Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | By | Distance |
98 | Anton Olsen | M11-14 | | DEN | Ejby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2007 | Anton Walsted | M0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2044 | Asbjørn Juul Rasmussen | M0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1002 | Asger Hvingelby | M8-10 | | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
4 | Asger Møller
Båring Skole, 5 kl.
| M11-14 | Båring Skole, 5 kl. | DEN | Båring | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Båring Skole, 5 kl. | 3 KM |
|
2151 | Aske Sandager Høgh | M0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1181 | Astrid Helgeland
Skansevejen skole 3a
| K8-10 | Skansevejen skole 3a | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skansevejen skole 3a | 3 KM |
|
2049 | Astrid Kloppenborg Pedersen | K0-7 | | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1066 | Astrid Møller-Iversen | K8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1159 | Astrid Munkgaard Lundorff
Fænøsund friskole, 5 klasse
| K8-10 | Fænøsund friskole, 5 klasse | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fænøsund friskole, 5 klasse | 3 KM |
|
2069 | Astrid Tilma
1.C Strib Skole
| K0-7 | 1.C Strib Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
1.C Strib Skole | 3 KM |
|
5 | August Bang Stougaard
Hyllehøjskolen Middelfart, 3.b
| M11-14 | Hyllehøjskolen Middelfart, 3.b | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hyllehøjskolen Middelfart, 3.b | 3 KM |
|
1015 | August Gabs
OK Melfar
| M8-10 | OK Melfar | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OK Melfar | 3 KM |
|
1210 | Benjamin Nebel Nielsen | - | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2047 | Benjamin Vogt Hansen
Vamdrup Skole O.B
| M0-7 | Vamdrup Skole O.B | DEN | Vamdrup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vamdrup Skole O.B | 3 KM |
|
2016 | Bertram Bender Meyer | M0-7 | | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
160 | Bertram Illum | M11-14 | | DEN | Ejby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1111 | Bertram Juelsgaard
Vesterdal Efterskole
| M8-10 | Vesterdal Efterskole | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vesterdal Efterskole | 3 KM |
|
2031 | Bertram Nicolaisen
Momenti
| M0-7 | Momenti | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Momenti | 3 KM |
|
2096 | Bodil Dumstrei
Østre Skole Middelfart
| K0-7 | Østre Skole Middelfart | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Østre Skole Middelfart | 3 KM |
|
59 | camilla astrup
strib skole 5.b
| K11-14 | strib skole 5.b | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
strib skole 5.b | 3 KM |
|
94 | Camilla kersting | K11-14 | | DEN | middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2076 | Carl Weinrich Fischer | M0-7 | | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2144 | Carla Friis Poulsen | K0-7 | | DEN | Herning | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2139 | Caroline Albertsen | K0-7 | | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1058 | Caroline Sommer | K8-10 | | DEN | Brenderup Fyn | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1092 | Casper Bach
Middelfart kommune, Lillebæltskolen, 9. A
| M8-10 | Middelfart kommune, Lillebæltsk. | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Middelfart kommune, Lillebæltsk. | 3 KM |
|
1000 | Casper Kuus Rasmussen
5.B Strib Skole
| M8-10 | 5.B Strib Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
5.B Strib Skole | 3 KM |
|
110 | Cathrine Fruekilde
Lillebæltskolen, 7A
| K11-14 | Lillebæltskolen, 7A | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebæltskolen, 7A | 3 KM |
|
1141 | Cathrine Hartvigsen
Nørre Aaby Realskole - 6.nord
| K8-10 | Nørre Aaby Realskole - 6.nord | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nørre Aaby Realskole - 6.nord | 3 KM |
|
2106 | Caya Christensen
4. ab Bøgeskov skole
| K0-7 | 4. ab Bøgeskov skole | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4. ab Bøgeskov skole | 3 KM |
|
157 | Cecilie Fløe | K11-14 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
7 | Cecilie Frost
Sct. Knuds skole
| K11-14 | Sct. Knuds skole | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sct. Knuds skole | 3 KM |
|
2001 | Cecilie Nordtorp | K0-7 | | DEN | Ejby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
121 | Cecilie Ussing | K11-14 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1027 | Cecilie Willberg
Nørre Aaby Realskole, 2. Øst
| K8-10 | Nørre Aaby Realskole, 2. Øst | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nørre Aaby Realskole, 2. Øst | 3 KM |
|
1048 | Christian Dyrvig
Nr. Åby Skole
| M8-10 | Nr. Åby Skole | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nr. Åby Skole | 3 KM |
|
1007 | Christian Fruekilde
Lillebæltskolen, 7A
| M8-10 | Lillebæltskolen, 7A | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebæltskolen, 7A | 3 KM |
|
2004 | Christian Nørgaard Priess | M0-7 | | DEN | Ny Højen | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
69 | Christian Spodsberg
Hyllehøjskolen, Middefart, 6B
| M11-14 | Hyllehøjskolen, Middefart, 6B | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hyllehøjskolen, Middefart, 6B | 3 KM |
|
1043 | Christine Helverskov Andersen | K8-10 | | DEN | Ejby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2015 | Christoffer Dueholm
Børnehaven Eventyrhuset - Drageungerne
| M0-7 | Børnehaven Eventyrhuset - Drage. | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Børnehaven Eventyrhuset - Drage. | 3 KM |
|
2077 | Christoffer G Havndrup
6.A Lillebæltskolen
| M0-7 | 6.A Lillebæltskolen | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
6.A Lillebæltskolen | 3 KM |
|
115 | Christofffer Klausen | M11-14 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2092 | Clara Amalie Lindskrog Smith
Vestre skole
| K0-7 | Vestre skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole | 3 KM |
|
2114 | Clara Engen
1.A Båring Skole
| K0-7 | 1.A Båring Skole | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
1.A Båring Skole | 3 KM |
|
1031 | Clemen Thorup Mommsen
Strib idrætsforening
| M8-10 | Strib idrætsforening | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Strib idrætsforening | 3 KM |
|
2003 | Daniel Døssing Sørensen
Børnehaven Solsikken
| M0-7 | Børnehaven Solsikken | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Børnehaven Solsikken | 3 KM |
|
96 | Daniel Kammersgård
Kragelund løbeklub
| M11-14 | Kragelund løbeklub | DEN | Silkeborg | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kragelund løbeklub | 3 KM |
|
1037 | dariush ayti | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|