Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | By | Distance |
62 | Sofie Weigand | K11-14 | | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2005 | Sophia Tholberg | K0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
120 | Søren Bjørn Larsen
Hyllehøjskolen
| M11-14 | Hyllehøjskolen | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hyllehøjskolen | 3 KM |
|
142 | Steen Jessen | - | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1153 | Stine Hansen
Erritsø Fællesskole afd. Krogsager 5 B
| K8-10 | Erritsø Fællesskole afd. Krogsa. | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Erritsø Fællesskole afd. Krogsa. | 3 KM |
|
2019 | Storm Riis Andersen | M0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
10 | Tenna Knigge | K11-14 | | DEN | Esbjerg V | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1032 | Terese Nielsen
Fredericia Real Skole 5.a
| K8-10 | Fredericia Real Skole 5.a | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Real Skole 5.a | 3 KM |
|
18 | therese torp | K11-14 | | DEN | fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2122 | Thilde Schjang Larsen
0B, Strib Skole
| K0-7 | 0B, Strib Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
0B, Strib Skole | 3 KM |
|
1222 | Thomas Aagaard Dall | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
31 | Thomas Johansen | M11-14 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1029 | Thomas Klindt Pilegaard | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2124 | Thomas Kring | M0-7 | | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
104 | Thomas Møldrup Rasmussen
MG&BK-gymnastik
| M11-14 | MG&BK-gymnastik | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MG&BK-gymnastik | 3 KM |
|
2 | Thor Jensen
Rødekro Kurér
| M11-14 | Rødekro Kurér | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rødekro Kurér | 3 KM |
|
2121 | Tilde Kold | K0-7 | | DEN | Vamdrup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2125 | Tilde Kring | K0-7 | | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1056 | Tilde Weigand | K8-10 | | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
9 | Tine Høgh Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Fællesskole
| K11-14 | Bredstrup-Pjedsted Fællesskole | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bredstrup-Pjedsted Fællesskole | 3 KM |
|
55 | Tobias Hansen
Alleskolen E2
| M11-14 | Alleskolen E2 | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Alleskolen E2 | 3 KM |
|
1145 | Tobias Langelund | M8-10 | | DEN | Esbjerg V | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1041 | Tobias Lykke Jensen
Ullerupbæk Skolen, afd. Skjoldb. - 3. årgang
| M8-10 | Ullerupbæk Skolen, afd. Skjoldb. | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ullerupbæk Skolen, afd. Skjoldb. | 3 KM |
|
2085 | Tobias Mølstrøm
Hunderupskolen, 1. C
| M0-7 | Hunderupskolen, 1. C | DEN | Odense M | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hunderupskolen, 1. C | 3 KM |
|
130 | Tobias Risum Kvistholm | M11-14 | | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1216 | Tobias Thingaard | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1069 | Torben Bossen
Aalykkeskolen 4.B. Kolding
| M8-10 | Aalykkeskolen 4.B. Kolding | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aalykkeskolen 4.B. Kolding | 3 KM |
|
2155 | Trine Andersen | K0-7 | | DEN | Nørre Aaby | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2023 | Tristan Linde
LEGO Run
| M0-7 | LEGO Run | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
LEGO Run | 3 KM |
|
2038 | Valdemar Egdal Kortegård
OK MELFAR
| M0-7 | OK MELFAR | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OK MELFAR | 3 KM |
|
2056 | Valdemar Karstensen
1.b. Strib Skole
| M0-7 | 1.b. Strib Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
1.b. Strib Skole | 3 KM |
|
143 | Vicki Blaaberg | - | | DEN | børkop | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2117 | Victor Dejbjerg
1A Stribskole
| M0-7 | 1A Stribskole | DEN | Strib | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
1A Stribskole | 3 KM |
|
1185 | Victor Kiplagat Kondrup
Kolding KFUM Atletik & Motion
| M8-10 | Kolding KFUM Atletik & Motion | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kolding KFUM Atletik & Motion | 3 KM |
|
2115 | Victor Nicolaisen
Momenti
| M0-7 | Momenti | DEN | | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Momenti | 3 KM |
|
36 | Victor Vesti Gregersen
4.b Strib Skole
| M11-14 | 4.b Strib Skole | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4.b Strib Skole | 3 KM |
|
1047 | Victoria Meyer | K8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2033 | Victoria Pedersen Askløf | K0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2068 | Victoria Roskvist
Strib Skole,1.b
| K0-7 | Strib Skole,1.b | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Strib Skole,1.b | 3 KM |
|
1045 | Viktor Fejring | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1071 | Viktor Hem Harpøth
Fredericia Triathlon Team
| M8-10 | Fredericia Triathlon Team | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Triathlon Team | 3 KM |
|
2126 | Viktor Karl Andersen
Strib skole 2.b
| M0-7 | Strib skole 2.b | DEN | Strib | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Strib skole 2.b | 3 KM |
|
3 | Viktor Mortensen
Kolding Realskole 6.c.
| M11-14 | Kolding Realskole 6.c. | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kolding Realskole 6.c. | 3 KM |
|
2102 | Viktor Sørensen
Båring skole 2.a
| M0-7 | Båring skole 2.a | DEN | Asperup | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Båring skole 2.a | 3 KM |
|
2091 | Viktoria Druett
Vestre Skole Middelfart, 1A
| K0-7 | Vestre Skole Middelfart, 1A | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre Skole Middelfart, 1A | 3 KM |
|
2078 | Vilma Walsted | M0-7 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2109 | Vitus Hessellund Ramsing
Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. 12A
| M0-7 | Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. . | DEN | Fredericia | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. . | 3 KM |
|
1215 | Vitus Sielemann | M8-10 | | DEN | Kolding | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1101 | William Dupont Toft Hansen | M8-10 | | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1165 | William Pauli Rasmussen
Strib Skole 7B
| M8-10 | Strib Skole 7B | DEN | Middelfart | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Strib Skole 7B | 3 KM |
|