Plac. | Startnr. | Bruttotid | Nettotid | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Tempo |
301 | 1106 | 16:57 | 16:47 | Isak Juhl Nielsen
Aarupskolen 6a
| M11-14 | Aarupskolen 6a | DEN | 5:39 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Aarupskolen 6a |
|
302 | 3101 | 16:57 | 16:41 | Johan Nielsen | M0-7 | | DEN | 5:39 min/km |
|
|
303 | 3103 | 17:01 | 16:55 | Jonas Christensen
Anna Trolle Skole 2. kl
| M0-7 | Anna Trolle Skole 2. kl | DEN | 5:40 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Anna Trolle Skole 2. kl |
|
304 | 3079 | 17:03 | 16:42 | Josefine Steen Lisberg
Tyvstarter Hyllehøjskolen
| K0-7 | Tyvstarter Hyllehøjskolen | DEN | 5:41 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Tyvstarter Hyllehøjskolen |
|
305 | 2130 | 17:06 | 16:49 | William Lundtang | M8-10 | | DEN | 5:42 min/km |
|
|
306 | 2005 | 17:06 | 16:46 | Maise Platz Skrubbeltrang
2.c, Strib Skole
| K8-10 | 2.c, Strib Skole | DEN | 5:42 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
2.c, Strib Skole |
|
307 | 2081 | 17:11 | 17:13 | Marius Abildgaard Andersen
Vestre skole 5.A, Middelfart
| M8-10 | Vestre skole 5.A, Middelfart | DEN | 5:43 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Vestre skole 5.A, Middelfart |
|
308 | 1137 | 17:11 | 17:05 | Isabel Florence Berg | K11-14 | | DEN | 5:43 min/km |
|
|
309 | 1148 | 17:12 | 17:06 | Sille XX | K11-14 | | DEN | 5:44 min/km |
|
|
310 | 3039 | 17:13 | 17:09 | Noah Tang Nielsen
DK Mink
| M0-7 | DK Mink | DEN | 5:44 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
DK Mink |
|
311 | 2148 | 17:14 | 17:07 | Sara Kjær Olesen | K8-10 | | DEN | 5:44 min/km |
|
|
312 | 2176 | 17:16 | 17:01 | Jakob Hodder Johnsen
Vores Verden
| M8-10 | Vores Verden | DEN | 5:45 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Vores Verden |
|
313 | 1096 | 17:20 | 17:18 | Julie Tørnæs | M8-10 | | DEN | 5:46 min/km |
|
|
314 | 3144 | 17:21 | 17:10 | Anna Anthoniussen | K0-7 | | DEN | 5:47 min/km |
|
|
315 | 1023 | 17:23 | 17:15 | Amalie Raundahl Kristiansen
Strib Skole 7.C
| K11-14 | Strib Skole 7.C | DEN | 5:47 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Strib Skole 7.C |
|
316 | 1125 | 17:24 | 17:15 | Marie Lund Hansen | K11-14 | | DEN | 5:48 min/km |
|
|
317 | 1009 | 17:24 | 17:22 | Terese Nielsen
Fredericia Real Skole 5.a
| K11-14 | Fredericia Real Skole 5.a | DEN | 5:48 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Fredericia Real Skole 5.a |
|
318 | 3038 | 17:24 | 17:20 | Nichlas Tang Nielsen
DK Mink
| M0-7 | DK Mink | DEN | 5:48 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
DK Mink |
|
319 | 1083 | 17:26 | 17:19 | Rebekka Kjærgård Jensen
Bredstrup Pjedsted skole
| K11-14 | Bredstrup Pjedsted skole | DEN | 5:48 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Bredstrup Pjedsted skole |
|
320 | 3119 | 17:27 | 17:04 | Jakob Elias Skousen | M0-7 | | DEN | 5:49 min/km |
|
|
321 | 2085 | 17:28 | 17:16 | August Pontoppidan | M8-10 | | DEN | 5:49 min/km |
|
|
322 | 3154 | 17:29 | 17:15 | Bertil Findahl | M0-7 | | DEN | 5:49 min/km |
|
|
323 | 3036 | 17:29 | 17:02 | Villas Hoeck | M0-7 | | DEN | 5:49 min/km |
|
|
324 | 2072 | 17:32 | 17:07 | Oliver Brunse
Skallebølle Skole 1. klasse
| M8-10 | Skallebølle Skole 1. klasse | DEN | 5:50 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Skallebølle Skole 1. klasse |
|
325 | 2073 | 17:33 | 17:07 | Rasmus Nykjær Roed
Skallebølle Skole 2. klasse
| M8-10 | Skallebølle Skole 2. klasse | DEN | 5:51 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Skallebølle Skole 2. klasse |
|
326 | 3093 | 17:33 | 17:02 | Henry Kærgaard
0a båring skole
| M0-7 | 0a båring skole | DEN | 5:51 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
0a båring skole |
|
327 | 1091 | 17:36 | 17:26 | Ida Lægteskov
Familien Lægteskov
| K11-14 | Familien Lægteskov | DEN | 5:52 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Familien Lægteskov |
|
328 | 1146 | 17:37 | 17:26 | Louise Bager | K11-14 | | DEN | 5:52 min/km |
|
|
329 | 2190 | 17:39 | 17:28 | Andreas Frost Andersson | M8-10 | | DEN | 5:53 min/km |
|
|
330 | 2165 | 17:43 | 17:30 | Filippa Thomsen | K8-10 | | DEN | 5:54 min/km |
|
|
331 | 3098 | 17:44 | 17:20 | Tristan Gayle Nygaard | M0-7 | | DEN | 5:54 min/km |
|
|
332 | 3123 | 17:45 | 17:37 | Jacob Michael Smidt
FAGI
| M0-7 | FAGI | DEN | 5:55 min/km |
|
|
333 | 3092 | 17:46 | 17:32 | Mikkel Thomsen | M0-7 | | DEN | 5:55 min/km |
|
|
334 | 2031 | 17:46 | 17:26 | Victoria Madsen | K8-10 | | DEN | 5:55 min/km |
|
|
335 | 2035 | 17:46 | 17:27 | Amalie Spuur Simonsen
Hyllehøjskolen 2. B
| K8-10 | Hyllehøjskolen 2. B | DEN | 5:55 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Hyllehøjskolen 2. B |
|
336 | 3114 | 17:49 | 17:39 | Maria G Havndrup
4.A Lillebæltskolen
| K0-7 | 4.A Lillebæltskolen | DEN | 5:56 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
4.A Lillebæltskolen |
|
337 | 2026 | 17:51 | 17:37 | Sarah Dyekjær Finseth | K8-10 | | DEN | 5:57 min/km |
|
|
338 | 3147 | 17:51 | 17:39 | Frederik Kærgaard | M0-7 | | DEN | 5:57 min/km |
|
|
339 | 2002 | 17:52 | 17:43 | Maya Garn | K8-10 | | DEN | 5:57 min/km |
|
|
340 | 2139 | 17:53 | 17:30 | Christoffer G Havndrup
6.A Lillebæltskolen
| M8-10 | 6.A Lillebæltskolen | DEN | 5:57 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
6.A Lillebæltskolen |
|
341 | 3189 | 17:56 | 17:49 | Mads Tingskov
Taulov Motion
| M0-7 | Taulov Motion | DEN | 5:58 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Taulov Motion |
|
342 | 3082 | 17:56 | 17:23 | Trine Smidt Holm | K0-7 | | DEN | 5:58 min/km |
|
|
343 | 3159 | 17:56 | 17:50 | Patrick Solager | M0-7 | | DEN | 5:58 min/km |
|
|
344 | 3133 | 17:57 | 17:44 | Nikolaj Richards
Kirstinebjergskolen, Indre Ringvej 1. C
| M0-7 | Kirstinebjergskolen, Indre Ring. | DEN | 5:59 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Kirstinebjergskolen, Indre Ring. |
|
345 | 3004 | 17:58 | 17:51 | Linnea Søkilde Damborg
3. B Aarupskolen
| K0-7 | 3. B Aarupskolen | DEN | 5:59 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
3. B Aarupskolen |
|
346 | 2022 | 18:01 | 17:53 | Sille Freja Johansen
Gauerslund Løbeklub
| K8-10 | Gauerslund Løbeklub | DEN | 6:00 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Gauerslund Løbeklub |
|
347 | 2067 | 18:02 | 17:40 | Rasmus Bach
Lillebæltskolen, 6. A
| M8-10 | Lillebæltskolen, 6. A | DEN | 6:00 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Lillebæltskolen, 6. A |
|
348 | 2162 | 18:03 | 17:51 | Anne Sofie Alsen
lillebæltskolen Middelfart 4.a
| K8-10 | lillebæltskolen Middelfart 4.a | DEN | 6:01 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
lillebæltskolen Middelfart 4.a |
|
349 | 2161 | 18:03 | 17:51 | Anna Fig
lillebæltskolen Middelfart 4.a
| K8-10 | lillebæltskolen Middelfart 4.a | DEN | 6:01 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
lillebæltskolen Middelfart 4.a |
|
350 | 3049 | 18:03 | 17:34 | Villads Ludvigsen
Skallebølle Skole 1. klasse
| M0-7 | Skallebølle Skole 1. klasse | DEN | 6:01 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Skallebølle Skole 1. klasse |
|