Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Aase Hansen | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Åge Hansen | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Alberte Glundø | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Allan Alstrup | Start gruppe 4 - kl. 10.30 | Fanø 15 km | ||
Amalie Alshauge | Start gruppe 5 - Kl. 11:00 | Fanø 15 km | ||
Anders Pedersen | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Andy Nurnberg | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Anette Aksglæde | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anette Christensen | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Anette Korntved | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Anette Stokholm | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Ange Larsen | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anika Fyhn Præstegaard | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anita Imhof Meggers | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Anja Kristensen | Start gruppe 5 - Kl. 11:00 | Fanø 15 km | ||
Anja Rathje | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Ann Hyldgaard | Start gruppe 4 - kl. 10.30 | Fanø 15 km | ||
Ann Rosenkilde | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Ann-Kristin Meyer | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anna Pedersen | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anna Vass | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Anne Hartmann | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Anne Madsen | Start gruppe 4 - kl. 10.30 | Fanø 15 km | ||
Anne Mette Lund | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anne Nybo Vestrup | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anne Pultz Lauridsen | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Anne Splittorff | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Anne-Mette Jensen | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Anne-Mette Madsen | Start gruppe 4 - kl. 10.30 | Fanø 15 km | ||
Anne-Mette Walbom | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anne-Rikke Kibech Wigant-Bjerre | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Anne-Sofie Marcher | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Anne-Sofie Nielsen | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Annette Bjørn | Start gruppe 4 - kl. 10.30 | Fanø 15 km | ||
Annette Sinkjær | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Annsofie Ellegaard | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Aya Frøslev | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Bent Schmidt | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Berit Borksted | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Berit Damgaard | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Berit Nielsen | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Berit Vinther Olesen | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Betina Imhof Schmidt | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Betina Lodberg Jakobsen | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km | ||
Betina Mortensen | Start gruppe 4 - kl. 10.30 | Fanø 15 km | ||
Betina Vallø | Start gruppe 1 - kl. 9.00 | Fanø 35 km | ||
Bettina Sørensen | Start gruppe 5 - Kl. 11:00 | Fanø 15 km | ||
Bettina Stave Giebel | Start gruppe 4 - kl. 10.30 | Fanø 15 km | ||
Bianca Hou - Jensen | Start gruppe 2 - kl. 9.30 | Fanø 35 km | ||
Birde Ross | Start gruppe 3 - kl. 10.00 | Fanø 15 km |