Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | By | Distance |
| Henriette Storm | (K) 40 år + | | DEN | Hornsyld | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Henrik Scharling | (M) 40 år + | | DEN | Karlslunde | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Herluf Bjerg
Tranbjerg Løber/TDC
| (M) 40 år + | Tranbjerg Løber/TDC | DEN | Hasselager | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tranbjerg Løber/TDC | 21,1 km |
|
| Hjalte Lykkegaard Petersen
As Friskole
| (M) - 15 år | As Friskole | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As Friskole | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Hjalte Willer
As Friskole
| (M) - 15 år | As Friskole | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As Friskole | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Honey Abrahamsen
stræberne
| (K) 40 år + | stræberne | DEN | Horsens | Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
stræberne | Walk |
|
| Ingrid Nissen Knuth
As friskole og naturbørnehave
| (K) - 15 år | As friskole og naturbørnehave | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As friskole og naturbørnehave | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Irene Berg
Silkeborg Løbeklub - SLK
| (K) 40 år + | Silkeborg Løbeklub - SLK | DEN | Silkeborg | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Silkeborg Løbeklub - SLK | 21,1 km |
|
| Ivan Rasmussen | (M) 40 år + | | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Jacob Blirup Midtgaard
Team Blirup Midtgaard
| (M) 40 år + | Team Blirup Midtgaard | DEN | Horsens | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Blirup Midtgaard | 21,1 km |
|
| Jacob Hastrup | (M) 16-39 år | | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Jacob Laursen | (M) 16-39 år | | DEN | Horsens | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Jacob Lycke-Hjul
Tilst Løberne/DHK
| (M) 40 år + | Tilst Løberne/DHK | DEN | Juelsminde | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tilst Løberne/DHK | 21,1 km |
|
| Jakob Biering
LOST
| (M) 40 år + | LOST | DEN | Juelsminde | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
LOST | 21,1 km |
|
| Jan Andersen
Crazy Runners Horsens
| (M) 40 år + | Crazy Runners Horsens | DEN | Horsens | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Crazy Runners Horsens | 10 km |
|
| Jan Timmermann | (M) 40 år + | | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Janet Louise Christoph Ross | (K) 40 år + | | DEN | Vejle Ø | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Janne Bech Thøgersen
Tranbjerg Løber
| (K) 40 år + | Tranbjerg Løber | DEN | Tranbjerg J | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tranbjerg Løber | 10 km |
|
| Jeanette Beck | (K) 16-39 år | | DEN | Sjølund | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Jeanette Frøstrup | (K) 16-39 år | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Jeanette Sorgenfryd Bach | (K) 16-39 år | | DEN | Horsens | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
| Jens Vase
As friskole og naturbørnehave
| (M) 16-39 år | As friskole og naturbørnehave | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As friskole og naturbørnehave | 5 km |
|
| Jeppe Rosenlund nygaard
As friskole
| (M) - 15 år | As friskole | DEN | Juelsminde | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As friskole | 10 km |
|
| Jeremias Husted Hjortshøj | (M) - 15 år | | DEN | Brabrand | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Jesper Mølgaard
HGF-AM
| (M) 40 år + | HGF-AM | DEN | Herning | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HGF-AM | 5 km |
|
| Jesper Skov | (M) 16-39 år | | DEN | Kjellerup | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Jesper Steffensen
Juelsminde Runners
| (M) 40 år + | Juelsminde Runners | DEN | Barrit | Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Juelsminde Runners | Walk |
|
| Jesper Svendgaard Poulsen | (M) 16-39 år | | DEN | Tørring | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
| Jette Rosenlund
As friskole
| (K) 40 år + | As friskole | DEN | Juelsminde | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As friskole | 10 km |
|
| Johanne Lykkegaard Petersen
As Friskole
| (K) - 15 år | As Friskole | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As Friskole | 5 km |
|
| Johnna Christensen | (K) 40 år + | | DEN | Daugård | Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Walk |
|
| Jonas Larsen | (M) 16-39 år | | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Jørgen Buhl
Tranbjerg Løber
| (M) 40 år + | Tranbjerg Løber | DEN | Hasselager | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tranbjerg Løber | 5 km |
|
| Jørgen Lindby | (M) 40 år + | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Josefine Gade | (K) 16-39 år | | DEN | Vejle | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Josefine Hasle Mølgaard
HGF-AM
| (K) 16-39 år | HGF-AM | DEN | Herning | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HGF-AM | 5 km |
|
| Julie Høgh | (K) 16-39 år | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Julie Mott
As friskole
| (K) 40 år + | As friskole | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As friskole | 5 km |
|
| Julie Thagaard | (K) 40 år + | | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Jytte Nielsen
HLLH
| (K) 40 år + | HLLH | DEN | Hedensted | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HLLH | 21,1 km |
|
| Kamilla Brill Nørgaard | (K) 16-39 år | | DEN | Silkeborg | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Kamilla Caspersen | (K) 16-39 år | | DEN | Odder | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Karen Skov
Silkeborg Løbeklub - SLK
| (K) 40 år + | Silkeborg Løbeklub - SLK | DEN | Silkeborg | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Silkeborg Løbeklub - SLK | 10 km |
|
| Karen Sofie Holm Dalsager
As Friskole
| (K) - 15 år | As Friskole | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As Friskole | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Karin Blaabjerg
Juelsminde Runners
| (K) 40 år + | Juelsminde Runners | DEN | Juelsminde | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Juelsminde Runners | 10 km |
|
| Karla Vester | (K) - 15 år | | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Kasper Knudsen | (M) 16-39 år | | DEN | Gedved | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Kathrine Sørensen | (K) 16-39 år | | DEN | Aarhus C | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
| Katrine Andersen
Crazy Runners Horsens
| (K) 16-39 år | Crazy Runners Horsens | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Crazy Runners Horsens | 5 km |
|
| Katrine Laurs Vangsøe
CRAFT/MIIEGO
| (K) 40 år + | CRAFT/MIIEGO | DEN | Horsens | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
CRAFT/MIIEGO | 21,1 km |
|