Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | By | Distance |
| Adam Juhl Hede | (M) - 15 år | | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Agnes Jakobsen | (K) - 15 år | | DEN | Barrit | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Agnes Vorre | (K) - 15 år | | DEN | Odense SV | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Allan Christensen
Crazy Runners Horsens
| (M) 40 år + | Crazy Runners Horsens | DEN | Horsens | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Crazy Runners Horsens | 10 km |
|
| Allan Johansen
Tranbjerg Løber
| (M) 40 år + | Tranbjerg Løber | DEN | Aarhus C | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tranbjerg Løber | 10 km |
|
| Alvilda Erna Gellert Grøn Lauritsen | (K) - 15 år | | DEN | Vejle | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Amilla Lenz | (K) - 15 år | | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Anders Davidsen | (M) 40 år + | | DEN | Nykøbing SJ | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Anders Højen | (M) 40 år + | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Anders Ingstrup
Skanderborg Løbeklub
| (M) 40 år + | Skanderborg Løbeklub | DEN | Skanderborg | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skanderborg Løbeklub | 21,1 km |
|
| Anders Rahbek
Silkeborg Løbeklub
| (M) 40 år + | Silkeborg Løbeklub | DEN | Silkeborg | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Silkeborg Løbeklub | 10 km |
|
| Ane Knæsted | (K) - 15 år | | DEN | Daugård | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Anette Christensen | (K) 40 år + | | DEN | Rask Mølle | Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Walk |
|
| Anita Felthaus Rasmussen
Team Felthaus
| (K) 40 år + | Team Felthaus | DEN | Hedensted | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Felthaus | 5 km |
|
| Anja Christiansen
Juelsminde Runners
| (K) 40 år + | Juelsminde Runners | DEN | Juelsminde | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Juelsminde Runners | 21,1 km |
|
| Anja Kristina Jørgensen | (K) 40 år + | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Anna Juhl Hede | (K) - 15 år | | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Anna Ross | (K) - 15 år | | DEN | København | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Anne Belling | (K) 16-39 år | | DEN | Skanderborg | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Annette Horup
Tranbjerg løbere
| (K) 40 år + | Tranbjerg løbere | DEN | Tranbjerg J | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tranbjerg løbere | 10 km |
|
| Annette Juhl Hede | (K) 40 år + | | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Annette Niemi | (K) 40 år + | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Annette Niemi | (K) 40 år + | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Astrid Knæsted | (K) - 15 år | | DEN | Daugård | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| August Dyrgaard Winther
As Friskole
| (M) - 15 år | As Friskole | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As Friskole | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| August Schou Svensson
As Friskole
| (M) - 15 år | As Friskole | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As Friskole | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Benedikte Eilersen
As friskole og naturbørnehave
| (K) - 15 år | As friskole og naturbørnehave | DEN | Juelsminde | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
As friskole og naturbørnehave | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Benjamin Mortensen | (M) - 15 år | | DEN | Horsens | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1 km børneløb (til og med 8 år) |
|
| Bente Dahl Pedersen
Tranbjerg løber
| (K) 40 år + | Tranbjerg løber | DEN | Tranbjerg J | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Tranbjerg løber | 5 km |
|
| Berit Damgaard Madsen
Juelsminde Runners & Walkers
| (K) 40 år + | Juelsminde Runners & Walkers | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Juelsminde Runners & Walkers | 5 km |
|
| Bianca Valentin Lund Petersen | (K) 16-39 år | | UKE | Fredericia | Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Walk |
|
| Birgitte Michlenborg Pedersen
Crazy Runners Horsens
| (K) 16-39 år | Crazy Runners Horsens | DEN | Horsens | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Crazy Runners Horsens | 10 km |
|
| Birgitte Nielsen
SLK
| (K) 40 år + | SLK | DEN | Lemming | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
SLK | 10 km |
|
| Birgitte Preuthun | (K) 40 år + | | DEN | Hornsyld | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
| Bjarke Gade
Hover IF Håndbold
| (M) 40 år + | Hover IF Håndbold | DEN | Vejle | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hover IF Håndbold | 5 km |
|
| Bjarne Storm
Silkeborg Løbeklub
| (M) 40 år + | Silkeborg Løbeklub | DEN | Silkeborg | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Silkeborg Løbeklub | 21,1 km |
|
| Bo Jakobsen | (M) 40 år + | | DEN | Barrit | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Brian Surland | (M) 40 år + | | DEN | Ebeltoft | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Brit Nielsen | (K) 40 år + | | DEN | Samsø | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
| Camilla Bach | (K) 16-39 år | | DEN | Hornslet | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 21,1 km |
|
| Camilla Lassen
Brødrene Lassen
| (K) 16-39 år | Brødrene Lassen | DEN | Horsens | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Brødrene Lassen | 10 km |
|
| Camilla Steffensen
Camilla
| (K) 40 år + | Camilla | DEN | Barrit | Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Camilla | Walk |
|
| Camilla Tegllund Jensen | (K) 16-39 år | | DEN | Nyborg | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Caroline Andersen
Crazy Runners Horsens
| (K) 16-39 år | Crazy Runners Horsens | DEN | Horsens | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Crazy Runners Horsens | 5 km |
|
| Cecilie Steinmeyer Ell | (K) 16-39 år | | DEN | Østbirk | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km |
|
| Charlotte Reisenhus Jensen | (K) 40 år + | | DEN | Hejnsvig | Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Walk |
|
| Charlotte ullerup Sørensen
DHK / Juelsminde Runners
| (K) 40 år + | DHK / Juelsminde Runners | DEN | Juelsminde | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DHK / Juelsminde Runners | 21,1 km |
|
| Christian Niederbockstruck | (M) 40 år + | | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
| Christian Rævsgaard Hansen
IF Midtdjurs
| (M) 40 år + | IF Midtdjurs | DEN | Ryomgård | 21,1 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
IF Midtdjurs | 21,1 km |
|
| Christian Schmidt Blaabjerg
Juelsminde Runners
| (M) 40 år + | Juelsminde Runners | DEN | Juelsminde | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Juelsminde Runners | 5 km |
|