Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
62 | Annemarie Lyder | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
1420 | Annemette Leth Nielsen | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
355 | Annemette Lønfeldt Rasmussen | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
856 | Annette Beck Lauritsen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
446 | Annette Bjørn | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
975 | Annette Hansen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
1279 | Annette Hansen | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
409 | Annette Jessen | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 10 km | |
1117 | Annette R. Larsen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
65 | Annette Sørensen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
115 | Anni Babiel Petersen | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
11 | Anni Hansen | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
912 | Annica Cederholm-Larsen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
666 | Annika Helene Christansen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1161 | Annika Thorsteinsson | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
429 | Arne Andreasen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1347 | Arthur Østergaard Dethlefsen | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
888 | Asbjørn Vestergaard | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 30 KM | |
1189 | Asger Sharp-Johansen | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1144 | Aske Nissen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
889 | Astrid Vestergaard | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 30 KM | |
769 | Aya Frøslev | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
555 | Belinda Beck | Start kl. 10.30 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
127 | Benedicte Østergaard | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
778 | Benedikte Brebøl Windfeld | Start kl. 9.00 | Søndag den 2. juni 30 KM | |
378 | Benjamin Freise | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
230 | Benny Jepsen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
216 | Benny Schnuchel | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
660 | Bent Beyer | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
1377 | Bent Bruhn Jessen | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 10 km | |
914 | Bent-Ove Madsen | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
140 | Bente Bennetzen | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
699 | Bente Højbjerg Petersen | Start kl. 10.30 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
110 | Bente Poulsen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
44 | Bente Rauff Keller | Start kl. 10.30 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
480 | Bente Thrane Petersen | Start kl. 10.30 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
882 | Berit Æbelø | Start kl. 10.30 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
4 | Berit Hjortshøj Ammitzbøll Nielsen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
245 | Berit Højgaard Johansen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
754 | Berit Hvirvelkær Christensen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
504 | Berit Kjær Jeppesen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
120 | Berit Nielsen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
527 | Berith Hørup | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
498 | Betina Larsen | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
1306 | Betina Thorning | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
646 | Betina Vium Voss | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
9 | Bettina Arendal Hansen | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
680 | Bettina Engell Hansen | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
382 | Bettina Fasterholdt | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
1075 | Bettina Gram | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 30 km |