Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
198 | Anita Madsen | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
73 | Anita Rasmussen | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1354 | Anita Viller | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
220 | Anja Crohnager | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
963 | Anja Frandsen | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
262 | Anja Grønfeldt | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1176 | Anja Henriksen | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
991 | Anja Hesthaven | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
148 | Anja Hildebrandt | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1423 | Anja Jesse | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
1110 | Anja Keinicke | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
463 | Anja Lerager | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
581 | Anja Lomholt Nielsen | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
478 | Anja Mikkelsen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
1401 | Anja Rathje | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
503 | Anja Schauer Møller | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
54 | Anker Brink | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 30 KM | |
519 | Ann Berit Pedersen | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
1118 | Ann Pugh | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
579 | Ann Ragnsvald | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1407 | Ann-Kristin Meyer | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 30 KM | |
592 | Ann-Sofie Krakau Engelbrecht Pedersen | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
103 | Anna Andersen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
616 | Anna baden | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
1076 | Anna Mette Strøm Dahl | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
238 | Anna Olsen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
98 | Annalise Bjerre Poulsen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
982 | Anne Aagaard Sejersen | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
451 | Anne Alexandersen | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
96 | Anne David | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
565 | Anne Foder | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
1187 | Anne Hviid | Start kl. 10.30 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
1426 | Anne Jensen-Gaard | Start kl. 10.30 | Søndag den 2. juni 10 km | |
231 | Anne Jepsen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
359 | Anne Louise Bødker | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
766 | Anne Louise Lundblad Price | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 30 KM | |
95 | Anne Lundbæk | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
484 | Anne Mette Ølholm | Start kl. 10.00 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
454 | Anne Mette Thøgersen | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
764 | Anne Mortensen | Start kl. 10.30 | Lørdag den 1. juni 10 KM | |
801 | Anne Pedersen | Start kl. 9.00 | Lørdag den 1. juni 30 km | |
1264 | Anne Pultz Lauridsen | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
1360 | Anne Sofie Eide Schmidt | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
290 | Anne Væring Keller | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
1371 | Anne Windfeldt Boserup | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 10 km | |
957 | Anne Wonge | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
573 | Anne-marie Maigaard | Start kl. 10.00 | Søndag den 2. juni 10 km | |
1078 | Anne-Mette Hariken | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM | |
817 | Anne-Mette Kromann | Start kl. 9.30 | Lørdag den 1. juni 20 KM | |
453 | Annelise Gammelgård | Start kl. 9.30 | Søndag den 2. juni 20 KM |