Startnr. | Deltager | Chipkode | Klub/Firma | Land | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Frederikke Bruland | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Frederikke Duus Pedersen
AACP
| | AACP | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| AACP | - | | 10 KM LØB |
|
| Freja Blom Thomsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Freja Holt Nielsen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Freja Jakobsen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Freja Koefoed
freja.victoria.k@gmail.com
| | freja.victoria.k@gmail.com | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| freja.victoria.k@gmail.com | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Freja Simonsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Freja Vestergaard
Team Vestergaard
| | Team Vestergaard | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Team Vestergaard | - | | 10 KM LØB |
|
| Frida Stiil Vium | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Gaby Plambeck | | | GER | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Gerda Hartvigsen
Aarhus 1900 A/L
| | Aarhus 1900 A/L | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Aarhus 1900 A/L | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Gesa Schramme | | | GER | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Gitte Breum | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Grzegorz Kania | | | POL | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Gunnvá Weihe | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Gustav Hoxer | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Halfdan Højberg
ChiChi
| | ChiChi | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| ChiChi | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Hannah Bjerg | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Hanne Fogdal | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Hans Dahl Gregersen
Frejlev Motion
| | Frejlev Motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Frejlev Motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Hans Hammann
Odder Atletik og Motion
| | Odder Atletik og Motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Odder Atletik og Motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Hans Schack
Fartholder 1:45 Farsø tri og trim
| | Fartholder 1:45 Farsø tri og t. | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Fartholder 1:45 Farsø tri og t. | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Harald Weihe | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Heidi Kronborg Christensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Heidi Svendsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Heine Koldbro Madsen
Team Koldbro Madsen
| | Team Koldbro Madsen | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Team Koldbro Madsen | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Helene Kildahl | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Helene Panduro Hjerling | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Helle Rye
Fam Andersen
| | Fam Andersen | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Fam Andersen | - | | 5 KM LØB |
|
| Henriette Green Jensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Henrik Batsberg
Frejlev motion
| | Frejlev motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Frejlev motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Henrik Birkedal
ALOT
| | ALOT | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| ALOT | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Henrik Gregersen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Henrik Møller
Klub 100 Halvmarathon
| | Klub 100 Halvmarathon | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Klub 100 Halvmarathon | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Henrik Nielsen
Skive
| | Skive | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Skive | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Henrik Nørr | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Henrik Pullich | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Hilde Corneliussen
Mariager
| | Mariager | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Mariager | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Hjalte Søholm | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ib Petersen Levring | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ida Fogdal | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ida Marie Middelhede | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Ida Riis | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ida Stuhr | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Ilona Pedersen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Inge Egmose | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Inge Heilesen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Inger Raunstrup | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Irina Stroe | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Irma Balser | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|