Startnr. | Deltager | Chipkode | Klub/Firma | Land | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Dorte Andersen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Dorthe Handberg Svendsen
Klub 100 halvmarathon -fartholder 2.30
| | Klub 100 halvmarathon -farthold. | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Klub 100 halvmarathon -farthold. | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Dorthe Marie Poder
Havstrygerne
| | Havstrygerne | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Havstrygerne | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Drazen Baskarada | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Elin Herskin | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Elisabeth Breuner Frost | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Elise Bender Schlüter | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Ellen Holm Tambjerg | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Else Mariane Clausen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emil Bak | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Emil Koch Hansen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emil Levring
AKIF
| | AKIF | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| AKIF | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Emil Mors Rasmussen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emil Underbjerg Bank Pedersen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emilia Nielsen | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Emilie Grønvald | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Emilie Hansen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Emilie Høegh | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emilie Knudsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emilie M Eriksen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Emma Ahlgren Pearson | | | SWE | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emma Jacobsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emma Jensen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Emma Jepsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emma Lauviah Taulo Møller | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emma leino Lucassen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emma Mørk Kjeldsen | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Emma Prince | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Emma Rasmussen
AKIF
| | AKIF | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| AKIF | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Emma Schjødt Rohde | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Esben Holst | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Fænomenet Karsten Pflug Jakobsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Finn Aagaard
Old boys Lindholm
| | Old boys Lindholm | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Old boys Lindholm | - | | 10 KM LØB |
|
| Finn Mikkelsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Finn Sørensen
Fartholder 3:30 - Klub 100 Marathon*****
| | Fartholder 3:30 - Klub 100 Mara. | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Fartholder 3:30 - Klub 100 Mara. | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Finn Sørensen
Fsoconsult
| | Fsoconsult | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Fsoconsult | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Firat Badili | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Flemming Dalsgaard
#8464cannonball
| | #8464cannonball | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| #8464cannonball | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Frank Rasmussen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Freddy Sørensen | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Frederik Bassé Kongstad | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Frederik Høholt | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Frederik Jensen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Frederik Jensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Frederik Kjærsgaard | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Frederik Kristiansen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Frederik Løwe Stenshøj
Kolding Motion
| | Kolding Motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Kolding Motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Frederik Skriver Andersen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Frederikke Bak | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Frederikke Beck
IFAA
| | IFAA | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| IFAA | - | | 21,1 KM LØB |
|