Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
| Mogens Juul Møller
PGU Runners
| PGU Runners | DEN | Run 15,9 km |
|
Klub/Firma | Distance |
PGU Runners | Run 15,9 km |
|
| Monika Fredriksson | | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run Halvmarathon |
|
| Morten Paarup Bech | | DEN | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 1/4 marathon |
|
| Morten Rebsdorf
Team Mathias er smuk <3
| Team Mathias er smuk <3 | DEN | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Mathias er smuk <3 | Run 1/4 marathon |
|
| Morten Simoni
Uhrehøje MTB
| Uhrehøje MTB | DEN | MTB 26 |
|
Klub/Firma | Distance |
Uhrehøje MTB | MTB 26 |
|
| Morten Thiessen
Aalborg kommune
| Aalborg kommune | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Aalborg kommune | Run 5,3 km |
|
| Morten Thomsen | | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run Halvmarathon |
|
| Nanna Kirkegaard | | DEN | Børne/familie rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne/familie rute |
|
| Nickolai Pedersen
LIUF-LØB
| LIUF-LØB | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
LIUF-LØB | Run Halvmarathon |
|
| Niels Peter Tronsen | | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 5,3 km |
|
| Nikolaj Richter
AKIF
| AKIF | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
AKIF | Run Halvmarathon |
|
| Nikoline Kjær Jensen | | DEN | Walk 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 5,3 km |
|
| Noah Gyldenløve Gosvig | | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 5,3 km |
|
| Olivia Nimand Gudiksen | | DEN | Børne/familie rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne/familie rute |
|
| Palle Plaetner Johansen
Runners DK
| Runners DK | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
Runners DK | Run Halvmarathon |
|
| Patricia Juhl-Hansson | | DEN | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 1/4 marathon |
|
| Patrick Daugaard | | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run Halvmarathon |
|
| Pernille Christensen
Uhrehøje MTB
| Uhrehøje MTB | DEN | MTB 26 |
|
Klub/Firma | Distance |
Uhrehøje MTB | MTB 26 |
|
| Pernille Engholm | | DEN | Walk 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 5,3 km |
|
| Pernille Jensen | | DEN | Walk 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 5,3 km |
|
| Pernille Lauritsen | | DEN | Walk 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 5,3 km |
|
| Peter Hede Broberg | | UKE | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 1/4 marathon |
|
| Peter Holgaard | | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run Halvmarathon |
|
| Peter Nielsen | | DEN | Walk 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 5,3 km |
|
| Phi Skibelund | | DEN | Børne/familie rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne/familie rute |
|
| Pia Reinau | | DEN | Walk 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 1/4 marathon |
|
| Poul Kjeldsen | | DEN | Børne/familie rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne/familie rute |
|
| Preben Kyneb
Amok Ålborg
| Amok Ålborg | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
Amok Ålborg | Run Halvmarathon |
|
| Ranveig Meinhardsdóttir | | FRO | Børne/familie rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne/familie rute |
|
| Rasmus B. Eriksen | | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run Halvmarathon |
|
| Rasmus Rodenberg Pedersen
HJV / HRN
| HJV / HRN | DEN | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
HJV / HRN | Run 1/4 marathon |
|
| Rene Ehlers | | DEN | Walk 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 1/4 marathon |
|
| Rikke Boel | | DEN | Walk 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 5,3 km |
|
| Rin Vendelbo Nielsen | | DEN | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 1/4 marathon |
|
| Robert Bloksgaard Jensen
GIF Outdoor
| GIF Outdoor | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
GIF Outdoor | Run Halvmarathon |
|
| Ronnie Peter Karleby | | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 5,3 km |
|
| Rune Kristiansen | | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 5,3 km |
|
| Sabina Winther | | DEN | Walk 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Walk 5,3 km |
|
| Sanne Sailekthim Thomsen | | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run Halvmarathon |
|
| Sara Møller
Team Tvilling
| Team Tvilling | DEN | Run 15,9 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Tvilling | Run 15,9 km |
|
| Sebastian Hyldgård stoltze
Familien klim
| Familien klim | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Familien klim | Run 5,3 km |
|
| Sia Jervild | | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 5,3 km |
|
| Signe Nichum | | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 5,3 km |
|
| Signe Zittlau Østergaard | | DEN | Run 15,9 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 15,9 km |
|
| Siw Ravn Thomsen | | DEN | Run 5,3 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 5,3 km |
|
| Sofie Fruelund
Team Blå Gajol
| Team Blå Gajol | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Blå Gajol | Run Halvmarathon |
|
| Søren H. | | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run Halvmarathon |
|
| Søren Rokkjær
De Hvide Ben
| De Hvide Ben | DEN | Run Halvmarathon |
|
Klub/Firma | Distance |
De Hvide Ben | Run Halvmarathon |
|
| Søs Nørbæk | | DEN | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 1/4 marathon |
|
| Steen Fagerberg | | DEN | Run 1/4 marathon |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Run 1/4 marathon |
|