Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
| Frederik nilsson
Kirkebækskolen
| Kirkebækskolen | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Kirkebækskolen | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Frederikke Elsner
Team Tytten
| Team Tytten | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Tytten | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Freya Ekberg
El sikring
| El sikring | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
El sikring | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Frida Rosendahl
Bøf og Bobler
| Bøf og Bobler | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Bøf og Bobler | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Georgios Chrysanidis | | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Gitte Funch Pedersen
Hottie-muddy
| Hottie-muddy | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hottie-muddy | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Gitte Jørgensen
Vi må få kage bagefter
| Vi må få kage bagefter | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Vi må få kage bagefter | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Gitte Linder Thomsen
Team Linder
| Team Linder | DEN | Startgruppe 15 - 20 (11:45 - 12:00) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Linder | Startgruppe 15 - 20 (11:45 - 12:00) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Gro Lilbæk
Jordtøserne
| Jordtøserne | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Jordtøserne | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Hanne Lohmann | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Borggild
Gåtur for alle Dragør
| Gåtur for alle Dragør | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Gåtur for alle Dragør | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Christoffersen | | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Estrup | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Filtenborg Nielsen
Sprøjtelogen
| Sprøjtelogen | DEN | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sprøjtelogen | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Hansen | | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Hansen
TEAM 2 BJÆVERSKOV
| TEAM 2 BJÆVERSKOV | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TEAM 2 BJÆVERSKOV | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Holdt
Fedt Nisserne
| Fedt Nisserne | DEN | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Fedt Nisserne | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
| Heidi Hove Vinther | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Kromann-Rasmussen
Muddy Buddies
| Muddy Buddies | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Muddy Buddies | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Melsted
Bøge-banden
| Bøge-banden | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Bøge-banden | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Heidi Rønberg | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Røpke Lundø
De lilla FFF'er
| De lilla FFF'er | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De lilla FFF'er | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Schjer
TANDterne
| TANDterne | GBR | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TANDterne | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Heidi Vest
Team fuld-fart-frem
| Team fuld-fart-frem | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team fuld-fart-frem | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helene Brix
Stribes
| Stribes | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Stribes | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Helene Marschner-Stolt
De Fattiges Mødres Klub!
| De Fattiges Mødres Klub! | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De Fattiges Mødres Klub! | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helene Mølgård | | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Borre
kbhkunst.dk
| kbhkunst.dk | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
kbhkunst.dk | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| helle Clausen
TANDterne
| TANDterne | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TANDterne | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Holm Vinkler
Social Runners
| Social Runners | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Social Runners | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Helle Kæseler
TANDterne
| TANDterne | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TANDterne | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Merete Neumann | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Nielsen
Muddy Buddies
| Muddy Buddies | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Muddy Buddies | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Petersen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Rytter
Mudderkast i familien
| Mudderkast i familien | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudderkast i familien | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Skov
Power plejerne
| Power plejerne | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Power plejerne | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Snedker
Hoptimisterne
| Hoptimisterne | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hoptimisterne | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Helle Vestergård | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Henriette Hall-Andersen
Sund livsstil København
| Sund livsstil København | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sund livsstil København | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Henriette Monrad
Muddergrisene
| Muddergrisene | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Muddergrisene | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Henriette Olsen
Team lady cruise
| Team lady cruise | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team lady cruise | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Henriette Schaffer
Team Hundested
| Team Hundested | DEN | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Hundested | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Henriette Wilken
The Mud Fighters
| The Mud Fighters | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
The Mud Fighters | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Hrafhildur Ólafsdóttir | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Ib Ishøj Nielsen
KFM
| KFM | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
KFM | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Ida Marie H. Johansen | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Iris Reynisdottir
SocialRunners
| SocialRunners | ISL | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
SocialRunners | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Ivana Jovanovic
Mudder-Miderne
| Mudder-Miderne | SRB | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder-Miderne | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Jacob Christian Poulsen
Mudhoneys
| Mudhoneys | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudhoneys | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Jakob Tissot Hansen
Team Einar
| Team Einar | DEN | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Einar | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|