Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
| Christine Holm Staugaard
De Grønne Mudderdamer
| De Grønne Mudderdamer | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De Grønne Mudderdamer | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Clara Glazer | | DEN | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Clara Kofod Strandbæk | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Clara Lauritsen
Pink Ladies med mænd
| Pink Ladies med mænd | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Pink Ladies med mænd | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Clarissa Treschow | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Connie Nyholm-Pedersen
Egedal løbeklub
| Egedal løbeklub | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Egedal løbeklub | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Daniel Javier Christiansen
Ganjagutterne
| Ganjagutterne | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Ganjagutterne | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Daniel Pedersen | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Daniel Rasmussen
WFY
| WFY | DEN | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
WFY | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Daniel Wagner
Pink Ladies med mænd
| Pink Ladies med mænd | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Pink Ladies med mænd | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| David Williams
Williams
| Williams | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Williams | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Dennis Carlsen
Tureby Tosserne
| Tureby Tosserne | DEN | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tureby Tosserne | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Dennis Soldthved
DRS Motion og Fællesskab
| DRS Motion og Fællesskab | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
DRS Motion og Fællesskab | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Diana Christensen
Tulleby
| Tulleby | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tulleby | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Diana Juliussen
Team MILF
| Team MILF | DEN | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team MILF | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Ditte Cicilie N Niebuhr-Dreier
Sådan
| Sådan | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sådan | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Ditte Johansen
Den sprøde Snøre
| Den sprøde Snøre | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Den sprøde Snøre | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Ditte Louise Skriver
“Fedt Nisserne”
| “Fedt Nisserne” | DEN | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
“Fedt Nisserne” | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
| Ditte Velk
Girl power
| Girl power | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Girl power | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Dorothea Gam
Team fuld-fart-frem
| Team fuld-fart-frem | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team fuld-fart-frem | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Dorte Gravers | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Dorte Larsen
Mudder-Miderne
| Mudder-Miderne | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder-Miderne | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Dorte Tellerup | | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Dorthe Lauritsen | | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Dorthe Lyster
Bøge-banden
| Bøge-banden | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Bøge-banden | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Dorthe Mills | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Dorthe Stuhr Larsen
Erichson`s Garage
| Erichson`s Garage | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Erichson`s Garage | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Durita Kallsoy
Team kage
| Team kage | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team kage | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Ea Klitgaard Karlin
HOPTIMISTERNE
| HOPTIMISTERNE | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
HOPTIMISTERNE | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Eleonora Paulsen | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Elin Høy | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Elise Olesen
Bøf og Bobler
| Bøf og Bobler | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Bøf og Bobler | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Elliott Harrison | | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Emely Vorbeck
Phillipa Mølgård
| Phillipa Mølgård | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Phillipa Mølgård | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Emil GLUD
LØGPOSEN
| LØGPOSEN | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
LØGPOSEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Emil Vallø | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Emilia Birkedal West | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Emilia Harlund
Snackin' Legends
| Snackin' Legends | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Snackin' Legends | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
| Emilie Brun Hjuler | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Emilie Kryger Juliussen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Emilie Vilhelmsen | | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Emma De Wit Clausen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Emma Steen
Hoppe bolde
| Hoppe bolde | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hoppe bolde | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Erik Månsson | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Eva Christence Nissen
VallFred
| VallFred | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
VallFred | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Ewa Starup
Mud Ladies
| Mud Ladies | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mud Ladies | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Fern Jandee | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Frank Leck Fotel
Alle for et hold
| Alle for et hold | DEN | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Alle for et hold | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Frederik Gjertsen
Fedt nisserne
| Fedt nisserne | DEN | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Fedt nisserne | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
| Frederik Lauenborg | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|