Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
| Nicole Christensen
Holbæk aku
| Holbæk aku | DEN | Startgruppe 3 - 10:10 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Holbæk aku | Startgruppe 3 - 10:10 | Mix Race 8,5 km |
|
| Nicoline Kongedam Christensen | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nicoline Schaffer
Team Hundested
| Team Hundested | DEN | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Hundested | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nina Kaltoft
Sprøjtelogen
| Sprøjtelogen | DEN | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sprøjtelogen | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nina Landling Pedersen
Muddy Buddies
| Muddy Buddies | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Muddy Buddies | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nina Rex Kjeldsen
De seje steppere
| De seje steppere | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De seje steppere | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nina Rosenmejer Mærsk Hansen
Piger med en mission
| Piger med en mission | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Piger med en mission | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Noah Torp-Smith
Mudhoneys
| Mudhoneys | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudhoneys | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Nynne Bakkevig
Tulleby
| Tulleby | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tulleby | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Ole Christensen
Mudder Sneglene
| Mudder Sneglene | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder Sneglene | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
| Oliver Neestrup | | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Olivia Neumann Jensen | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Oscar Stahlfest
Team Stahlfest
| Team Stahlfest | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Stahlfest | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Oskar Holm Møller
Ganjagutterne
| Ganjagutterne | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Ganjagutterne | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Patricia Wibe
TEAM 2 BJÆVERSKOV
| TEAM 2 BJÆVERSKOV | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TEAM 2 BJÆVERSKOV | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Peiter Stege Larsen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Pernille Alexandersen | | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pernille Bang | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pernille Birk Hansen | | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pernille Breivik
Killerbutter
| Killerbutter | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Killerbutter | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
| Pernille Carla Lundsgaard
Kvinderne med jordforbindelse
| Kvinderne med jordforbindelse | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Kvinderne med jordforbindelse | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pernille Hansen
Team kage
| Team kage | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team kage | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pernille Jean Olsen
BAK Ballerup Atletik Klub
| BAK Ballerup Atletik Klub | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
BAK Ballerup Atletik Klub | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pernille Poulsen
Hottie-muddy
| Hottie-muddy | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hottie-muddy | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Peter Frederiksen
Postrådet
| Postrådet | DEN | Startgruppe 3 - 10:10 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Postrådet | Startgruppe 3 - 10:10 | Mix Race 8,5 km |
|
| Peter Haugaard
KFM
| KFM | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
KFM | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Philippa Lech | | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Phillipa Mølgård
Emely vorbeck
| Emely vorbeck | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Emely vorbeck | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pi Kalledat Lassen
SelskovDamerne
| SelskovDamerne | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
SelskovDamerne | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pia Hansen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pia Harpsøe Halberg
Team Truntemus
| Team Truntemus | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Truntemus | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pia Løvendahl
Sund livsstil København
| Sund livsstil København | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sund livsstil København | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Pia Strehmel
Lolck Bootcamp
| Lolck Bootcamp | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Lolck Bootcamp | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Poul Berger
El sikring
| El sikring | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
El sikring | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Randi Stampe Jensen
De Grønne Mudderdamer
| De Grønne Mudderdamer | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
De Grønne Mudderdamer | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Rasmus Bruun Madvig | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Rasmus Haugaard
KFM
| KFM | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
KFM | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Rasmus Povlsen | | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
| Rasmus Ussing
El sikring
| El sikring | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
El sikring | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Rebecca Jensen
Kirkebækskolen
| Kirkebækskolen | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Kirkebækskolen | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Rebecca Russell
TEAM MILF
| TEAM MILF | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TEAM MILF | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Rebecca Søkvist Walcker | | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Regitze Gjerløv Juhl Nielsen
Mudder-Miderne
| Mudder-Miderne | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder-Miderne | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Regitze Pauline Erboe Nielsen
Mudder Muttis
| Mudder Muttis | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder Muttis | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Rie Viuf Petersen | | DEN | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - 10:20 | Mix Race 8,5 km |
|
| Rikke Adelstrup Brøndberg
Lolck Bootcamp
| Lolck Bootcamp | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Lolck Bootcamp | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Rikke Ascanius Pilgaard | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Rikke Fridal | | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Rikke Gamborg | | DEN | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 21 - 25 (12:00 - 12:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Rikke Heitmann
Mødregruppen
| Mødregruppen | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mødregruppen | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|