Startnr. | Deltager | Hold | Land | Startgruppe | Distance |
| Michael Hansen
El sikring
| El sikring | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
El sikring | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Michael Laridsen
KFM
| KFM | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
KFM | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Michael Petersson
Mudder Sneglene
| Mudder Sneglene | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder Sneglene | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
| Michala Faber | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Michell Lech | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Michella Bjerregaard
NinjaLadyTurtles
| NinjaLadyTurtles | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
NinjaLadyTurtles | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Michelle Clausen | | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
| Michelle Lund Jensen
Mødregruppen
| Mødregruppen | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mødregruppen | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Michelle Nordhøj
Tarteletfruerne
| Tarteletfruerne | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tarteletfruerne | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Michelle Sødergreen Hansen | | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Michelle windbæk Hansen
Tarteletfruerne
| Tarteletfruerne | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Tarteletfruerne | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mie Døssing
Øllebøllerne
| Øllebøllerne | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Øllebøllerne | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mie Eilertsen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mie Hvid | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mie Normand Ravn | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mie Seide Leth | | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mie Werner Greve | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mikala Bondam
Kirkebækskolen
| Kirkebækskolen | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Kirkebækskolen | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Mikkel Emborg
Killerbutter
| Killerbutter | DEN | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Killerbutter | Startgruppe 4 - 10:15 | Mix Race 8,5 km |
|
| Mikkel Frandsen
El sikring
| El sikring | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
El sikring | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Mikkel Munch Dalsgård
Ganjagutterne
| Ganjagutterne | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Ganjagutterne | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Mikkel Nielsen
DRS Motion og Fællesskab
| DRS Motion og Fællesskab | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
DRS Motion og Fællesskab | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Mila Birk Vid
Mudder Fukkers 2
| Mudder Fukkers 2 | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder Fukkers 2 | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mila Hvilshøj
Mudder Fukkers 2
| Mudder Fukkers 2 | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudder Fukkers 2 | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mille Hjort
Mamasitas
| Mamasitas | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mamasitas | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mille Holm | | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Mollie Jensen | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Mona Vergmann
Mud Monsters
| Mud Monsters | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mud Monsters | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Monica Madsen | | DEN | Startgruppe 15 - 20 (11:45 - 12:00) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 15 - 20 (11:45 - 12:00) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Monick Kobberaa | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Morten Bruun
Team Einar
| Team Einar | DEN | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Einar | Startgruppe 2 - 5 (09:00 - 09:15) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Morten Hornsyld | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Morten Pedersen | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Nadja Josephine Arpe | | DEN | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 11 - 15 (11:30 - 11:45) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nadja Larsen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Naja Stahlfest
Team Stahlfest
| Team Stahlfest | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Stahlfest | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Nanett Høegh Marcher
MUDDY BUDDIES
| MUDDY BUDDIES | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
MUDDY BUDDIES | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nanna Korsholm
Jordtøserne
| Jordtøserne | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Jordtøserne | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nanna Nyholm
Team Nyholm
| Team Nyholm | DEN | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Nyholm | Startgruppe 0 - 11:00 (Jeg løber for en god tid) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nanna Steen
Hoppe bolde
| Hoppe bolde | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hoppe bolde | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Natasha Chick | | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
| Natasja Frimann | | DEN | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 10:05 | Mix Race 8,5 km |
|
| Natasja Kelwin
Holbæk akut
| Holbæk akut | DEN | Startgruppe 3 - 10:10 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Holbæk akut | Startgruppe 3 - 10:10 | Mix Race 8,5 km |
|
| Natasja Sinding Christansen | | DEN | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - 10 (11:15 - 11:30) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nathalie Vad Eiberg
Mudderkast i familien
| Mudderkast i familien | DEN | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mudderkast i familien | Startgruppe 2 - 5 (11:00 - 11:15) | Ladies Mud Race 8,5 KM |
|
| Nichlas Ørking
ØL
| ØL | DEN | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
ØL | Startgruppe 6 - 10 (09:15 - 09:30) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Nicklas Bill Skjoldborg
KFM
| KFM | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
KFM | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Nicky Pedersen | | DEN | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 10:00 | Mix Race 8,5 km |
|
| Nicolai Hornbøll Møller
Nutella
| Nutella | DEN | Startgruppe 0 - 09:00 (Jeg løber for en god tid) | Mens Mud Race 8,5 |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Nutella | Startgruppe 0 - 09:00 (Jeg løber for en god tid) | Mens Mud Race 8,5 |
|
| Nicolaj Birkkjær Lindegaard
Svinger-Klubben
| Svinger-Klubben | DEN | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Svinger-Klubben | Startgruppe 6 - 10:25 | Mix Race 8,5 km |
|