Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
| Kasper Damgaard Brouv | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Kate Villadsen | | DEN | 4 KM Gå-rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 KM Gå-rute |
|
| Kathrine Skov Pedersen | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Kirsten Jakobsen
Ørslevkloster if
| Ørslevkloster if | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ørslevkloster if | 6,2 km |
|
| Kristian Tind | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Laura Bak Kragelund | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Laust Ebbesen
Ja jer
| Ja jer | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ja jer | 6,2 km |
|
| Lea Vangsgaard | | DEN | 4 KM Gå-rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 KM Gå-rute |
|
| leif engmark sørensen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Lena Norris | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Lilian Vester | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Lis Kingo Madsen
Funder løbeklub
| Funder løbeklub | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
Funder løbeklub | 10 KM Gå Rute |
|
| Lisbeth Pedersen | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Lisbeth Pedersen | | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 maraton |
|
| Lise Jensen | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Lone Søholm
Lemvig løbeklub
| Lemvig løbeklub | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Lemvig løbeklub | 6,2 km |
|
| Lone Sostack
Runners DK Silkeborg
| Runners DK Silkeborg | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Runners DK Silkeborg | 1/4 maraton |
|
| Louise Niebuhr
Runners DK Silkeborg
| Runners DK Silkeborg | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Runners DK Silkeborg | 1/4 maraton |
|
| Louise Venborg
Aarhus 1900 A/L
| Aarhus 1900 A/L | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus 1900 A/L | 1/2 maraton |
|
| Mads Eriksen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Magnus Knudsen
Skive AM
| Skive AM | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Skive AM | 1/2 maraton |
|
| Maja Helbo | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Majbritt Pedersen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Malene Adolph
Dantherm
| Dantherm | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Dantherm | 6,2 km |
|
| Marian Winthereig
Virksund Vinterbadeklub
| Virksund Vinterbadeklub | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
Virksund Vinterbadeklub | 10 KM Gå Rute |
|
| Marie Rosenvinge | | DEN | 4 KM Gå-rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 KM Gå-rute |
|
| Marie-Louise Vermehren | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Marlene Lykke Jeppesen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Martin Rosenvinge | | DEN | 4 KM Gå-rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 KM Gå-rute |
|
| Matias Sørensen | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Mette Jakobsen | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Michael Boÿe Hvorslev | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Michael Handschuh | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Mikkel Levin Nørgaard | | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 maraton |
|
| Naja Jørgensen | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Nicolaj Villadsen
Funder løbeklub og runners.dk
| Funder løbeklub og runners.dk | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Funder løbeklub og runners.dk | 1/4 maraton |
|
| Niels Pauli Winthereig
Virksund Vinterbadeklub
| Virksund Vinterbadeklub | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
Virksund Vinterbadeklub | 10 KM Gå Rute |
|
| Niels Villadsen | | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 maraton |
|
| Ole Rasmussen
Thy Triathlon Team
| Thy Triathlon Team | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Thy Triathlon Team | 1/2 maraton |
|
| Peder Toftgaard
Skive AM
| Skive AM | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Skive AM | 1/2 maraton |
|
| Pernille Kolk | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Peter helbo | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Peter Plett
Trailrunning Silkeborg
| Trailrunning Silkeborg | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Trailrunning Silkeborg | 1/4 maraton |
|
| Pia Ebbesen
Ja jer
| Ja jer | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ja jer | 6,2 km |
|
| Pia Pedersen
SAM
| SAM | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
SAM | 6,2 km |
|
| Richard W. Andersen | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Rikke Ernebjerg
Aarhus 1900 Atletik og Løb
| Aarhus 1900 Atletik og Løb | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus 1900 Atletik og Løb | 1/2 maraton |
|
| Rikke Kjeldal | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Ryan Johannesen | | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 maraton |
|
| Sandra Skotte Larsen
Runners Hammerum
| Runners Hammerum | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Runners Hammerum | 1/2 maraton |
|