Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
| Aksel Marinus Pedersen
SAM
| SAM | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
SAM | 1/2 maraton |
|
| Allan Nielsen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Allan Rasmussen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Amanda P K V Johansen | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Anders Kirkegaard
SAM
| SAM | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
SAM | 1/2 maraton |
|
| Anders Therkelsen | | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 maraton |
|
| Anna Johansen
Solvangs Alle
| Solvangs Alle | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Solvangs Alle | 6,2 km |
|
| Anna Lise Hermansen | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Anne Damsholt | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Anne Marie Meibom | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Anne Weifenbach Hvorslev | | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Bente Eriksen
Ørslevkloster
| Ørslevkloster | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ørslevkloster | 6,2 km |
|
| Birgit Toft
Stoholm
| Stoholm | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
Stoholm | 10 KM Gå Rute |
|
| Birthe Johansen
Kongens efterfølger 2022
| Kongens efterfølger 2022 | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
Kongens efterfølger 2022 | 10 KM Gå Rute |
|
| Birthe Madsen
Hørning Puls
| Hørning Puls | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Hørning Puls | 1/2 maraton |
|
| Brian Flansmose Vinbech | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Camilla Bach | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Cecilie Bak Kragelund | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Charlotte Lustu
funder løbeklub
| funder løbeklub | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
funder løbeklub | 10 KM Gå Rute |
|
| Claus Thomassen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Connie Carlseng
Funder Løbeklub
| Funder Løbeklub | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Funder Løbeklub | 1/4 maraton |
|
| Ditte Nissen
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus 1900 | 1/2 maraton |
|
| Dorte Gregersen
-
| - | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6,2 km |
|
| Emil Ebbesen
Ja jer
| Ja jer | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ja jer | 6,2 km |
|
| Emil Lui
Fysioterapi og Performance
| Fysioterapi og Performance | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Fysioterapi og Performance | 1/4 maraton |
|
| Emilie Stougård | | DEN | 4 KM Gå-rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 KM Gå-rute |
|
| Eva Knudsen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Evelyn Bergstrøm
ØK If
| ØK If | DEN | 4 KM Gå-rute |
|
Klub/Firma | Distance |
ØK If | 4 KM Gå-rute |
|
| Flemmig Wissing
Funder Løbeklub
| Funder Løbeklub | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Funder Løbeklub | 1/4 maraton |
|
| Flemming Iversen
Aarhus 1900 AL
| Aarhus 1900 AL | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus 1900 AL | 1/2 maraton |
|
| Hailey Vangsgaard | | DEN | 4 KM Gå-rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 KM Gå-rute |
|
| Hanne Madsen
Hørning Puls-løb
| Hørning Puls-løb | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Hørning Puls-løb | 1/4 maraton |
|
| Hanne Mønsted
Teak-retro
| Teak-retro | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Teak-retro | 6,2 km |
|
| Hans Egelund | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Hans Oluf Lund
Løbegutterne
| Løbegutterne | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Løbegutterne | 1/4 maraton |
|
| Henrik Bligaard | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Henrik Nykjær | | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 maraton |
|
| Jacob Gravesen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Jane Reinhold Nielsen | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Janne Karup | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Janni Nedergaard
Kusinerne
| Kusinerne | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Kusinerne | 1/2 maraton |
|
| Janni Pedersen | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| Jens Trankjær
Viborg
| Viborg | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
Viborg | 10 KM Gå Rute |
|
| Jeppe Hannibal | | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 maraton |
|
| John Bredahl
Viborg AM
| Viborg AM | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Viborg AM | 1/2 maraton |
|
| Jørn Thymann
Løbegutter
| Løbegutter | DEN | 1/4 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Løbegutter | 1/4 maraton |
|
| Jutta Futtrup iversen
Redsted
| Redsted | DEN | 1/2 maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
Redsted | 1/2 maraton |
|
| Karin Haargaard | | DEN | 10 KM Gå Rute |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 KM Gå Rute |
|
| Karin Møller
Ikast
| Ikast | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Ikast | 6,2 km |
|
| Karina Riis Frederiksen
Team Royal Fun
| Team Royal Fun | DEN | 6,2 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Royal Fun | 6,2 km |
|