Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Startgruppe | Distance |
| Nadja Joy Tønnesen | K36-40 | | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Nicklas Krog | M24-30 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Nicolai Ottosen | M36-40 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Niels Jørn Jensen | M71-75 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Nikolaj Hebsgaard | M36-40 | | Startgruppe 1 - 150 km Kl. 09:00 | 150 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 150 km Kl. 09:00 | 150 KM - LANDEVEJ |
|
| Nils Boisen | M36-40 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
| Ole Olesen | M76-80 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Peer R Sjørslev | M51-55 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Per Nielsen | M56-60 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Peter Enevoldsen | M36-40 | | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Peter Jensen | M56-60 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Rasmus Kopp Hansen | M31-35 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Sille Arndt Hansen | K24-30 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Sofie Nørtoft | K24-30 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Søren Dreiø Carlsen | M66-70 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Søren Jermiin Olesen | M56-60 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Steffen Cittrup Jakobsen | M36-40 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Steffen Torp | M24-30 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Thomas Nissen
VM i Undskyldninger
| M31-35 | VM i Undskyldninger | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
VM i Undskyldninger | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
| Verena Nørgaard Jensen | K41-45 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|