Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Startgruppe | Distance |
| Anders Jacobsen | M51-55 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Anders Stejlgaard | M51-55 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Andreas Flou | M36-40 | | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Carlos Ebrahim Vendrell | M24-30 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Carsten Sørensen | M41-45 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Daniel Buck | M41-45 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Frederik Schrøder Hansen | M24-30 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Hans Jørgen Rasmussen | M66-70 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Hans-Jørn Borgen Paulsen | M61-65 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Henrik Hansen | M66-70 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Henrik Jensen | M61-65 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Henrik Thulstrup Pedersen | M51-55 | | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Jacob Lund Vestergaard | M24-30 | | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Jacob Pedersen | M41-45 | | Startgruppe 1 - 150 km Kl. 09:00 | 150 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 150 km Kl. 09:00 | 150 KM - LANDEVEJ |
|
| Jan Bjødstrup Nielsen | M56-60 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Jeppe Lihn | M31-35 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Jeppe Strand Lemvig | M36-40 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Johannes Yde | M76-80 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Jonas Andersen | M24-30 | | Startgruppe 1 - 150 km Kl. 09:00 | 150 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 150 km Kl. 09:00 | 150 KM - LANDEVEJ |
|
| Jonas Bjødstrup Nielsen | M31-35 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Jonas Bregnhøj Lauridsen | M36-40 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Karin Jørgensen | K61-65 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Karina Kjærgaard | K36-40 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Karsten Jørgensen | M61-65 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Katrine Frederiksen | K24-30 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Keld Andersen | M41-45 | | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Kenneth Tånnquist | M51-55 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Kim Pedersen | M56-60 | | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | - | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Kit Kjærgaard Olsen | K46-50 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Knud Hansen | M61-65 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Kristian Emil Schrøder Hansen | M24-30 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Kristian Feier Tångberg Gadegaard | M41-45 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Kurt Haudrum Mark | M61-65 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Lars P. Larsen | M56-60 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Lars Philip Nielsen | M56-60 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Lasse Tésik Prins | M36-40 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Line Kjærgaard Olsen | K19-20 | | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 50 km Kl. 11:05 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Mads Dahl | M36-40 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Mads Stokkendal | M31-35 | | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Magnus Nørtoft | M24-30 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Mark Blankensteiner | M36-40 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Martin Pedersen | M56-60 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Martin Porsborg-Smith | M31-35 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Martin Tams
VM i Undskyldninger
| M41-45 | VM i Undskyldninger | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
VM i Undskyldninger | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
| Michael Henriksen | M36-40 | | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 100 km Kl. 10:00 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Michael Langborg | M61-65 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Mike Hansen | M41-45 | | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - 50 km Kl. 11:00 | 50 KM - LANDEVEJ |
|
| Morten Lind Jensen | M31-35 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM HOLD - LANDEVEJ |
|
| Morten Lindequist Køhler | M41-45 | | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - 100 km Kl. 10:05 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
| Morten Lund Vestergaard | M56-60 | | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - 100 km Kl. 10:10 | 100 KM - LANDEVEJ |
|