Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
109 | Kristoffer Kramhøft
Team red nose
| Grand Master (+50), MÆND | Team red nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team red nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
191 | Lars Detlefsen
Hellerup Sejlklub
| Grand Master (+50), MÆND | Hellerup Sejlklub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Hellerup Sejlklub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
84 | Lars Sinning
Surf Agency
| Open | Surf Agency | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Surf Agency | Danish SUP Tour (15 km) |
|
106 | Leif Nøhr
Nordenhuse SUP
| Grand Master (+50), MÆND | Nordenhuse SUP | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Nordenhuse SUP | Danish SUP Tour (15 km) |
|
208 | Lene Boisen Tams
Kalø Surffællesskab
| Women | Kalø Surffællesskab | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Kalø Surffællesskab | Danish SUP Tour (15 km) |
|
186 | Lene Semberlund
Hellerup Sejlklub SUP
| Grand Master (+50), KVINDER | Hellerup Sejlklub SUP | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Hellerup Sejlklub SUP | Danish SUP Tour (15 km) |
|
135 | Lene Toftkær
Copenhagen Watersports
| Master (+40), KVINDER | Copenhagen Watersports | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenhagen Watersports | Danish SUP Tour (15 km) |
|
248 | Lina Ahlstrøm
SUP Aarhus
| Women | SUP Aarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUP Aarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
222 | Line Dahl Jeppesen
SUPaarhus
| Women | SUPaarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUPaarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
313 | Louise Sølund Hansen
SUPO
| - | SUPO | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUPO | Social SUP Tour (5 km.) |
|
219 | Maja Engkær Pedersen
Roskilde SUP klub
| Women | Roskilde SUP klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
277 | Malene Hykkelbjerg Nielsen
SUPO
| - | SUPO | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUPO | Social SUP Tour (5 km.) |
|
167 | Malthe Houmann Thygesen
Klintebjerg SUP Klub
| Open | Klintebjerg SUP Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Klintebjerg SUP Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
244 | Marc Bogaczynski | Grand Master (+50), MÆND | | GER | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Danish SUP Tour (15 km) |
|
37 | Marek Dravecky
Roskilde SUP Klub
| Master (+40), MÆND | Roskilde SUP Klub | SVK | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
164 | Maria Lind
Supaarhus
| Master (+40), KVINDER | Supaarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Supaarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
217 | Maria Østergaard Holm
Surf Agency
| Women | Surf Agency | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Surf Agency | Danish SUP Tour (15 km) |
|
604 | Marianne Sonnichsen
Team Red Nose
| Master (+40), KVINDER | Team Red Nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Red Nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
207 | Martin Salbæk
Copenhagen Watersports
| Grand Master (+50), MÆND | Copenhagen Watersports | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenhagen Watersports | Danish SUP Tour (15 km) |
|
85 | Martin Tams
Kalø Surf Fællesskab
| Master (+40), MÆND | Kalø Surf Fællesskab | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Kalø Surf Fællesskab | Danish SUP Tour (15 km) |
|
103 | Martin Thygesen
Klintebjerg Sup Klub
| Master (+40), MÆND | Klintebjerg Sup Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Klintebjerg Sup Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
249 | Mette Hedegård
Grenaa SUP OHANA
| Master (+40), KVINDER | Grenaa SUP OHANA | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Grenaa SUP OHANA | Danish SUP Tour (15 km) |
|
216 | Mia Bennetzen
Grenaa SUP OHANA
| Master (+40), KVINDER | Grenaa SUP OHANA | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Grenaa SUP OHANA | Danish SUP Tour (15 km) |
|
81 | Michael Dalgaard
Bellevue Sup & Surf
| Grand Master (+50), MÆND | Bellevue Sup & Surf | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Bellevue Sup & Surf | Danish SUP Tour (15 km) |
|
87 | Michael Ian Duelund Jensen
Team Langsø
| Master (+40), MÆND | Team Langsø | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Langsø | Danish SUP Tour (15 km) |
|
229 | Michele Dymond
Surf Agency
| Grand Master (+50), KVINDER | Surf Agency | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Surf Agency | Danish SUP Tour (15 km) |
|
104 | Morten Bryde Ulrich
Roskilde SUP Klub
| Master (+40), MÆND | Roskilde SUP Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
197 | Morten Kjær
Grenaa SUP OHANA
| Grand Master (+50), MÆND | Grenaa SUP OHANA | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Grenaa SUP OHANA | Danish SUP Tour (15 km) |
|
228 | Mylo Van Bakel | Junior (u.18), MÆND | | NED | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Danish SUP Tour (15 km) |
|
120 | Niels Munck | Master (+40), MÆND | | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Danish SUP Tour (15 km) |
|
161 | Niklas Hjelm Hansen | Grand Master (+50), MÆND | | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Danish SUP Tour (15 km) |
|
86 | Patrick Fechtenburg Jørgensen
Waikiki Stand-up paddling
| Master (+40), MÆND | Waikiki Stand-up paddling | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Waikiki Stand-up paddling | Danish SUP Tour (15 km) |
|
603 | Peter Havn
Team red nose
| Master (+40), MÆND | Team red nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team red nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
110 | Peter Hedegaard
SUPaarhus
| Open | SUPaarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUPaarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
210 | Peter Holland
Bellevue
| Grand Master (+50), MÆND | Bellevue | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Bellevue | Danish SUP Tour (15 km) |
|
146 | Peter Sterobo
FPI
| Master (+40), MÆND | FPI | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
FPI | Danish SUP Tour (15 km) |
|
107 | Peter Wang Kristensen
SUP Esbjerg
| Master (+40), MÆND | SUP Esbjerg | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUP Esbjerg | Danish SUP Tour (15 km) |
|
54 | Rasmus B. N. Godiksen
Copenhagen Watersports
| Master (+40), MÆND | Copenhagen Watersports | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenhagen Watersports | Danish SUP Tour (15 km) |
|
245 | Sander Smidt
Hellerup Sejlklub
| Junior (u.18), MÆND | Hellerup Sejlklub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Hellerup Sejlklub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
126 | Søren Jakobsen
CWS
| Grand Master (+50), MÆND | CWS | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
CWS | Danish SUP Tour (15 km) |
|
157 | Stine Dam
Hellerup Sejlklub
| Women | Hellerup Sejlklub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Hellerup Sejlklub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
200 | Stinna Morell Lerche
Asaa sup
| Women | Asaa sup | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Asaa sup | Danish SUP Tour (15 km) |
|
252 | Sune Pors
Varde SUP Klub
| - | Varde SUP Klub | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Varde SUP Klub | Social SUP Tour (5 km.) |
|
196 | Susanne Lykke Nielsen
Vejle Windsurf og SUP Klub
| Grand Master (+50), KVINDER | Vejle Windsurf og SUP Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Vejle Windsurf og SUP Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
211 | Susanne Munk
Århus Viking SUP
| - | Århus Viking SUP | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Århus Viking SUP | Social SUP Tour (5 km.) |
|
206 | Tami Krohn
Kalø Surf Fællesskab
| Women | Kalø Surf Fællesskab | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Kalø Surf Fællesskab | Danish SUP Tour (15 km) |
|
82 | Thomas Rose Christensen
Klintebjerg SUP klub
| Master (+40), MÆND | Klintebjerg SUP klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Klintebjerg SUP klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
321 | Tije Van BAKEL | - | | NED | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Social SUP Tour (5 km.) |
|
333 | Tine Birkebæk
Klintebjerg SUP Klub
| - | Klintebjerg SUP Klub | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Klintebjerg SUP Klub | Social SUP Tour (5 km.) |
|
13 | Tobias Ernst
Nasa
| Open | Nasa | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Nasa | Danish SUP Tour (15 km) |
|