Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
149 | Aleksander Mathias Siø Fjellvang
BSC
| Open | BSC | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
BSC | Danish SUP Tour (15 km) |
|
118 | Amine Bouizgaren
Atlas Coach
| Open | Atlas Coach | MAR | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Atlas Coach | Danish SUP Tour (15 km) |
|
89 | Andreas Baldur Nørregård Hansen
Roskilde SUP klub
| Open | Roskilde SUP klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
90 | Andreas Lauge Vestermark Falkenberg
Roskilde sup klub
| Open | Roskilde sup klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde sup klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
328 | Andreas Wülfing | - | | GER | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Social SUP Tour (5 km.) |
|
226 | Anna Katrine Bergmann
Surfklubben NASA
| Junior (u.18), KVINDER | Surfklubben NASA | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Surfklubben NASA | Danish SUP Tour (15 km) |
|
100 | Asger Wohlert Smidt
Team red nose
| Junior (u.18), MÆND | Team red nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team red nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
188 | Bjarne Henning Jacobsen
SUP OHANA
| Grand Master (+50), MÆND | SUP OHANA | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUP OHANA | Danish SUP Tour (15 km) |
|
243 | Britt Toubro
Roskilde SUP klub
| Women | Roskilde SUP klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
335 | Caroline Enevoldsen
Roskilde SUP klub
| - | Roskilde SUP klub | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP klub | Social SUP Tour (5 km.) |
|
247 | Christina Buhl Nielsen
Aarhus Viking Sup
| Master (+40), KVINDER | Aarhus Viking Sup | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus Viking Sup | Danish SUP Tour (15 km) |
|
198 | Christina Dühring Fenger
SUPAarhus
| Master (+40), KVINDER | SUPAarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUPAarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
218 | Christina Kryger
Roskilde SUP Klub
| Women | Roskilde SUP Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
337 | Christina Lind
OHANA
| - | OHANA | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
OHANA | Social SUP Tour (5 km.) |
|
601 | Christopher Skovgaard Jeppesen
Team red nose
| Open | Team red nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team red nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
147 | Claus Blæsbjerg
Ishøj Surfklub
| Grand Master (+50), MÆND | Ishøj Surfklub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Ishøj Surfklub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
108 | Claus Bredmose
Team Red Nose/Roskilde SUP Klub
| Grand Master (+50), MÆND | Team Red Nose/Roskilde SUP Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Red Nose/Roskilde SUP Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
| Dan Eskekilde
SUPO Odense
| - | SUPO Odense | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUPO Odense | Social SUP Tour (5 km.) |
|
224 | Dan Kristiansen | - | | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Social SUP Tour (5 km.) |
|
223 | Dora Hegedus
Surf Agency Aarhus
| Grand Master (+50), KVINDER | Surf Agency Aarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Surf Agency Aarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
181 | Dorthe Nielsen
Klintebjerg SUP Klub
| Grand Master (+50), KVINDER | Klintebjerg SUP Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Klintebjerg SUP Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
121 | Elias From
Hellerup sejlklub
| Junior (u.18), MÆND | Hellerup sejlklub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Hellerup sejlklub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
185 | Emma Augusta Heidemann
Samsurf
| Women | Samsurf | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Samsurf | Danish SUP Tour (15 km) |
|
1 | Emma Freja Pedersen
Waikiki Stand-Up Paddling
| Women | Waikiki Stand-Up Paddling | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Waikiki Stand-Up Paddling | Danish SUP Tour (15 km) |
|
320 | Fanni Lengyel | - | | HUN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Social SUP Tour (5 km.) |
|
246 | Freja Boisen Tams
Kalø Surf Fællesskab
| Junior (u.18), KVINDER | Kalø Surf Fællesskab | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Kalø Surf Fællesskab | Danish SUP Tour (15 km) |
|
203 | Giacomo Pressato
Vejle windsurf klub
| - | Vejle windsurf klub | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Vejle windsurf klub | Social SUP Tour (5 km.) |
|
280 | Helle Ostenfeldt Larsen
HAB
| - | HAB | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
HAB | Social SUP Tour (5 km.) |
|
602 | Henrik Carstens
Team red nose
| Grand Master (+50), MÆND | Team red nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team red nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
145 | Henrik Haarbo
Aarhus vikinge sup
| Grand Master (+50), MÆND | Aarhus vikinge sup | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus vikinge sup | Danish SUP Tour (15 km) |
|
230 | Ida Bøhl Sørensen
Grenaa SUP OHANA
| Women | Grenaa SUP OHANA | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Grenaa SUP OHANA | Danish SUP Tour (15 km) |
|
151 | Isabella Ploug Hansen
Roskilde SUP klub
| Women | Roskilde SUP klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde SUP klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
322 | Isaura Almar Rios
Vale wi
| - | Vale wi | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Vale wi | Social SUP Tour (5 km.) |
|
141 | Jacob Brixen
Vildsund søsport
| Open | Vildsund søsport | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Vildsund søsport | Danish SUP Tour (15 km) |
|
262 | Jannie Binigay
Grenå SUP Ohana
| - | Grenå SUP Ohana | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Grenå SUP Ohana | Social SUP Tour (5 km.) |
|
338 | Jarek Perzynski | - | | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Social SUP Tour (5 km.) |
|
88 | Jens Chr Thygesen
Surf Agency
| Grand Master (+50), MÆND | Surf Agency | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Surf Agency | Danish SUP Tour (15 km) |
|
192 | Jens Frederiksen
SUP Aarhus
| Grand Master (+50), MÆND | SUP Aarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUP Aarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
71 | Jens Hultquist
Team Red Nose
| Master (+40), MÆND | Team Red Nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Red Nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
220 | Jesper Christensen
Team red nose
| Open | Team red nose | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team red nose | Danish SUP Tour (15 km) |
|
163 | Jesper Koed | Grand Master (+50), MÆND | | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Danish SUP Tour (15 km) |
|
227 | Joep van BAKEL | Master (+40), MÆND | | NED | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Danish SUP Tour (15 km) |
|
83 | Johnny Hoffmeyer
Vestsjællands Wake og Surf Klub
| Master (+40), MÆND | Vestsjællands Wake og Surf Klub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Vestsjællands Wake og Surf Klub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
291 | Jon Johansson | - | | SWE | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Social SUP Tour (5 km.) |
|
259 | Jonas Caben Weinkouff Iversen
Varde SUP Klub
| - | Varde SUP Klub | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Varde SUP Klub | Social SUP Tour (5 km.) |
|
125 | June Sejrup
SUPaarhus
| Master (+40), KVINDER | SUPaarhus | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SUPaarhus | Danish SUP Tour (15 km) |
|
193 | Karen Ranløv
Hellerup Sejlklub
| Grand Master (+50), KVINDER | Hellerup Sejlklub | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Hellerup Sejlklub | Danish SUP Tour (15 km) |
|
300 | Kayla Fechtenburg
Waikiki Stand-up paddling
| - | Waikiki Stand-up paddling | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Waikiki Stand-up paddling | Social SUP Tour (5 km.) |
|
306 | Kristian Birkebæk
Klintebjerg SUP Klub
| - | Klintebjerg SUP Klub | DEN | Social SUP Tour (5 km.) |
|
Klub/Firma | Distance |
Klintebjerg SUP Klub | Social SUP Tour (5 km.) |
|
143 | Kristian Gitter
SamSurf
| Open | SamSurf | DEN | Danish SUP Tour (15 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
SamSurf | Danish SUP Tour (15 km) |
|