Bibno. | Rider | UCI-ID | Chip code | Club | Country | Start time | Distance |
604 | Nils Brinsmead | | GR-88970 | | GER | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
GR-88970 | | A |
|
50 | Marco GROßEGGER
SC DHfK Leipzig
| 10048323057 | JF201 | SC DHfK Leipzig | GER | | H60 (H60, H70) |
|
Chip code | Start time | Distance |
JF201 | | H60 (H60, H70) |
|
94 | Claus Nylander Hougaard
Randers Cykleklub af 1910
| 10056497632 | TN-74938 | Randers Cykleklub af 1910 | DEN | | Master Herre B |
|
Chip code | Start time | Distance |
TN-74938 | | Master Herre B |
|
26 | Sebastian Ebbelin
Horsens Amatør Cykleklub
| 10116742817 | RG-16924 | Horsens Amatør Cykleklub | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
RG-16924 | | B |
|
50 | Nor Drasbæk Frøslev
Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)
| 10143063664 | HX-64898 | Cycling Club Hillerød (CC Hillerød) | DEN | | U11 |
|
Chip code | Start time | Distance |
HX-64898 | | U11 |
|
180 | Magnus Massesson Preisler
Klampenborg CC
| 10120108919 | GT-73366 | Klampenborg CC | DEN | | C |
|
Chip code | Start time | Distance |
GT-73366 | | C |
|
643 | Eric PEDERSEN
Motala AIF Serneke Allebike
| 10022457504 | KN-61067 | Motala AIF Serneke Allebike | SWE | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
KN-61067 | | A |
|
87 | Tobias Gade
Aalborg Cykle-Ring
| 10107319467 | KP-82992 | Aalborg Cykle-Ring | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
KP-82992 | | B |
|
68 | Niklas Andreassen
Randers Cykleklub af 1910
| 10140418695 | CT-35470 | Randers Cykleklub af 1910 | DEN | | D |
|
Chip code | Start time | Distance |
CT-35470 | | D |
|
52 | Thomas Garne
Aarhus Studenternes Cykelklub
| 10137089878 | KP-70363 | Aarhus Studenternes Cykelklub | DEN | | D |
|
Chip code | Start time | Distance |
KP-70363 | | D |
|
55 | Daniel WEIS NIELSEN
CeramicSpeed Herning CK Junior
| 10051489200 | TK-15948 | CeramicSpeed Herning CK Junior | DEN | | U19 |
|
Chip code | Start time | Distance |
TK-15948 | | U19 |
|
637 | Elise Marie OLSEN
Lillehammer CK
| 10019657234 | JF114 | Lillehammer CK | NOR | | Damer (DA,DB) |
|
Chip code | Start time | Distance |
JF114 | | Damer (DA,DB) |
|
120 | Rune Herkert
MTB Randers
| 10134057317 | | MTB Randers | DEN | | D |
|
Chip code | Start time | Distance |
| | D |
|
84 | Peter Asbjørn Hansen
Team IBT - Tripeak
| 10062252257 | TN-48432 | Team IBT - Tripeak | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
TN-48432 | | A |
|
171 | Karl-Erik ROSENDAHL
Cykling Odense
| 10055184492 | FR-14569 | Cykling Odense | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
FR-14569 | | A |
|
45 | Frederik Juul Nielsen
Horsens Amatør Cykleklub
| 10108724957 | NP-75844 | Horsens Amatør Cykleklub | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
NP-75844 | | B |
|
112 | Alexandru-Ionut Antoniu
Team Sparekassen Danmark Aalborg
| 10093007725 | HZ-54402 | Team Sparekassen Danmark Aalborg | ROU | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
HZ-54402 | | A |
|
177 | Christian Kornum
Aalborg Mountainbikeklub
| 10107657250 | KK-71228 | Aalborg Mountainbikeklub | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
KK-71228 | | A |
|
85 | Benjamin Holtebo
Aalborg Cykle-Ring
| 10046120551 | LF-70251 | Aalborg Cykle-Ring | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
LF-70251 | | B |
|
79 | Peter Junker
Racing Kolding
| 10117657950 | CS-85207 | Racing Kolding | DEN | | D |
|
Chip code | Start time | Distance |
CS-85207 | | D |
|
40 | Emma Blom
Cykle Klubben Aarhus
| 10132848958 | LC-92665 | Cykle Klubben Aarhus | DEN | | Damer (DA,DB) |
|
Chip code | Start time | Distance |
LC-92665 | | Damer (DA,DB) |
|
700 | Jasper SCHRÖDER
Rad-net Oßwald
| 10036393168 | JF127 | Rad-net Oßwald | GER | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
JF127 | | A |
|
117 | Mikkel Kastrup
Team Sparekassen Danmark Aalborg
| 10059634873 | SR-47819 | Team Sparekassen Danmark Aalborg | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
SR-47819 | | A |
|
110 | Henrik MARVIG
Jönköpings CK
| 10008536687 | SP-87221 | Jönköpings CK | SWE | | Master Herre B |
|
Chip code | Start time | Distance |
SP-87221 | | Master Herre B |
|
634 | Oskar MARVIG
Jönköpings CK
| 10076676157 | KT-12886 | Jönköpings CK | SWE | | U19 |
|
Chip code | Start time | Distance |
KT-12886 | | U19 |
|
7 | Johanna Clausen Koerner
Team Interklima ABC Copenhagen
| 10112259292 | LK-38158 | Team Interklima ABC Copenhagen | DEN | | Damer (DA,DB) |
|
Chip code | Start time | Distance |
LK-38158 | | Damer (DA,DB) |
|
38 | Asger Kolding
Aalborg Cykle-Ring
| 10013809346 | CR-57154 | Aalborg Cykle-Ring | DEN | | C |
|
Chip code | Start time | Distance |
CR-57154 | | C |
|
58 | Betina Cramer
Greve Cykle Club
| 10007535163 | SF-78065 | Greve Cykle Club | DEN | | Damer (DA,DB) |
|
Chip code | Start time | Distance |
SF-78065 | | Damer (DA,DB) |
|
83 | Noah Borgen Morell
Team IBT - Tripeak
| 10060242539 | RF-68788 | Team IBT - Tripeak | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
RF-68788 | | A |
|
633 | Karin PETTERSSON
Jönköpings CK
| 10119344841 | SN-91859 | Jönköpings CK | SWE | | Damer (DA,DB) |
|
Chip code | Start time | Distance |
SN-91859 | | Damer (DA,DB) |
|
151 | Vitus Hovmøller DINESEN
Frederiksberg Bane-& Landevejsklub
| 10095104541 | KG-44224 | Frederiksberg Bane-& Landevejsklub | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
KG-44224 | | B |
|
73 | Valdemar Krake Frandsen
Rapha Cycling Club Amsterdam
| 10141382938 | NV-59275 | Rapha Cycling Club Amsterdam | DEN | | C |
|
Chip code | Start time | Distance |
NV-59275 | | C |
|
52 | Michael Lau
Herning Cykle Klub
| 10094877502 | SH-38354 | Herning Cykle Klub | DEN | | Master Herre A |
|
Chip code | Start time | Distance |
SH-38354 | | Master Herre A |
|
198 | Mads Malmqvist
Ordrup Cykle Club
| 10058364678 | SN-39976 | Ordrup Cykle Club | DEN | | C |
|
Chip code | Start time | Distance |
SN-39976 | | C |
|
97 | Noah Pape
Silkeborg IF Cykling
| 10115171821 | TZ-52880 | Silkeborg IF Cykling | DEN | | D |
|
Chip code | Start time | Distance |
TZ-52880 | | D |
|
190 | Axel Hjorth Køgs Andersen
Team CO:PLAY - Giant Store
| 10120693848 | GP-32625 | Team CO:PLAY - Giant Store | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
GP-32625 | | A |
|
187 | Mikkel Tvergaard
Team CO:PLAY - Giant Store
| 10107070907 | SG-53301 | Team CO:PLAY - Giant Store | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
SG-53301 | | A |
|
123 | Benjamin Hertz
Team CO:PLAY - Giant Store
| 10036128238 | KZ-29731 | Team CO:PLAY - Giant Store | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
KZ-29731 | | A |
|
124 | Daniel Lond
Team CO:PLAY - Giant Store
| 10084490014 | TG-59938 | Team CO:PLAY - Giant Store | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
TG-59938 | | A |
|
48 | Erik Aagaard
Middelfart Cykel Club
| 10060513533 | FS-33526 | Middelfart Cykel Club | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
FS-33526 | | B |
|
| Lars Geisler
VonHacht Masters.de
| 10036393875 | | VonHacht Masters.de | GER | 17:20:30 | Master Herre A |
|
Chip code | Start time | Distance |
| 17:20:30 | Master Herre A |
|
111 | Lukas Lund Sørensen
Team Sparekassen Danmark Aalborg
| 10053818311 | LX-62255 | Team Sparekassen Danmark Aalborg | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
LX-62255 | | A |
|
53 | Mads Bay
Middelfart Cykel Club
| 10136939631 | PR-51739 | Middelfart Cykel Club | DEN | | U15 |
|
Chip code | Start time | Distance |
PR-51739 | | U15 |
|
107 | Thomas Koldkjær Decker
Team Sparekassen Danmark Aalborg
| 10043819227 | GG-71374 | Team Sparekassen Danmark Aalborg | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
GG-71374 | | A |
|
113 | Jacob Gye Madsen
Team Sparekassen Danmark Aalborg
| 10007964488 | VF-04571 | Team Sparekassen Danmark Aalborg | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
VF-04571 | | A |
|
186 | Gustav Ferdinand Lau
CeramicSpeed Herning CK Elite
| 10090523616 | TC-26964 | CeramicSpeed Herning CK Elite | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
TC-26964 | | A |
|
37 | Jonas Krarup Kirkegaard
Aarhus MTB
| 10127743728 | PF-65478 | Aarhus MTB | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
PF-65478 | | B |
|
29 | Emil Løkkegaard Wiggers
Nyborg Cykle Klub
| 10119840854 | KN-24142 | Nyborg Cykle Klub | DEN | | B |
|
Chip code | Start time | Distance |
KN-24142 | | B |
|
74 | Mathias Kirk
Team Give Elementer
| 10093739164 | SH-71948 | Team Give Elementer | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
SH-71948 | | A |
|
71 | Emil Tønnesen
Team Give Elementer
| 10048892327 | FF-11325 | Team Give Elementer | DEN | | A |
|
Chip code | Start time | Distance |
FF-11325 | | A |
|