Deltager | Kategori | Klub | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
Emil Agerbæk Jakobsen | (M) 7 År | Roskilde BMX Klub | Boys 7 | |
Axel Agerbæk Jakobsen | (M) 5 År | Roskilde BMX Klub | Boys 6 og under | |
Magnus Grynderup Nielsen | (M) 15 År | Aars BMX Klub - Lynet | Boys 15 | |
Magnus Grynderup Nielsen | (M) 15 År | Aars BMX Klub - Lynet | Boys 15 | |
Mille Lassen Lauridsen | (K) 10 År | Ellum BMX Klub | Girls 10 | |
Signe Lassen Lauridsen | (K) 8 År | Ellum BMX Klub | Girls 8 | |
Nikoline Surovceva | (K) 15 År | TSIF Cykling (Taulov BMX) | Boys 14 | |
Nicolai Kastrup | (M) 12 År | Dragon BMX | Boys 12 | |
Dani NILSSON HUISMAN | (M) 10 År | Engelsholms BMX | Boys 10 | |
August Emil Hornsá | (M) 15 År | Tønder BMX | Boys 15 | |
Carlos Lønborg Øzdemir | - | Sorø BMX | Boys 17+ | |
Steffen Jensen | (M) 14 År | Aars BMX Klub - Lynet | Boys 14 | |
Lucas Kjær Olsen | (M) 9 År | Varde BMX | Boys 9 | |
Theodor BIRKELAND | (M) 15 År | Sola BMX | Boys 15 | |
Casper Vinding Falk | (M) 14 År | Køge BMX Klub | Boys 14 | |
Lucas Nørgaard | (M) 11 År | Roskilde BMX Klub | Boys 11 | |
Simon Chr. Fisker Lundsgaard | (M) 13 År | Roskilde BMX Klub | Boys 13 | |
Magne Alexander Damgaard | (M) 12 År | Tønder BMX | Boys 12 | |
Andreas Gavrilas | (M) 16 År | Dragon BMX | Boys 16 | |
Frederik Ekstrøm | (M) 12 År | Roskilde BMX Klub | Boys 12 | |
Mathias Villingshøj | (M) 12 År | Sorø BMX | Boys 12 | |
Julius Villingshøj | (M) 9 År | Sorø BMX | Boys 9 | |
Asger Bechgaard Mortensen | (M) 8 År | Ikast BMX Klub | Boys 9 | |
Nicole Bertelsen | (K) 10 År | Ellum BMX Klub | Girls 10 | |
Martin Nørgaard Nissen | (M) 14 År | Ellum BMX Klub | Boys 14 | |
Thor Svarre Frisendahl | (M) 6 År | Københavns BMX Klub | Boys 6 og under | |
Michelle Kronborg Madsen | (K) 16 År | Dragon BMX | Girls 16 | |
Patrick Kronborg Madsen | (M) 15 År | Dragon BMX | Cruiser: 17-29 | |
Christian Daumann | (M) 10 År | Roskilde BMX Klub | Boys 10 | |
Tobias KRATHUS-LARSEN | (M) 15 År | Sola BMX | Boys 15 | |
Emil Balsnes SOLBAKKEN | (M) 15 År | Sola BMX | Boys 15 | |
Valdemar Bramskov Færk Iversen | (M) 9 År | Feldborg BMX | Boys 9 | |
Alex Gohs Svenstrup | (M) 13 År | Ikast BMX Klub | Boys 13 | |
Max Svendsen | (M) 13 År | Roskilde BMX Klub | Boys 13 | |
William Thinggaard Boel | (M) 14 År | Randers BMX | Boys 14 | |
Simon Sondh Mckay | (M) 12 År | Roskilde BMX Klub | Boys 12 | |
Oliver Bay Høgh | (M) 12 År | Møldrup BMX Klub | Boys 12 | |
Malou Lindberg | (K) 15 År | Bjerringbro BMX Klub | Boys 14 | |
Isabella Lindberg | (K) 13 År | Bjerringbro BMX Klub | Boys 13 |