Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
262-5 | Louise Kej Murrekilde
Geriatrisk løbehold 1
| Geriatrisk løbehold 1 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
262-4 | Katja Thomsen
Geriatrisk løbehold 1
| Geriatrisk løbehold 1 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
262-3 | Anne Jellinghof
Geriatrisk løbehold 1
| Geriatrisk løbehold 1 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
262-2 | Jacob Aagaard
Geriatrisk løbehold 1
| Geriatrisk løbehold 1 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
262-1 | Frederik Skov Larsen
Geriatrisk løbehold 1
| Geriatrisk løbehold 1 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
5198-5 | DORTE
NANNA XL 2
| NANNA XL 2 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 2 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5198-4 | PATRICK
NANNA XL 2
| NANNA XL 2 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 2 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5198-3 | P
NANNA XL 2
| NANNA XL 2 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 2 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5198-2 | CARSTEN
NANNA XL 2
| NANNA XL 2 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 2 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5198-1 | METTE
NANNA XL 2
| NANNA XL 2 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 2 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5197-5 | CAROLINE
NANNA XL 1
| NANNA XL 1 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5197-4 | PERNILLE
NANNA XL 1
| NANNA XL 1 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5197-3 | JAKOB
NANNA XL 1
| NANNA XL 1 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5197-2 | LENE
NANNA XL 1
| NANNA XL 1 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5197-1 | GITTE
NANNA XL 1
| NANNA XL 1 | NANNA XL | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
NANNA XL 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
1005-5 | Pia Banke Andersen
Alumeco A/S Walk Team 2
| Alumeco A/S Walk Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1005-4 | Heidi Juelstrup Gyrup
Alumeco A/S Walk Team 2
| Alumeco A/S Walk Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1005-3 | Susan B. Pallisborg
Alumeco A/S Walk Team 2
| Alumeco A/S Walk Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1005-2 | Jeanette B. Lang
Alumeco A/S Walk Team 2
| Alumeco A/S Walk Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1005-1 | Tino Tino Panduro
Alumeco A/S Walk Team 2
| Alumeco A/S Walk Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1004-5 | Flemming Lund
Alumeco A/S Walk Team 1
| Alumeco A/S Walk Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1004-4 | Georgiana Vagner
Alumeco A/S Walk Team 1
| Alumeco A/S Walk Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1004-3 | Alexandru Tudosa
Alumeco A/S Walk Team 1
| Alumeco A/S Walk Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1004-2 | Constantin Tarus
Alumeco A/S Walk Team 1
| Alumeco A/S Walk Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1004-1 | Allan Brinkmann
Alumeco A/S Walk Team 1
| Alumeco A/S Walk Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
10-5 | Participant 5
Alumeco A/S Stafet Team 4
| Alumeco A/S Stafet Team 4 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
10-4 | Participant 4
Alumeco A/S Stafet Team 4
| Alumeco A/S Stafet Team 4 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
10-3 | Participant 3
Alumeco A/S Stafet Team 4
| Alumeco A/S Stafet Team 4 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
10-2 | Participant 2
Alumeco A/S Stafet Team 4
| Alumeco A/S Stafet Team 4 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
10-1 | Participant 1
Alumeco A/S Stafet Team 4
| Alumeco A/S Stafet Team 4 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
9-5 | Lene Olesen
Alumeco A/S Walk Team 3
| Alumeco A/S Walk Team 3 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
9-4 | Trine Jensen
Alumeco A/S Walk Team 3
| Alumeco A/S Walk Team 3 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
9-3 | Freja Mathiesen
Alumeco A/S Walk Team 3
| Alumeco A/S Walk Team 3 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
9-2 | Christian Steenfelder
Alumeco A/S Walk Team 3
| Alumeco A/S Walk Team 3 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
9-1 | Marlene Munk
Alumeco A/S Walk Team 3
| Alumeco A/S Walk Team 3 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Walk Team 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
8-5 | Hanne Jakobsen
Alumeco A/S Stafet Team 2
| Alumeco A/S Stafet Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
8-4 | Brian Strøier
Alumeco A/S Stafet Team 2
| Alumeco A/S Stafet Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
8-3 | Jens Andersen
Alumeco A/S Stafet Team 2
| Alumeco A/S Stafet Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
8-2 | Lena Haubjerg Mortensen
Alumeco A/S Stafet Team 2
| Alumeco A/S Stafet Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
8-1 | Andreas Steenberg
Alumeco A/S Stafet Team 2
| Alumeco A/S Stafet Team 2 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
7-5 | Thomas Gork
Alumeco A/S Stafet Team 1
| Alumeco A/S Stafet Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
7-4 | Niels Findstrup Wolmar
Alumeco A/S Stafet Team 1
| Alumeco A/S Stafet Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
7-3 | Kenneth Heide Hansen
Alumeco A/S Stafet Team 1
| Alumeco A/S Stafet Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
7-2 | Casper Edal Pedersen
Alumeco A/S Stafet Team 1
| Alumeco A/S Stafet Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
7-1 | John Reimer Hansen
Alumeco A/S Stafet Team 1
| Alumeco A/S Stafet Team 1 | Alumeco A/S | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Alumeco A/S Stafet Team 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
5110-5 | Alex Petersen
dennis.moeller@evocagroup.com
| dennis.moeller@evocagroup.com | EVOCA Nordic | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
dennis.moeller@evocagroup.com | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5110-4 | Joan Mortensen
dennis.moeller@evocagroup.com
| dennis.moeller@evocagroup.com | EVOCA Nordic | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
dennis.moeller@evocagroup.com | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5110-3 | Johannes Strøger
dennis.moeller@evocagroup.com
| dennis.moeller@evocagroup.com | EVOCA Nordic | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
dennis.moeller@evocagroup.com | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5110-2 | Søren Mikkelsen
dennis.moeller@evocagroup.com
| dennis.moeller@evocagroup.com | EVOCA Nordic | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
dennis.moeller@evocagroup.com | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5110-1 | Jan Aagaard
dennis.moeller@evocagroup.com
| dennis.moeller@evocagroup.com | EVOCA Nordic | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
dennis.moeller@evocagroup.com | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|