Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
4014-5 | Thomas Lind Nielsen
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ecosystems
| Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Autorola A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4014-4 | Rasmus Stougaard
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ecosystems
| Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Autorola A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4014-3 | Rasmus Stougaard
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ecosystems
| Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Autorola A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4014-2 | Ida Holmsten
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ecosystems
| Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Autorola A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4014-1 | Tien L. Tran
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ecosystems
| Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Autorola A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Autorola A/S Stafet Hold 1 - Ec. | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
5639-5 | Kresten Rolfshøj Østerby
GF Forsikring Walk Hold 1
| GF Forsikring Walk Hold 1 | GF Forsikring | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
GF Forsikring Walk Hold 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5639-4 | Søren Stobbe
GF Forsikring Walk Hold 1
| GF Forsikring Walk Hold 1 | GF Forsikring | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
GF Forsikring Walk Hold 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5639-3 | Ritta Dahl
GF Forsikring Walk Hold 1
| GF Forsikring Walk Hold 1 | GF Forsikring | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
GF Forsikring Walk Hold 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5639-2 | Christence Mark
GF Forsikring Walk Hold 1
| GF Forsikring Walk Hold 1 | GF Forsikring | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
GF Forsikring Walk Hold 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5639-1 | Mette Dørk
GF Forsikring Walk Hold 1
| GF Forsikring Walk Hold 1 | GF Forsikring | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
GF Forsikring Walk Hold 1 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
3415-5 | Morten Hansen
Plum Safety - Team Walk
| Plum Safety - Team Walk | Plum Safety ApS | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team Walk | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3415-4 | Katarzyna Grzych
Plum Safety - Team Walk
| Plum Safety - Team Walk | Plum Safety ApS | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team Walk | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3415-3 | Amalie Storm
Plum Safety - Team Walk
| Plum Safety - Team Walk | Plum Safety ApS | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team Walk | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3415-2 | Jan Kjær Jensen
Plum Safety - Team Walk
| Plum Safety - Team Walk | Plum Safety ApS | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team Walk | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3415-1 | Charlotte Hanfgarn
Plum Safety - Team Walk
| Plum Safety - Team Walk | Plum Safety ApS | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team Walk | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2370-5 | Rikke Schmidt
Plum Safety - Team 2
| Plum Safety - Team 2 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2370-4 | Dana Østerby
Plum Safety - Team 2
| Plum Safety - Team 2 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2370-3 | Tom Eriksen
Plum Safety - Team 2
| Plum Safety - Team 2 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2370-2 | Charlotte Larsen
Plum Safety - Team 2
| Plum Safety - Team 2 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2370-1 | Bjarne Andersen
Plum Safety - Team 2
| Plum Safety - Team 2 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2369-5 | Liv Sønderby
Plum Safety - Team 1
| Plum Safety - Team 1 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2369-4 | Bo Winther Barkholt
Plum Safety - Team 1
| Plum Safety - Team 1 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2369-3 | Sebastian Waldorff-Gotthjelpsen
Plum Safety - Team 1
| Plum Safety - Team 1 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2369-2 | Lillian Johansen
Plum Safety - Team 1
| Plum Safety - Team 1 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2369-1 | Pia Jacobsen
Plum Safety - Team 1
| Plum Safety - Team 1 | Plum Safety ApS | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Plum Safety - Team 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
4165-5 | Ananas Grooten
Guldbamserne
| Guldbamserne | Frontmatec A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Guldbamserne | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4165-4 | Hindbær Banke
Guldbamserne
| Guldbamserne | Frontmatec A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Guldbamserne | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4165-3 | Appelsin Bærentsen
Guldbamserne
| Guldbamserne | Frontmatec A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Guldbamserne | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4165-2 | Æble Madsen
Guldbamserne
| Guldbamserne | Frontmatec A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Guldbamserne | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4165-1 | Jordbær Schmidt
Guldbamserne
| Guldbamserne | Frontmatec A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Guldbamserne | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
265-5 | Mor Christina
Geriatrisk Gåhold 3
| Geriatrisk Gåhold 3 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
265-4 | Christina Larsen
Geriatrisk Gåhold 3
| Geriatrisk Gåhold 3 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
265-3 | Charlotte Baldersø
Geriatrisk Gåhold 3
| Geriatrisk Gåhold 3 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
265-2 | Stinne Marie Rasmussen
Geriatrisk Gåhold 3
| Geriatrisk Gåhold 3 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
265-1 | Helle Hein
Geriatrisk Gåhold 3
| Geriatrisk Gåhold 3 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
264-5 | Anette Frede
Geriatrisk Gåhold 2
| Geriatrisk Gåhold 2 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
264-4 | Svetlana Frolova
Geriatrisk Gåhold 2
| Geriatrisk Gåhold 2 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
264-3 | Sussie Bine Thorslund
Geriatrisk Gåhold 2
| Geriatrisk Gåhold 2 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
264-2 | Stine Junge
Geriatrisk Gåhold 2
| Geriatrisk Gåhold 2 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
264-1 | Caroline Petrea Boysen
Geriatrisk Gåhold 2
| Geriatrisk Gåhold 2 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1211-5 | Maria Rosa Rasmussen
Geriatrisk Gåhold 1
| Geriatrisk Gåhold 1 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1211-4 | Naja Timmermann
Geriatrisk Gåhold 1
| Geriatrisk Gåhold 1 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1211-3 | Pernille Ballesgaard
Geriatrisk Gåhold 1
| Geriatrisk Gåhold 1 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1211-2 | Mie Kastalag Magnussen
Geriatrisk Gåhold 1
| Geriatrisk Gåhold 1 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1211-1 | Sandie Rotwitt
Geriatrisk Gåhold 1
| Geriatrisk Gåhold 1 | OUH | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk Gåhold 1 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
263-5 | Kristian Bergholt Buhl
Geriatrisk løbehold 2
| Geriatrisk løbehold 2 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
263-4 | Louise Lykke Korup-Christophersen
Geriatrisk løbehold 2
| Geriatrisk løbehold 2 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
263-3 | Søren Kasch
Geriatrisk løbehold 2
| Geriatrisk løbehold 2 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
263-2 | Pernille Strøger Tempelaars
Geriatrisk løbehold 2
| Geriatrisk løbehold 2 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
263-1 | Petrine Larsen
Geriatrisk løbehold 2
| Geriatrisk løbehold 2 | OUH | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Geriatrisk løbehold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|