Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Distance |
219 | Charlotte Held Gotfredsen
DIRTY PAWS Nordsjælland
| DIRTY PAWS Nordsjælland | 4 km Canicross |
|
Klub/Firma | Distance |
DIRTY PAWS Nordsjælland | 4 km Canicross |
|
233 | Charlotte Løgager | | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
188 | Chilli Ninja Neija Dall Hansen
Novozymes Løbeklub
| Novozymes Løbeklub | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Novozymes Løbeklub | 7 km (20+ år) |
|
232 | Christian Bovet
Bovet montage
| Bovet montage | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Bovet montage | 12 km - Fra 20 år |
|
162 | Christian Frederiksen
Novo Nordisk løbeklub
| Novo Nordisk løbeklub | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Novo Nordisk løbeklub | 7 km (20+ år) |
|
158 | Christian Haslund
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
427 | Christian James | | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7 km (20+ år) |
|
218 | Christian Larsen
Ældrepsykologisk Klink København & Nordsjælland
| Ældrepsykologisk Klink Københav. | 7 km Walk'n'Talk (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Ældrepsykologisk Klink Københav. | 7 km Walk'n'Talk (0-19 år) |
|
335 | Christian Tangen Pedersen | | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
209 | Christoffer Brinch
Sparta
| Sparta | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Sparta | 12 km - Fra 20 år |
|
166 | Clara Dalgaard | | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
181 | Claus Hybel | | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7 km (20+ år) |
|
256 | Conrad Backhausen | | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
304 | D. Risum
ABCD
| ABCD | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
ABCD | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
109 | Daniel Grønbæk | | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
125 | Daniel Lauritzen
Team Diesel
| Team Diesel | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Diesel | 7 km (20+ år) |
|
353 | Daniel Stubkjær
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
113 | Danni Winsløw
Blovstrød løverne
| Blovstrød løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød løverne | 7 km (20+ år) |
|
182 | Dennis Prehn | | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 12 km - Fra 20 år |
|
236 | Ditte Peerstrup | | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
135 | Ditte Rude Moncur
Bistrup Trailklub
| Bistrup Trailklub | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Bistrup Trailklub | 12 km - Fra 20 år |
|
290 | Ebbe Teglgård Hansen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
121 | Ella Cathrine Søderberg | | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
212 | Ella Løvstrup | | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
379 | Ellen Winther
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
171 | Emil Baun
Novo Nordisk Løbeklub
| Novo Nordisk Løbeklub | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Novo Nordisk Løbeklub | 12 km - Fra 20 år |
|
217 | Emil Dahlhus
Ældrepsykologisk Klink København & Nordsjælland
| Ældrepsykologisk Klink Københav. | 7 km Walk'n'Talk (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Ældrepsykologisk Klink Københav. | 7 km Walk'n'Talk (0-19 år) |
|
398 | Emil Egecioglu
Novo Nordisk Lobeklub
| Novo Nordisk Lobeklub | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Novo Nordisk Lobeklub | 12 km - Fra 20 år |
|
366 | Emil Toft
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
126 | Emma Roginski
Team Diesel
| Team Diesel | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Diesel | 7 km (20+ år) |
|
207 | Erik Brandsma
Gentofte Masters Svømmeklub
| Gentofte Masters Svømmeklub | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Gentofte Masters Svømmeklub | 7 km (20+ år) |
|
152 | Erik Ejlskov
Langgarverne
| Langgarverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Langgarverne | 7 km (20+ år) |
|
173 | Eskil Jagd | | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7 km (0-19 år) |
|
107 | Eva Schmidt
BlovstrødLøverne
| BlovstrødLøverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
BlovstrødLøverne | 7 km (20+ år) |
|
156 | Fenja Frank
Blovstrød løverne
| Blovstrød løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød løverne | 7 km (20+ år) |
|
289 | Frauke von Ahrentschildt
HV Runners
| HV Runners | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
HV Runners | 12 km - Fra 20 år |
|
205 | Frederik De Arco Aaquist | | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 12 km - Fra 20 år |
|
381 | Frida Borg
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
380 | Frida Krüger Falk
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
314 | Frida Møller
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
102 | Gitte Hemicke
Roskilde motion
| Roskilde motion | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Roskilde motion | 7 km (20+ år) |
|
254 | Gitthe Bekker
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
315 | Gustav Vittoriani
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
340 | Hana Legaard
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
356 | Hannah Andersen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
382 | Hannah Kjerulf
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
316 | Hannah Utke Kjærulf
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
298 | Hanne Jacobsen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
111 | Hanne Schjellerup
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
192 | Hanne Tynell
Novozymes Løbeklub
| Novozymes Løbeklub | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Novozymes Løbeklub | 12 km - Fra 20 år |
|