Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Distance |
305 | A. Risum
ABCD
| ABCD | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
ABCD | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
401 | Agnes Holstein | | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
376 | Aksel Eggert
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
282 | Albert Ørndrup
Team Bakkebo
| Team Bakkebo | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bakkebo | 7 km (0-19 år) |
|
225 | Albert Wickmann
Blovstrødløverne
| Blovstrødløverne | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrødløverne | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
363 | Alberte Frederiksen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
203 | Amalie Broman
Blovstrødløverne
| Blovstrødløverne | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrødløverne | 7 km (0-19 år) |
|
251 | Anders Jespersen
Brøndby Trim
| Brøndby Trim | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Brøndby Trim | 7 km (20+ år) |
|
223 | Anders Wickmann
Blovstrødløverne
| Blovstrødløverne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrødløverne | 12 km - Fra 20 år |
|
306 | Andreas Magne Johannesen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
307 | Andrej Jovanovic
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
297 | Anette Burr
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
117 | Ann Bøttern Jensen
Blovstrød Løberne Walker
| Blovstrød Løberne Walker | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løberne Walker | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
388 | Ann Østergaard | | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7 km (20+ år) |
|
308 | Anna Johansson
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
394 | Anne Krog Jensen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
377 | Anne Marie Christensen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
263 | Anne Reisæter Rasmussen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
208 | Annette Koefoed
Blovstrød løverne
| Blovstrød løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød løverne | 7 km (20+ år) |
|
122 | Asger Johan Søderberg | | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
309 | Asta Als Christensen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
310 | Astrid Rasmussen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
184 | B. Risum
Novo Nordisk Løbeklub
| Novo Nordisk Løbeklub | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Novo Nordisk Løbeklub | 7 km (20+ år) |
|
228 | Barbara Bro-Rasmussen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
292 | Bent Jørgensen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
112 | Bente Jarsskov
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
374 | Bente Wilstrup
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
227 | Berit Johnsen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km (20+ år) |
|
141 | Berit Jørgensen | | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7 km (20+ år) |
|
311 | Bertram Fagerlin
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
243 | Bettina Kiebies | | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 7 km (20+ år) |
|
189 | Birgit Skånvad
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
187 | Birthe Moesgaard
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
285 | Birthe Riis Olesen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
393 | Bjarke Rose
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
224 | Bjørg Wenzel-Petersen
Blovstrødløverne
| Blovstrødløverne | 7 km (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrødløverne | 7 km (20+ år) |
|
337 | Bo Mikkelsen
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
148 | Brian Arno Pedersen
Køge Atletik & Motion
| Køge Atletik & Motion | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Køge Atletik & Motion | 12 km - Fra 20 år |
|
303 | C. Risum
ABCD
| ABCD | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
ABCD | 4 km Børn/unge (0-19 år) |
|
160 | Camilla Jæger
Dogrundk
| Dogrundk | 7 km Canicross |
|
Klub/Firma | Distance |
Dogrundk | 7 km Canicross |
|
378 | Carl Dalgas Rasmussen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
281 | Carl Ørndrup
Team Bakkebo
| Team Bakkebo | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bakkebo | 7 km (0-19 år) |
|
129 | Caroline Amalie Bastholm Jensen
Dirty Paws København
| Dirty Paws København | 4 km Canicross |
|
Klub/Firma | Distance |
Dirty Paws København | 4 km Canicross |
|
268 | Carsten Boe | | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 12 km - Fra 20 år |
|
215 | Carsten Dahlhus
Ældrepsykologisk Klink København & Nordsjælland
| Ældrepsykologisk Klink Københav. | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Ældrepsykologisk Klink Københav. | 7 km Walk'n'Talk (20+ år) |
|
161 | Carsten Poilsen
Fjordløberne
| Fjordløberne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 12 km - Fra 20 år |
|
170 | Casper Bonnevie
Novo Nordisk Løbeklub
| Novo Nordisk Løbeklub | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Novo Nordisk Løbeklub | 12 km - Fra 20 år |
|
237 | Casper Peerstrup | | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4 km Forældre (løber med barn på 4 km) |
|
312 | Celia Andreassen
Næsgaard Efterskole
| Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Næsgaard Efterskole | 7 km (0-19 år) |
|
267 | Charlotte Ager-Woxholtt
Blovstrød Løverne
| Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|
Klub/Firma | Distance |
Blovstrød Løverne | 12 km - Fra 20 år |
|