Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
65-1 | Anders Haulund Vollesen
Jyske Markets
| Jyske Markets | Jyske Bank | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Jyske Markets | Herrehold |
|
732-4 | Deltager3 SOSU Østjylland
Team SOSU Østjylland2
| Team SOSU Østjylland2 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
732-3 | Deltager2 SOSU Østjylland
Team SOSU Østjylland2
| Team SOSU Østjylland2 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
732-2 | Deltager1 SOSU Østjylland
Team SOSU Østjylland2
| Team SOSU Østjylland2 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
732-1 | Anette Andersen
Team SOSU Østjylland2
| Team SOSU Østjylland2 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
731-4 | Birte Hermansen
Team SOSU Østjylland1
| Team SOSU Østjylland1 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
731-3 | Mie Skaalum
Team SOSU Østjylland1
| Team SOSU Østjylland1 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
731-2 | Lisette Tina Prins
Team SOSU Østjylland1
| Team SOSU Østjylland1 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
731-1 | Mette Wonsyld
Team SOSU Østjylland1
| Team SOSU Østjylland1 | SOSU Østjylland | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Team SOSU Østjylland1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
589-4 | x
Danish Export Walk Hold 2
| Danish Export Walk Hold 2 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
589-3 | Sofie Andersen
Danish Export Walk Hold 2
| Danish Export Walk Hold 2 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
589-2 | Pernille Nielsen
Danish Export Walk Hold 2
| Danish Export Walk Hold 2 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
589-1 | Morten lauridsen
Danish Export Walk Hold 2
| Danish Export Walk Hold 2 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
588-4 | Louise Drengsgaard
Danish Export Walk Hold 1
| Danish Export Walk Hold 1 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
588-3 | June Sejrup
Danish Export Walk Hold 1
| Danish Export Walk Hold 1 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
588-2 | Ingelise Nordbjerg
Danish Export Walk Hold 1
| Danish Export Walk Hold 1 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
588-1 | Dorte Kier
Danish Export Walk Hold 1
| Danish Export Walk Hold 1 | Danish Export | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Walk Hold 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
715-4 | John Bøgelund Frederiksen
SK Kultur og Fritid 3
| SK Kultur og Fritid 3 | Silkeborg Kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SK Kultur og Fritid 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
715-3 | Laila Fischer
SK Kultur og Fritid 3
| SK Kultur og Fritid 3 | Silkeborg Kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SK Kultur og Fritid 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
715-2 | Inger Henriksen
SK Kultur og Fritid 3
| SK Kultur og Fritid 3 | Silkeborg Kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SK Kultur og Fritid 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
715-1 | Jytte Skovbo
SK Kultur og Fritid 3
| SK Kultur og Fritid 3 | Silkeborg Kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SK Kultur og Fritid 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
312-4 | Merete Juul Hansen
Slowly but Surely
| Slowly but Surely | Ferskvandscentret Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Slowly but Surely | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
312-3 | Paul Henri Nielsen
Slowly but Surely
| Slowly but Surely | Ferskvandscentret Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Slowly but Surely | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
312-2 | Suna Rokkjær
Slowly but Surely
| Slowly but Surely | Ferskvandscentret Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Slowly but Surely | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
312-1 | Helena Nørgaard Sørensen
Slowly but Surely
| Slowly but Surely | Ferskvandscentret Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Slowly but Surely | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
612-4 | Tina Døssing
Great Walkers - Team 2
| Great Walkers - Team 2 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
612-3 | Merete Bramming Madsen
Great Walkers - Team 2
| Great Walkers - Team 2 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
612-2 | Bente Bloch
Great Walkers - Team 2
| Great Walkers - Team 2 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
612-1 | Knud Bundgaard
Great Walkers - Team 2
| Great Walkers - Team 2 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 2 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
611-4 | Jakob Beck Wätjen
Great Walkers - Team 1
| Great Walkers - Team 1 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
611-3 | Charlotte Frambøl
Great Walkers - Team 1
| Great Walkers - Team 1 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
611-2 | Lea Kromann-Gallop
Great Walkers - Team 1
| Great Walkers - Team 1 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
611-1 | Annette Vesterager
Great Walkers - Team 1
| Great Walkers - Team 1 | Ferskvandscentret Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Great Walkers - Team 1 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
8-4 | Morten Bak Sørensen
Team Svoger
| Team Svoger | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Team Svoger | Herrehold |
|
8-3 | Kristin Jensen
Team Svoger
| Team Svoger | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Team Svoger | Herrehold |
|
8-2 | Morten Bak Sørensen
Team Svoger
| Team Svoger | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Team Svoger | Herrehold |
|
8-1 | Kristin Jensen
Team Svoger
| Team Svoger | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Team Svoger | Herrehold |
|
218-4 | Jørgen Brandt-Larsen
Trusted A/S
| Trusted A/S | Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
218-3 | Peter Nissen
Trusted A/S
| Trusted A/S | Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
218-2 | Niels Henrik Olesen
Trusted A/S
| Trusted A/S | Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
218-1 | Mette Mose
Trusted A/S
| Trusted A/S | Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trusted A/S | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
186-4 | Josefine Ehrenreich
Fa(s)t and Furious
| Fa(s)t and Furious | Kreston SR Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Fa(s)t and Furious | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
186-3 | Rune Westensee
Fa(s)t and Furious
| Fa(s)t and Furious | Kreston SR Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Fa(s)t and Furious | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
186-2 | Mohamed Osman
Fa(s)t and Furious
| Fa(s)t and Furious | Kreston SR Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Fa(s)t and Furious | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
186-1 | Jeppe Birk Laursen
Fa(s)t and Furious
| Fa(s)t and Furious | Kreston SR Statsautoriseret Revisionspartnerselskab | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Fa(s)t and Furious | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
246-4 | Jesper kjelds
Danish Export Løb 1
| Danish Export Løb 1 | Danish Export | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Løb 1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
246-3 | Sarah Rasmussen
Danish Export Løb 1
| Danish Export Løb 1 | Danish Export | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Løb 1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
246-2 | Mie Jakobsen
Danish Export Løb 1
| Danish Export Løb 1 | Danish Export | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Løb 1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
246-1 | Jesper 1 Kjelds
Danish Export Løb 1
| Danish Export Løb 1 | Danish Export | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Danish Export Løb 1 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
300-4 | Henrik Dissing
Søsserne Meyhoff & Co. returns
| Søsserne Meyhoff & Co. returns | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Søsserne Meyhoff & Co. returns | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|