Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
510-4 | Kira Weimar
Deloitte Walk Hold 3
| Deloitte Walk Hold 3 | Deloitte | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Walk Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
510-3 | Nilani Ramathasan
Deloitte Walk Hold 3
| Deloitte Walk Hold 3 | Deloitte | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Walk Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
510-2 | William Langthjem Bachmann
Deloitte Walk Hold 3
| Deloitte Walk Hold 3 | Deloitte | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Walk Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
510-1 | Alexander Møller
Deloitte Walk Hold 3
| Deloitte Walk Hold 3 | Deloitte | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Walk Hold 3 | Power-Walk (tid under 1:10 time) |
|
304-4 | Natalie Mæng
Deloitte Hold 2
| Deloitte Hold 2 | Deloitte | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 2 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
304-3 | Louise Jacobsen
Deloitte Hold 2
| Deloitte Hold 2 | Deloitte | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 2 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
304-2 | Mette Just
Deloitte Hold 2
| Deloitte Hold 2 | Deloitte | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 2 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
304-1 | Lene Morgenstern
Deloitte Hold 2
| Deloitte Hold 2 | Deloitte | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 2 | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
37-4 | Christian Iversen
Deloitte Hold 1
| Deloitte Hold 1 | Deloitte | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 1 | Herrehold |
|
37-3 | Casper Moesgaard
Deloitte Hold 1
| Deloitte Hold 1 | Deloitte | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 1 | Herrehold |
|
37-2 | Jakob Rasmussen
Deloitte Hold 1
| Deloitte Hold 1 | Deloitte | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 1 | Herrehold |
|
37-1 | Jesper Bjerg Jensen
Deloitte Hold 1
| Deloitte Hold 1 | Deloitte | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Deloitte Hold 1 | Herrehold |
|
184-4 | Camilla Schulze Hellqvist
Jyske Finans TFS 22
| Jyske Finans TFS 22 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Jyske Finans TFS 22 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
184-3 | Mikael Opstrup Schwartz
Jyske Finans TFS 22
| Jyske Finans TFS 22 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Jyske Finans TFS 22 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
184-2 | Rasmus Boel
Jyske Finans TFS 22
| Jyske Finans TFS 22 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Jyske Finans TFS 22 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
184-1 | Michael Ernst Brøgger
Jyske Finans TFS 22
| Jyske Finans TFS 22 | Jyske Bank | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Jyske Finans TFS 22 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
644-4 | Henriette Jensen
Lægehuset Vejlsø Hold 4
| Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
644-3 | Mie Brun
Lægehuset Vejlsø Hold 4
| Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
644-2 | Morten Vildhøj
Lægehuset Vejlsø Hold 4
| Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
644-1 | Birte Rasmussen
Lægehuset Vejlsø Hold 4
| Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Lægehuset Vejlsø | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Lægehuset Vejlsø Hold 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
701-4 | Mette Svendsen
Ergo walk
| Ergo walk | Regionshospitalet Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Ergo walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
701-3 | Betina Rask
Ergo walk
| Ergo walk | Regionshospitalet Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Ergo walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
701-2 | Monica Leisgaard
Ergo walk
| Ergo walk | Regionshospitalet Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Ergo walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
701-1 | Helene Nørgaard
Ergo walk
| Ergo walk | Regionshospitalet Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Ergo walk | Walk (tid over 1:10 time) |
|
70-4 | Lasse Lundby
Midtjysk Brand & Redning 2
| Midtjysk Brand & Redning 2 | Midtjysk Brand & Redning | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Midtjysk Brand & Redning 2 | Herrehold |
|
70-3 | Niels Vigsø
Midtjysk Brand & Redning 2
| Midtjysk Brand & Redning 2 | Midtjysk Brand & Redning | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Midtjysk Brand & Redning 2 | Herrehold |
|
70-2 | Ulrik Kofoed
Midtjysk Brand & Redning 2
| Midtjysk Brand & Redning 2 | Midtjysk Brand & Redning | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Midtjysk Brand & Redning 2 | Herrehold |
|
70-1 | Lars Guldmann
Midtjysk Brand & Redning 2
| Midtjysk Brand & Redning 2 | Midtjysk Brand & Redning | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Midtjysk Brand & Redning 2 | Herrehold |
|
189-4 | Deltager 4
Mediehuset Midtjyllands Avis 2
| Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
189-3 | Deltager 3
Mediehuset Midtjyllands Avis 2
| Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
189-2 | Deltager 2
Mediehuset Midtjyllands Avis 2
| Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
189-1 | Deltager 1
Mediehuset Midtjyllands Avis 2
| Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
188-4 | Mathias Mark Iversen
Mediehuset Midtjyllands Avis 1
| Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
188-3 | Jakob Schmidt
Mediehuset Midtjyllands Avis 1
| Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
188-2 | Helmer Jakobsen
Mediehuset Midtjyllands Avis 1
| Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
188-1 | Mette Andersen
Mediehuset Midtjyllands Avis 1
| Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Midtjyllands Avis | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mediehuset Midtjyllands Avis 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
231-4 | Casper Dahl-Hansen
Trillende Trøfler
| Trillende Trøfler | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trillende Trøfler | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
231-3 | Michael Birk
Trillende Trøfler
| Trillende Trøfler | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trillende Trøfler | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
231-2 | Samantha Thrane Thygesen
Trillende Trøfler
| Trillende Trøfler | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trillende Trøfler | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
231-1 | Elisabeth Bernsten
Trillende Trøfler
| Trillende Trøfler | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Trillende Trøfler | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
332-3 | Gustav Grund Vangsø
Ej-lad-vær'
| Ej-lad-vær' | | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Ej-lad-vær' | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
332-2 | Bertram Mikkelsen
Ej-lad-vær'
| Ej-lad-vær' | | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Ej-lad-vær' | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
332-1 | Sigurd Lohse Lauritsen
Ej-lad-vær'
| Ej-lad-vær' | | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Ej-lad-vær' | Børnehold Drenge 12-16 år |
|
25-4 | Nikolaj Krabbe Skousen
Den digitale Bank - Mest Aarhus
| Den digitale Bank - Mest Aarhus | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Den digitale Bank - Mest Aarhus | Herrehold |
|
25-3 | Nikolas Bram
Den digitale Bank - Mest Aarhus
| Den digitale Bank - Mest Aarhus | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Den digitale Bank - Mest Aarhus | Herrehold |
|
25-2 | Andreas Thomsen
Den digitale Bank - Mest Aarhus
| Den digitale Bank - Mest Aarhus | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Den digitale Bank - Mest Aarhus | Herrehold |
|
25-1 | Carsten Læsø
Den digitale Bank - Mest Aarhus
| Den digitale Bank - Mest Aarhus | Bankdata | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Den digitale Bank - Mest Aarhus | Herrehold |
|
156-4 | Peter Holst
BD - Silkeborg
| BD - Silkeborg | Bankdata | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
BD - Silkeborg | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
156-3 | Sigurd P. P. von Arenstorff Vilstrup
BD - Silkeborg
| BD - Silkeborg | Bankdata | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
BD - Silkeborg | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
156-2 | Nikolaj Mols
BD - Silkeborg
| BD - Silkeborg | Bankdata | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
BD - Silkeborg | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|