Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
823 | Torben Kjelde | | | 10 KM Individuel |
|
Hold | Distance |
- | 10 KM Individuel |
|
396-4 | Trine Saaby
MIXHOLD EKSTRA 6
| MIXHOLD EKSTRA 6 | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
MIXHOLD EKSTRA 6 | Kvindehold |
|
396-3 | Anita Laursen
MIXHOLD EKSTRA 6
| MIXHOLD EKSTRA 6 | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
MIXHOLD EKSTRA 6 | Kvindehold |
|
396-2 | Kira Jensen
MIXHOLD EKSTRA 6
| MIXHOLD EKSTRA 6 | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
MIXHOLD EKSTRA 6 | Kvindehold |
|
396-1 | Vibeke Aavild
MIXHOLD EKSTRA 6
| MIXHOLD EKSTRA 6 | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
MIXHOLD EKSTRA 6 | Kvindehold |
|
395-4 | Løber 4
Mixhold Ekstra 5
| Mixhold Ekstra 5 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 5 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
395-3 | Løber 3
Mixhold Ekstra 5
| Mixhold Ekstra 5 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 5 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
395-2 | Løber 2
Mixhold Ekstra 5
| Mixhold Ekstra 5 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 5 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
395-1 | Løber 1
Mixhold Ekstra 5
| Mixhold Ekstra 5 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 5 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
394-4 | Løber 4
Mixhold Ekstra 4
| Mixhold Ekstra 4 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 4 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
394-3 | Løber 3
Mixhold Ekstra 4
| Mixhold Ekstra 4 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 4 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
394-2 | Løber 2
Mixhold Ekstra 4
| Mixhold Ekstra 4 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 4 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
394-1 | Løber 1
Mixhold Ekstra 4
| Mixhold Ekstra 4 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 4 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
393-4 | Løber 4
Mixhold Ekstra 3
| Mixhold Ekstra 3 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 3 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
393-3 | Løber 3
Mixhold Ekstra 3
| Mixhold Ekstra 3 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 3 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
393-2 | Løber 2
Mixhold Ekstra 3
| Mixhold Ekstra 3 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 3 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
393-1 | Løber 1
Mixhold Ekstra 3
| Mixhold Ekstra 3 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 3 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
392-4 | Løber 4
Mixhold Ekstra 2
| Mixhold Ekstra 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
392-3 | Løber 3
Mixhold Ekstra 2
| Mixhold Ekstra 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
392-2 | Løber 2
Mixhold Ekstra 2
| Mixhold Ekstra 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
392-1 | Løber 1
Mixhold Ekstra 2
| Mixhold Ekstra 2 | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Mixhold Ekstra 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
391-3 | Sarah Emine
Ssc
| Ssc | | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Ssc | Børnehold Piger 8-11 år |
|
391-2 | Sara SSC
Ssc
| Ssc | | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Ssc | Børnehold Piger 8-11 år |
|
391-1 | Clara SSC
Ssc
| Ssc | | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
Ssc | Børnehold Piger 8-11 år |
|
263-4 | Hanne Kastbjerg
LM-K
| LM-K | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
LM-K | Kvindehold |
|
263-3 | Karen Aagaard
LM-K
| LM-K | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
LM-K | Kvindehold |
|
263-2 | Ruth Mortensen
LM-K
| LM-K | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
LM-K | Kvindehold |
|
263-1 | Anne Marie Rask
LM-K
| LM-K | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
LM-K | Kvindehold |
|
390-4 | Elisabeth Andersen
TEAM CHILEVIN
| TEAM CHILEVIN | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM CHILEVIN | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
390-3 | Lars Nørskov
TEAM CHILEVIN
| TEAM CHILEVIN | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM CHILEVIN | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
390-2 | Inge Søe
TEAM CHILEVIN
| TEAM CHILEVIN | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM CHILEVIN | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
390-1 | Jacob Mathiassen
TEAM CHILEVIN
| TEAM CHILEVIN | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM CHILEVIN | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
160-4 | Bertel Harboe-Møller
TRESCAL 3
| TRESCAL 3 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 3 | Herrehold |
|
160-3 | Bertel Harboe-Møller
TRESCAL 3
| TRESCAL 3 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 3 | Herrehold |
|
160-2 | Bo Severinsen
TRESCAL 3
| TRESCAL 3 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 3 | Herrehold |
|
160-1 | Dennis Plesner
TRESCAL 3
| TRESCAL 3 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 3 | Herrehold |
|
159-4 | Peter Nørbjerg
TRESCAL 2
| TRESCAL 2 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 2 | Herrehold |
|
159-3 | Peter Nørbjerg
TRESCAL 2
| TRESCAL 2 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 2 | Herrehold |
|
159-2 | Lars H. Rytter
TRESCAL 2
| TRESCAL 2 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 2 | Herrehold |
|
159-1 | Lars H. Rytter
TRESCAL 2
| TRESCAL 2 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 2 | Herrehold |
|
158-4 | Jan Wrang
TRESCAL 1
| TRESCAL 1 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 1 | Herrehold |
|
158-3 | Jan Wrang
TRESCAL 1
| TRESCAL 1 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 1 | Herrehold |
|
158-2 | John Andersen
TRESCAL 1
| TRESCAL 1 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 1 | Herrehold |
|
158-1 | John Andersen
TRESCAL 1
| TRESCAL 1 | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
TRESCAL 1 | Herrehold |
|
519-4 | Palle Markussen
TEAM KAGEMAND
| TEAM KAGEMAND | Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM KAGEMAND | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
519-3 | Henriette Hagemann
TEAM KAGEMAND
| TEAM KAGEMAND | Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM KAGEMAND | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
519-2 | Helene Hagemann Markussen
TEAM KAGEMAND
| TEAM KAGEMAND | Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM KAGEMAND | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
519-1 | Isabella Hagemann Markussen
TEAM KAGEMAND
| TEAM KAGEMAND | Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM KAGEMAND | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
738-4 | Mark Kern Olesen
LYSTRUPHAVE EFTERSKO
| LYSTRUPHAVE EFTERSKO | Bryrup | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
LYSTRUPHAVE EFTERSKO | Arriva-Walk |
|
738-3 | Frederik Hald Mortensen
LYSTRUPHAVE EFTERSKO
| LYSTRUPHAVE EFTERSKO | Bryrup | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
LYSTRUPHAVE EFTERSKO | Arriva-Walk |
|