Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | Distance |
---|---|---|---|---|---|
12 | Kim Christophersen | Ældste gruppe mænd | - | 1.000m | |
22 | Kirsten Juliane Schmieg | Ældste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
3 | Kirsten Nørgaard Jepsen | Ældste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
145 | Klara Eigtved | Yngste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
127 | Kris Laigaard | Ældste gruppe mænd | - | 3.200m | |
313 | Kristian Ranghøj | Yngste gruppe mænd | - | 11.000m | |
220 | Kristoffer Moos | Mellemste gruppe mænd | - | 5.400m | |
124 | Laila Eisbo | Ældste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
201 | Lars Bo Christiansen | Ældste gruppe mænd | - | 5.400m | |
147 | Lars Bo Larsen | Ældste gruppe mænd | - | 3.200m | |
200 | Lars Bollerup | Ældste gruppe mænd | - | 5.400m | |
308 | Lars Munch | Mellemste gruppe mænd | - | 11.000m | |
101 | Laura Weenink | Mellemste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
8 | Lea Frandsen | Mellemste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
114 | Lene Müller | Ældste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
7 | Line Grevang | Mellemste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
9 | Line Heidenreich Madsen | Mellemste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
132 | Line Knudsen | Yngste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
226 | Lisbeth Sejersbøl | Ældste gruppe kvinder | - | 5.400m | |
315 | Lise Nørbøge Bendixen | Ældste gruppe kvinder | - | 11.000m | |
23 | Louise Bak-Christensen | Yngste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
148 | Louise Lyneborg | Mellemste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
14 | Luffe Rasmussen | Ældste gruppe mænd | - | 1.000m | |
301 | Mads A. Grosen | Mellemste gruppe mænd | - | 11.000m | |
214 | Mai Lykkegaard Ehmsen | Mellemste gruppe kvinder | - | 5.400m | |
144 | Malene Eigtved | Ældste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
18 | Mantreh Heydari | Mellemste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
229 | Margareta Maunsbach | Ældste gruppe kvinder | - | 5.400m | |
223 | Mark Bundgaard | Mellemste gruppe mænd | - | 5.400m | |
216 | Martin Skejø-Andresen | Yngste gruppe mænd | - | 5.400m | |
109 | Maya Nautrup Pedersen | Yngste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
304 | Mette Gydemand | Mellemste gruppe kvinder | - | 11.000m | |
227 | Mette Kolze | Ældste gruppe kvinder | - | 5.400m | |
215 | Mick Schmidt | Mellemste gruppe mænd | - | 5.400m | |
140 | Mona Bünning Christiansen | Mellemste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
232 | Morten Stokholm | Mellemste gruppe mænd | - | 5.400m | |
135 | Niels Hyldgaard | Mellemste gruppe mænd | - | 3.200m | |
24 | Nikolaj Kühn | Yngste gruppe mænd | - | 1.000m | |
25 | Ole Eriksen | Mellemste gruppe mænd | - | 1.000m | |
116 | Ole Rasmussen | Mellemste gruppe mænd | - | 3.200m | |
208 | Ove Weller Nielsen | Ældste gruppe mænd | - | 5.400m | |
128 | Paul Mazewski | Ældste gruppe mænd | - | 3.200m | |
104 | Peer Klercke | Mellemste gruppe mænd | - | 3.200m | |
212 | Peter Brandt Jørgensen | Mellemste gruppe mænd | - | 5.400m | |
306 | Poul Jørgen Lund | Mellemste gruppe mænd | - | 11.000m | |
203 | Poul Markus Skovsborg | Mellemste gruppe mænd | - | 5.400m | |
307 | Sebastian Balslev | Yngste gruppe mænd | - | 11.000m | |
134 | Sidsel Autrup | Mellemste gruppe kvinder | - | 3.200m | |
20 | Signe Nielsen | Mellemste gruppe kvinder | - | 1.000m | |
21 | Signe Walmar | Mellemste gruppe kvinder | - | 1.000m |