Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
78-5 | Maia Hauritz Sørensen
Team Bentsen Stafet Hold 1
| Team Bentsen Stafet Hold 1 | Team Bentsen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team Bentsen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
78-4 | Esben Vierø
Team Bentsen Stafet Hold 1
| Team Bentsen Stafet Hold 1 | Team Bentsen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team Bentsen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
78-3 | Kristian Olesen
Team Bentsen Stafet Hold 1
| Team Bentsen Stafet Hold 1 | Team Bentsen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team Bentsen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
78-2 | Tonni Ehmsen
Team Bentsen Stafet Hold 1
| Team Bentsen Stafet Hold 1 | Team Bentsen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team Bentsen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
78-1 | Rikke Polenz Gohlke
Team Bentsen Stafet Hold 1
| Team Bentsen Stafet Hold 1 | Team Bentsen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team Bentsen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
3297-5 | Sylvia Elkjær
O-Banden
| O-Banden | Orifarm | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
O-Banden | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3297-4 | Anne Louise Nielsen
O-Banden
| O-Banden | Orifarm | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
O-Banden | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3297-3 | Valerija Wichmann
O-Banden
| O-Banden | Orifarm | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
O-Banden | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3297-2 | Pernille Stoumann
O-Banden
| O-Banden | Orifarm | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
O-Banden | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3297-1 | Bettina Hansen
O-Banden
| O-Banden | Orifarm | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
O-Banden | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3042-5 | nn nn
Kostene 603
| Kostene 603 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Kostene 603 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3042-4 | Anne Mette Guttesen
Kostene 603
| Kostene 603 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Kostene 603 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3042-3 | Dorthe Flintegård
Kostene 603
| Kostene 603 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Kostene 603 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3042-2 | Charlotte Nielsen
Kostene 603
| Kostene 603 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Kostene 603 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3042-1 | Jeanette Bendtsen
Kostene 603
| Kostene 603 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Kostene 603 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
1099-5 | Nivi Johnsen
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 4
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1099-4 | Julie Jakobsen
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 4
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1099-3 | Jette Koefoed Klausholm
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 4
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1099-2 | Mette Mai Kryger
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 4
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1099-1 | karin Assendrup
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 4
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1098-5 | Mette Thornlei Hansen
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 3
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1098-4 | Gitte Lacy
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 3
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1098-3 | Hanne Bilgrav Møller
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 3
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1098-2 | Johanne Glissmann
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 3
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1098-1 | Søren Riiser
Svendborg Erhvervsskole Walk Hold 3
| Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Walk Ho. | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
77-5 | Ulrik Westphal
Svendborg Erhvervsskole Stafet Hold 2
| Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
77-4 | Dorthe Hena Mikkelsen
Svendborg Erhvervsskole Stafet Hold 2
| Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
77-3 | Dorthe Hena Mikkelsen
Svendborg Erhvervsskole Stafet Hold 2
| Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
77-2 | Dorthe Hena Mikkelsen
Svendborg Erhvervsskole Stafet Hold 2
| Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
77-1 | Knud Olav Kok
Svendborg Erhvervsskole Stafet Hold 2
| Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole Stafet . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
76-5 | Niels Mark Aagaard
Svendborg Erhvervsskole - "KUN" Niels Mark Aaagaard
| Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
76-4 | Niels Mark Aagaard
Svendborg Erhvervsskole - "KUN" Niels Mark Aaagaard
| Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
76-3 | Niels Mark Aagaard
Svendborg Erhvervsskole - "KUN" Niels Mark Aaagaard
| Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
76-2 | Niels Mark Aagaard
Svendborg Erhvervsskole - "KUN" Niels Mark Aaagaard
| Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
76-1 | Niels Mark Aagaard
Svendborg Erhvervsskole - "KUN" Niels Mark Aaagaard
| Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Svendborg Erhvervsskole | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Svendborg Erhvervsskole - "KUN". | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
3041-5 | Charlotte Kristensen
Afdeling Q hold 9
| Afdeling Q hold 9 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 9 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3041-4 | Inger Døj
Afdeling Q hold 9
| Afdeling Q hold 9 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 9 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3041-3 | Anne Østergard
Afdeling Q hold 9
| Afdeling Q hold 9 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 9 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3041-2 | Bente Ramskover
Afdeling Q hold 9
| Afdeling Q hold 9 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 9 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3041-1 | Thao Tran
Afdeling Q hold 9
| Afdeling Q hold 9 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 9 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3040-5 | Rikke Thingholm
Afdeling Q hold 8
| Afdeling Q hold 8 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 8 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3040-4 | Else Madsen
Afdeling Q hold 8
| Afdeling Q hold 8 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 8 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3040-3 | Dorrit Suhr
Afdeling Q hold 8
| Afdeling Q hold 8 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 8 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3040-2 | Sanne Eriksen
Afdeling Q hold 8
| Afdeling Q hold 8 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 8 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3040-1 | Thran The Van Do
Afdeling Q hold 8
| Afdeling Q hold 8 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 8 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3039-5 | Helena Eriksen
Afdeling Q hold 7
| Afdeling Q hold 7 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 7 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3039-4 | Güzin Øzbay
Afdeling Q hold 7
| Afdeling Q hold 7 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 7 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3039-3 | Trine Bager
Afdeling Q hold 7
| Afdeling Q hold 7 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 7 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3039-2 | Helle Møller
Afdeling Q hold 7
| Afdeling Q hold 7 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 7 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3039-1 | Mie Bertelsen
Afdeling Q hold 7
| Afdeling Q hold 7 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Afdeling Q hold 7 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|