Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
133-5 | Ole Andersen
Tietgen Stafet Hold 6
| Tietgen Stafet Hold 6 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 6 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
133-4 | Mick Hartwig
Tietgen Stafet Hold 6
| Tietgen Stafet Hold 6 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 6 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
133-3 | Christian Deletaille
Tietgen Stafet Hold 6
| Tietgen Stafet Hold 6 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 6 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
133-2 | Thomas Mølgaard
Tietgen Stafet Hold 6
| Tietgen Stafet Hold 6 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 6 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
133-1 | René Leth Christiansen
Tietgen Stafet Hold 6
| Tietgen Stafet Hold 6 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 6 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
132-5 | Miriam Hejlskov
Tietgen Stafet Hold 5
| Tietgen Stafet Hold 5 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 5 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
132-4 | Anne Sofie Hundebøll
Tietgen Stafet Hold 5
| Tietgen Stafet Hold 5 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 5 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
132-3 | Amanda Larsen
Tietgen Stafet Hold 5
| Tietgen Stafet Hold 5 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 5 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
132-2 | Marie Broue Mikkelsen
Tietgen Stafet Hold 5
| Tietgen Stafet Hold 5 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 5 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
132-1 | Mathilde Uth Gydesen
Tietgen Stafet Hold 5
| Tietgen Stafet Hold 5 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 5 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
131-5 | Axel Hoppe
Tietgen Stafet Hold 4
| Tietgen Stafet Hold 4 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
131-4 | Balalli Degas
Tietgen Stafet Hold 4
| Tietgen Stafet Hold 4 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
131-3 | Lars Ulrik
Tietgen Stafet Hold 4
| Tietgen Stafet Hold 4 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
131-2 | Søren Krebs Møller
Tietgen Stafet Hold 4
| Tietgen Stafet Hold 4 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
131-1 | Emil Wibe Lolk
Tietgen Stafet Hold 4
| Tietgen Stafet Hold 4 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 4 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
130-5 | Iver Midtiby
Tietgen Stafet Hold 3
| Tietgen Stafet Hold 3 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 3 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
130-4 | Flemming Wazar Jørgensen
Tietgen Stafet Hold 3
| Tietgen Stafet Hold 3 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 3 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
130-3 | Jens Rohleder
Tietgen Stafet Hold 3
| Tietgen Stafet Hold 3 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 3 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
130-2 | Torben Steen Jensen
Tietgen Stafet Hold 3
| Tietgen Stafet Hold 3 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 3 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
130-1 | Kristian Tange
Tietgen Stafet Hold 3
| Tietgen Stafet Hold 3 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 3 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
129-5 | Niels Petersen
Tietgen Stafet Hold 2
| Tietgen Stafet Hold 2 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
129-4 | Eva Busk
Tietgen Stafet Hold 2
| Tietgen Stafet Hold 2 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
129-3 | Jesper Kirkebæk
Tietgen Stafet Hold 2
| Tietgen Stafet Hold 2 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
129-2 | Rasmus Albrektsen
Tietgen Stafet Hold 2
| Tietgen Stafet Hold 2 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
129-1 | Morten Agger
Tietgen Stafet Hold 2
| Tietgen Stafet Hold 2 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
128-5 | Bo Kammeyer
Tietgen Stafet Hold 1
| Tietgen Stafet Hold 1 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
128-4 | Lars Hedegaard
Tietgen Stafet Hold 1
| Tietgen Stafet Hold 1 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
128-3 | Dorthe Wang
Tietgen Stafet Hold 1
| Tietgen Stafet Hold 1 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
128-2 | Gun Kjørup Holm
Tietgen Stafet Hold 1
| Tietgen Stafet Hold 1 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
128-1 | Kaj Storgaard
Tietgen Stafet Hold 1
| Tietgen Stafet Hold 1 | Tietgen | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Tietgen Stafet Hold 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
2183-5 | Christian Heller
Natur Team one
| Natur Team one | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Natur Team one | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2183-4 | Jannik Seslef
Natur Team one
| Natur Team one | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Natur Team one | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2183-3 | Trine Bonrud Helleskov
Natur Team one
| Natur Team one | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Natur Team one | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2183-2 | Rene Voltelen
Natur Team one
| Natur Team one | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Natur Team one | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2183-1 | Søren Bay
Natur Team one
| Natur Team one | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Natur Team one | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2423-5 | Melpha Makowska
Ebberup Skole, Børnehave og Vuggestue - hold 2
| Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2423-4 | Jette Collins
Ebberup Skole, Børnehave og Vuggestue - hold 2
| Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2423-3 | Marie Jacobsen
Ebberup Skole, Børnehave og Vuggestue - hold 2
| Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2423-2 | Jonas Rasmussen
Ebberup Skole, Børnehave og Vuggestue - hold 2
| Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2423-1 | Trine Erfurth
Ebberup Skole, Børnehave og Vuggestue - hold 2
| Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og Vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2422-5 | Annemette Erichsen
Ebberup Skole, Børnehave og vuggestue - hold 1
| Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2422-4 | Dorte Rasmussen
Ebberup Skole, Børnehave og vuggestue - hold 1
| Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2422-3 | Jacob Andersen
Ebberup Skole, Børnehave og vuggestue - hold 1
| Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2422-2 | Karin Christiansen
Ebberup Skole, Børnehave og vuggestue - hold 1
| Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2422-1 | Charlotte Woxen
Ebberup Skole, Børnehave og vuggestue - hold 1
| Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Assens Kommune | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Ebberup Skole, Børnehave og vug. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
4197-5 | Claus Andersen
airteam A/S Stafet Hold 1
| airteam A/S Stafet Hold 1 | airteam A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
airteam A/S Stafet Hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4197-4 | Ronja Petersen
airteam A/S Stafet Hold 1
| airteam A/S Stafet Hold 1 | airteam A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
airteam A/S Stafet Hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4197-3 | Frederik Jensen
airteam A/S Stafet Hold 1
| airteam A/S Stafet Hold 1 | airteam A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
airteam A/S Stafet Hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4197-2 | Kasper Rasmussen
airteam A/S Stafet Hold 1
| airteam A/S Stafet Hold 1 | airteam A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
airteam A/S Stafet Hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4197-1 | Martin Thrane
airteam A/S Stafet Hold 1
| airteam A/S Stafet Hold 1 | airteam A/S | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
airteam A/S Stafet Hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|