Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
2248-5 | Ruth Wittrup
Lørdagspigerne
| Lørdagspigerne | OGF | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Lørdagspigerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2248-4 | Heidi Have
Lørdagspigerne
| Lørdagspigerne | OGF | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Lørdagspigerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2248-3 | Christina Nellemann
Lørdagspigerne
| Lørdagspigerne | OGF | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Lørdagspigerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2248-2 | Ann Black Andreasen
Lørdagspigerne
| Lørdagspigerne | OGF | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Lørdagspigerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2248-1 | Anne Sandberg
Lørdagspigerne
| Lørdagspigerne | OGF | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Lørdagspigerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
335-5 | Niklas Storm
Far til fire
| Far til fire | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Far til fire | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
335-4 | Lasse Boholt Nielsen
Far til fire
| Far til fire | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Far til fire | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
335-3 | Louise Lillelund
Far til fire
| Far til fire | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Far til fire | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
335-2 | Allan Pihl
Far til fire
| Far til fire | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Far til fire | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
335-1 | Søren Holm
Far til fire
| Far til fire | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Far til fire | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
334-5 | Mikkel Johansen Vraa
Team tURbots
| Team tURbots | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team tURbots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
334-4 | Johannes Callø
Team tURbots
| Team tURbots | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team tURbots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
334-3 | Lasse Sell
Team tURbots
| Team tURbots | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team tURbots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
334-2 | Henrik Hykkelbjerg-Sejten
Team tURbots
| Team tURbots | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team tURbots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
334-1 | Johnny Larsen
Team tURbots
| Team tURbots | Universal Robots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Team tURbots | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
3342-5 | Tim Müller
Mega Quick
| Mega Quick | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Mega Quick | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3342-4 | Jens S. Olsen
Mega Quick
| Mega Quick | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Mega Quick | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3342-3 | Carsten Madsen
Mega Quick
| Mega Quick | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Mega Quick | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3342-2 | Claus Jørgensen
Mega Quick
| Mega Quick | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Mega Quick | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3342-1 | Mogens Vest
Mega Quick
| Mega Quick | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Mega Quick | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2401-5 | Helle Rieltoft
Pigerne
| Pigerne | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Pigerne | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2401-4 | Camilla Rasmussen
Pigerne
| Pigerne | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Pigerne | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2401-3 | Dorte Brovn
Pigerne
| Pigerne | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Pigerne | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2401-2 | Elisabeth Trab
Pigerne
| Pigerne | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Pigerne | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2401-1 | Lone Dideriksen
Pigerne
| Pigerne | Cabinplant A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Pigerne | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2400-5 | Runner 5
Last Minute
| Last Minute | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Last Minute | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2400-4 | Runner 4
Last Minute
| Last Minute | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Last Minute | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2400-3 | Runner 3
Last Minute
| Last Minute | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Last Minute | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2400-2 | Runner 2
Last Minute
| Last Minute | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Last Minute | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2400-1 | Runner 1
Last Minute
| Last Minute | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Last Minute | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2399-5 | Kristian Pedersen
Team PBB
| Team PBB | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team PBB | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2399-4 | Jesper Obling
Team PBB
| Team PBB | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team PBB | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2399-3 | Helle Rieltoft
Team PBB
| Team PBB | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team PBB | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2399-2 | Lars Ryholl
Team PBB
| Team PBB | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team PBB | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2399-1 | Peter Fejerskov
Team PBB
| Team PBB | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team PBB | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2398-5 | Arne Larsen
Det Grå Guld
| Det Grå Guld | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Det Grå Guld | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2398-4 | René Beck
Det Grå Guld
| Det Grå Guld | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Det Grå Guld | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2398-3 | Henrik Rømer
Det Grå Guld
| Det Grå Guld | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Det Grå Guld | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2398-2 | Helle Johansen
Det Grå Guld
| Det Grå Guld | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Det Grå Guld | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2398-1 | Nicolai Østerskov
Det Grå Guld
| Det Grå Guld | Cabinplant A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Det Grå Guld | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1453-5 | Deltager 5
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1453-4 | Deltager 4
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1453-3 | Deltager 3
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1453-2 | Deltager 2
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1453-1 | Deltager 1
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 3 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1452-5 | Deltager 5
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1452-4 | Deltager 4
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1452-3 | Deltager 3
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1452-2 | Deltager 2
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1452-1 | Deltager 1
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2
| Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Bravida Danmark A/S | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Bravida Danmark A/S Walk Hold 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|