Startnr. | Deltager | Fællesskab | Land | Forventet tid | Distance |
71624 | Annette Elboth | | UKE | Over 50:00 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | Over 50:00 | 5 KM |
|
75934 | Helge Jeppesen
Oziyas
| Oziyas | UKE | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Oziyas | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
75935 | Vicky Ledskov
oziyas
| oziyas | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
oziyas | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
75936 | Mathias Ledskov
Oziyas
| Oziyas | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Oziyas | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
67266 | Karina Hedengran | | DEN | 1:10:00 - 1:19:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 1:10:00 - 1:19:59 | 10 KM |
|
66383 | Sarah Jørgensen | | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
67806 | Pia Hansen | | DEN | 1:10:00 - 1:19:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 1:10:00 - 1:19:59 | 10 KM |
|
71625 | Susanne Nyvang | | DEN | Over 50:00 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | Over 50:00 | 5 KM |
|
71626 | lise Nielsen | | DEN | Over 50:00 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | Over 50:00 | 5 KM |
|
66384 | Helle Møller-Nielsen | | DEN | 50:00 - 59:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 50:00 - 59:59 | 10 KM |
|
79444 | Néde Hvass Hedahl
Team Hvass Hedahl
| Team Hvass Hedahl | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Hvass Hedahl | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
79445 | Sejr Hvass Hedahl
Team Hvass Hedahl
| Team Hvass Hedahl | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Hvass Hedahl | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
79446 | Vilje Hvass Hedahl
Team Hvass Hedahl
| Team Hvass Hedahl | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Hvass Hedahl | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
79447 | Mikael Hvass Hedahl
Team Hvass Hedahl
| Team Hvass Hedahl | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Hvass Hedahl | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
81950 | Anja Holm
Sydstevns Badminton
| Sydstevns Badminton | DEN | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Sydstevns Badminton | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
81951 | Raweewan Holm
Sydstevns Badminton
| Sydstevns Badminton | DEN | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Sydstevns Badminton | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
81952 | Ole Holm
Danmarks Veteraner
| Danmarks Veteraner | DEN | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Danmarks Veteraner | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
103670 | Odin Rasmussen | | DEN | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
103671 | Orachar Honark | | DEN | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | WALK – jeg vil gerne gå 5 KM | 5 KM |
|
71627 | Rene Leisted
Fløng Kondi
| Fløng Kondi | DEN | 50:00 - 59:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Fløng Kondi | 50:00 - 59:59 | 10 KM |
|
71628 | Elisabeth Leisted
Fløng kondi
| Fløng kondi | DEN | 1:20:00 - 1:29:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Fløng kondi | 1:20:00 - 1:29:59 | 10 KM |
|
67807 | Pia Hartwig Bjergegaard
Hjortholms Allé Løbeklub
| Hjortholms Allé Løbeklub | DEN | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Hjortholms Allé Løbeklub | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
64073 | Oliver Lind | | UKE | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
71629 | Søren Haugaard
Team Haugaard
| Team Haugaard | DEN | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Haugaard | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
71630 | Kirsten Haugaard
Team Haugaard
| Team Haugaard | DEN | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Haugaard | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
71631 | Emilie Holm Mikkelsen | | DEN | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
71632 | Frederik Overgaard Bramming | | DEN | 50:00 - 59:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 50:00 - 59:59 | 10 KM |
|
65580 | Lea Lykke Thomsen
Veterinærmedicin
| Veterinærmedicin | DEN | 1:10:00 - 1:19:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Veterinærmedicin | 1:10:00 - 1:19:59 | 10 KM |
|
71633 | Johan Dahl Sarup | | DEN | 20:00 - 29:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 20:00 - 29:59 | 5 KM |
|
71634 | Tine Dahl Sarup | | DEN | 20:00 - 29:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 20:00 - 29:59 | 5 KM |
|
71635 | Betina Andersen | | DEN | One mile - Run | One mile |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | One mile - Run | One mile |
|
71636 | Peter Andersen | | DEN | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
103819 | Dorte Johannesen | | DEN | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
64753 | Thomas Jønsson | | DEN | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
- | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
64754 | Hasse Jønsson
1951
| 1951 | DEN | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
1951 | 1:00:00 - 1:09:59 | 10 KM |
|
64074 | Henrik Andersen
Klikken der aldrig giver op
| Klikken der aldrig giver op | DEN | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Klikken der aldrig giver op | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
85727 | Lene Rasmussen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
85728 | Ingeborg G. Rasmussen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
85729 | Flemming Rasmussen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
85730 | Oskar G. Rasmussen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
85731 | Sanne G. Rasmussen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
85732 | Augusta G. Rasmussen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 30:00 - 39:59 | 5 KM |
|
85733 | Michael G. Rasmussen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | UKE | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
85734 | Henrik Petersen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | One mile - Walk | One mile |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | One mile - Walk | One mile |
|
85735 | Alfred Petersen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | One mile - Walk | One mile |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | One mile - Walk | One mile |
|
85736 | Bente Svendsen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | One mile - Walk | One mile |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | One mile - Walk | One mile |
|
85737 | Erik Emil Svendsen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | One mile - Walk | One mile |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | One mile - Walk | One mile |
|
85738 | Asbjørn Svendsen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 40:00 - 49:59 | 5 KM |
|
85739 | Esben Svendsen
Team Søllested, Solrød og Søborg
| Team Søllested, Solrød og Søbor. | DEN | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Team Søllested, Solrød og Søbor. | 40:00 - 49:59 | 10 KM |
|
63368 | Lars Østergaard
Sparta
| Sparta | DEN | Under 40:00 | 10 KM |
|
Fællesskab | Forventet tid | Distance |
Sparta | Under 40:00 | 10 KM |
|