Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Startgruppe | Distance |
171 | Casper Wolff Jespersen
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) AG18-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
172 | Malene Jensen
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) AG18-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
173 | Rasmus Holbek Hansen
Team Holbek
| (M) AG18-39 | Team Holbek | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Holbek | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
174 | Izabela Ambroziak
Multiatleterne
| (K) AG40-44 | Multiatleterne | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Multiatleterne | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
175 | Peter Jakobsen
Odense Triathlon Klub
| (M) AG18-39 | Odense Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Odense Triathlon Klub | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
176 | Lasse Dam Svensson
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) AG18-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
177 | Martin Bøndergaard Sørensen
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) AG45-49 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
178 | Palle Trads
Mariager Fjord Triathlonklub
| (M) AG60-64 | Mariager Fjord Triathlonklub | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Mariager Fjord Triathlonklub | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
179 | Allan Madsen
Triathlon Horsens
| (M) AG40-44 | Triathlon Horsens | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Triathlon Horsens | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
180 | Dana Temløv | (K) AG45-49 | | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
181 | Dennis Haslund | (M) AG18-39 | | DEN | Start svøm 10:00 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Start svøm 10:00 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
182 | Peter Vestergaard
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) AG55-59 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
183 | Jacob Nyrup
3MB Triathlon
| (M) AG18-39 | 3MB Triathlon | DEN | Start svøm 10:00 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
3MB Triathlon | Start svøm 10:00 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
184 | Thea Nørholm
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) AG18-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
185 | Jette Eriksen
Randers Freja Triathlon
| (K) AG55-59 | Randers Freja Triathlon | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Randers Freja Triathlon | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
186 | Per Per
Odder Triathlon Klub
| (M) AG60-64 | Odder Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:00 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Odder Triathlon Klub | Start svøm 10:00 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
187 | Anne Mai Madsen
Vejle Biatlon
| (K) AG18-39 | Vejle Biatlon | DEN | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Vejle Biatlon | Start svøm 10:15 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
201 | Seann Wulff
Odder Triathlon Klub
| (M) AG55-59 | Odder Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Odder Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
202 | Tommy Loftager-Rasmussen
/tri club denmark
| (M) AG45-49 | /tri club denmark | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
/tri club denmark | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
203 | Pia Graagaard
Holstebro Triathlon Klub
| (K) AG55-59 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
204 | Thomas Andersen
Holstebro Triathlon Klub
| (M) AG55-59 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
205 | Dorte Olesen
Holstebro Triathlon Klub
| (K) AG40-44 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
206 | Ann Dorthe Stagsted Dinesen
Holstebro Triathlon Klub
| (K) AG45-49 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
207 | Patrick Nielsen
Holstebro Triathlon Klub
| (M) AG18-39 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
208 | Christian Brix Roed
/tri club denmark
| (M) AG18-39 | /tri club denmark | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
/tri club denmark | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
209 | Emma Hildingsson
Tri Club Denmark
| (K) AG18-39 | Tri Club Denmark | SWE | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tri Club Denmark | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
210 | Louise Sønderholm Nielsen
Holstebro Triathlon Klub
| (K) AG40-44 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
211 | Thomas Filyo
Odder Triathlon Club
| (M) AG55-59 | Odder Triathlon Club | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Odder Triathlon Club | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
212 | Kasper Uddal Nielsen
Odder Triathlon Klub
| (M) AG18-39 | Odder Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Odder Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
213 | Hans Christian Gug
OTC
| (M) AG55-59 | OTC | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
OTC | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
214 | Jesper Lausten
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) AG18-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
215 | Poul Sørensen
Odder Triathlon Klub
| (M) AG55-59 | Odder Triathlon Klub | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Odder Triathlon Klub | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
216 | Julie Skaanning | (K) AG18-39 | | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
217 | Sigrid Roesbjerg Pedersen | (K) AG18-39 | | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
218 | Jonas Christiansen
Keep Smiling
| (M) AG18-39 | Keep Smiling | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Keep Smiling | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
219 | Per Vendelbo
Triatlon Vejle
| (M) AG40-44 | Triatlon Vejle | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Triatlon Vejle | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
220 | Leon Eggertsen
Team Triathlon Herning
| (M) AG55-59 | Team Triathlon Herning | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Triathlon Herning | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
221 | Torben Olesen
Triatlon Vejle
| (M) AG50-54 | Triatlon Vejle | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Triatlon Vejle | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
222 | Kristian Larsen
Team Bonde
| (M) AG18-39 | Team Bonde | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Bonde | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
223 | Kim Maslak
Tri8660
| (M) AG18-39 | Tri8660 | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tri8660 | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
224 | Benita Suhr Poulsen
Triatlon Vejle
| (K) AG18-39 | Triatlon Vejle | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Triatlon Vejle | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
225 | Jan Olesen
Team Allout
| (M) AG18-39 | Team Allout | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Allout | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
226 | Bianca Klemmen
Tri8660
| (K) AG45-49 | Tri8660 | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tri8660 | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
227 | Rasmus Brasch | (M) AG18-39 | | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
228 | Aleksandra Jensen
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) AG18-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
229 | Jakob Lehmann
Forsvaret
| (M) AG18-39 | Forsvaret | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Forsvaret | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
230 | Henrik Nygaard
Randers Freja Triathlon
| (M) AG55-59 | Randers Freja Triathlon | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Randers Freja Triathlon | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
231 | Michael Friis Binderup
Multiatleterne
| (M) AG18-39 | Multiatleterne | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Multiatleterne | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
232 | Lasse Johansen
Multiatleterne
| (M) AG18-39 | Multiatleterne | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Multiatleterne | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
233 | Mads Østergaard
Multiatleterne
| (M) AG18-39 | Multiatleterne | DEN | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Multiatleterne | Start svøm 10:30 | 1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb) |
|