Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Castor Bogense Cross & Citytrail 2019
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
4 KM WALK
4 KM LØB
7,65 KM LØB
Søg
Alle lande
Danmark
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
45:00
Anna Storm Gammelgaard
DEN
Klub/Firma
-
1
45:00
Henning Gammelgaard
DEN
Klub/Firma
-
1
1001
45:00
Otto-Vilhelm Kaalund
Guldbjerghus
Guldbjerghus
DEN
Klub/Firma
Guldbjerghus
1
1002
45:00
Hanne Kaalund
Guldbjerghus
Guldbjerghus
DEN
Klub/Firma
Guldbjerghus
1
1003
45:00
Birgit Lyhr
DEN
Klub/Firma
-
1
1004
45:00
Arne Jakobsen
DEN
Klub/Firma
-
1
1005
45:00
Leo Bonnesen
DEN
Klub/Firma
-
1
1006
45:00
Karin Bonnesen
DEN
Klub/Firma
-
1
1007
45:00
Mariane Hemmer Kristiansen
Daniel H. Kristiansen
Daniel H. Kristiansen
DEN
Klub/Firma
Daniel H. Kristiansen
1
1008
45:00
Susanne Bastrup Larsen
DEN
Klub/Firma
-
1
1009
45:00
Preben Larsen
DEN
Klub/Firma
-
1
1010
45:00
Birgit Bruun-Rasmussen
DEN
Klub/Firma
-
1
1011
45:00
Karin Jørgensen
DEN
Klub/Firma
-
1
1012
45:00
Palle Hansen
DEN
Klub/Firma
-
1
1013
45:00
Marianne Hansen
DEN
Klub/Firma
-
1
1014
45:00
Torben K. Jørgensen
Odense Skiklub
Odense Skiklub
DEN
Klub/Firma
Odense Skiklub
1
1015
45:00
Joan Grube
Odense Skiklub
Odense Skiklub
DEN
Klub/Firma
Odense Skiklub
1
1016
45:00
Gitte Brøgger
DEN
Klub/Firma
-
1
1017
45:00
Amalie Brøgger Bremerskov
DEN
Klub/Firma
-
1
1018
45:00
Daniel Bremerskov
Team Bremerskov
Team Bremerskov
DEN
Klub/Firma
Team Bremerskov
1
1019
45:00
Philip Brøgger Bremerskov
Team Bremerskov
Team Bremerskov
DEN
Klub/Firma
Team Bremerskov
1
1020
45:00
Sofie Lindeskov
Team Gedved Junior
Team Gedved Junior
DEN
Klub/Firma
Team Gedved Junior
1
1021
45:00
Charlotte Lindeskov
Lindeskov
Lindeskov
DEN
Klub/Firma
Lindeskov
1
1022
45:00
Birgit Folden
DEN
Klub/Firma
-
1
1023
45:00
Freddy Folden
Foldenhus B&B
Foldenhus B&B
DEN
Klub/Firma
Foldenhus B&B
1
1024
45:00
Vita Boysen
DEN
Klub/Firma
-
1
1025
45:00
Helle Yvonne Andersen
DEN
Klub/Firma
-
1
1026
45:00
Jytte Petersen
DEN
Klub/Firma
-
1
1027
45:00
Sonja Tinghus Thomsen
DEN
Klub/Firma
-
1
1028
45:00
Vita Jensen
DEN
Klub/Firma
-
1
1029
45:00
Sonni Jørgensen
Nordfyns Bank
Nordfyns Bank
DEN
Klub/Firma
Nordfyns Bank
1
1030
45:00
Mette Larsen
Nordfyns Bank
Nordfyns Bank
DEN
Klub/Firma
Nordfyns Bank
1
1031
45:00
Jakob Olsen
Nordfyns Bank
Nordfyns Bank
DEN
Klub/Firma
Nordfyns Bank
1
1032
45:00
Kristian Olsen
Nordfyns Bank
Nordfyns Bank
DEN
Klub/Firma
Nordfyns Bank
1
1033
45:00
Andreas Olsen
Nordfyns Bank
Nordfyns Bank
DEN
Klub/Firma
Nordfyns Bank
1
1034
45:00
Rene Olsen
Nordfyns Bank
Nordfyns Bank
DEN
Klub/Firma
Nordfyns Bank
1
1035
45:00
Dorte Quist
Nordfyns Bank
Nordfyns Bank
DEN
Klub/Firma
Nordfyns Bank
1
1036
45:00
Torben Rahbek
Otterupløberne
Otterupløberne
DEN
Klub/Firma
Otterupløberne
1
1037
45:00
Anita Gilsing
DEN
Klub/Firma
-
1
1038
45:00
Lene Rasmussen
OGF
OGF
DEN
Klub/Firma
OGF
1
1039
45:00
Conny Hundtofte Strauch
DEN
Klub/Firma
-
1
1040
45:00
Gitte Andersen
DEN
Klub/Firma
-
1
1041
45:00
Pia Ravn Christiansen
DEN
Klub/Firma
-
1
1042
45:00
Hanne J. Birch
Løbeholdet Kirkestræde
Løbeholdet Kirkestræde
DEN
Klub/Firma
Løbeholdet Kirkestræde
1
1043
45:00
John Bregensted
Løbeholdet Kirkestræde
Løbeholdet Kirkestræde
DEN
Klub/Firma
Løbeholdet Kirkestræde
1
1044
45:00
Pia Barløse
DEN
Klub/Firma
-
1
1045
45:00
Edith Barløse
DEN
Klub/Firma
-
1
1046
45:00
Anne Kathrine Overgaard
DEN
Klub/Firma
-
1
1047
45:00
Mette Neble Henriksen
DEN
Klub/Firma
-
1
1048
45:00
Susanne Egelund
1953
1953
DEN
Klub/Firma
1953
1
2
3
»
Tidtagningen til dette event sker med brug af ST App Service. Der benyttes ikke chip-tidtagning til dette arrangement. Ved rettelser bedes du rette henvendelse direkte til arrangøren.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
mic@nordfynsbank.dk