Plac. | Startnr. | Bruttotid | Deltagare | Kategori | Klubb/Firma/Sponsor | Stad | Hastighet |
1 | 2313 | 31:58 | Tim Gordon | (M) 0-14 år | | | 26,27 km/t |
|
|
2 | 2314 | 32:01 | Bo Gordon | - | | | 26,23 km/t |
|
|
3 | 2102 | 32:49 | Nikolaj Juul Sørensen
ingen
| (M) 0-14 år | ingen | Åbyhøj | 25,58 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
ingen |
|
4 | 2115 | 33:20 | Magnus Bruus
Ådalen golf klub
| (M) 0-14 år | Ådalen golf klub | Harlev J | 25,19 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Ådalen golf klub |
|
5 | 2251 | 35:36 | Karl Anton Smedegaard Fisker | (M) 0-14 år | | Harlev J | 23,59 km/t |
|
|
6 | 2272 | 35:36 | Kasper Hansen
The hansen’s
| (M) 0-14 år | The hansen’s | Harlev J | 23,59 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
The hansen’s |
|
7 | 2254 | 35:48 | Jonas Hald Meier
Harlev ik
| (M) 0-14 år | Harlev ik | 8462 Harlev J | 23,46 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Harlev ik |
|
8 | 2304 | 35:59 | Rasmus Leth Hjertmitslev | (M) 0-14 år | | | 23,34 km/t |
|
|
9 | 2281 | 36:01 | Nikolaj Roland | (M) 0-14 år | | | 23,32 km/t |
|
|
10 | 2265 | 36:03 | Marcus Brøckner
HIK
| (M) 0-14 år | HIK | Harlev J | 23,29 km/t |
|
|
11 | 2127 | 36:04 | Lucas Thøgersen | (M) 0-14 år | | | 23,29 km/t |
|
|
12 | 2271 | 38:08 | Julie Fisker
Team Lund Fisker ikke ret meget
| - | Team Lund Fisker ikke ret meget | Tilst | 22,02 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Team Lund Fisker ikke ret meget |
|
13 | 2352 | 39:38 | Malthe Andersen | (M) 0-14 år | | | 21,19 km/t |
|
|
14 | 2353 | 39:39 | JC Andersen | - | | | 21,19 km/t |
|
|
15 | 2250 | 39:44 | Cilius Raundahl
Det Gule Hus
| (M) 0-14 år | Det Gule Hus | | 21,14 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Det Gule Hus |
|
16 | 2249 | 39:44 | Mads Raundahl | - | | Harlev J | 21,13 km/t |
|
|
17 | 2093 | 39:48 | Lukas Støvlbæk Christensen | (M) 0-14 år | | | 21,10 km/t |
|
|
18 | 2096 | 39:48 | Allan Graver Christensen
Harlev IK
| - | Harlev IK | Harlev J | 21,10 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Harlev IK |
|
19 | 2054 | 41:05 | Steffen Boye Sørensen
HRC
| - | HRC | | 20,44 km/t |
|
|
20 | 2131 | 41:05 | Emma Boye Sørensen
Harlev løb og motion
| (K) 0-14 år | Harlev løb og motion | Harlev J | 20,44 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Harlev løb og motion |
|
21 | 2107 | 42:00 | Sigfred Lassen
Harlev løb og motion
| (M) 0-14 år | Harlev løb og motion | Harlev | 19,99 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Harlev løb og motion |
|
22 | 2285 | 42:17 | Felia Jurgensen | (K) 0-14 år | | | 19,86 km/t |
|
|
23 | 2125 | 42:51 | Rasmus Thøgersen | (M) 0-14 år | | | 19,60 km/t |
|
|
24 | 2126 | 42:51 | Frank Thøgersen | - | | | 19,60 km/t |
|
|
25 | 2124 | 42:51 | Erling Thøgersen | - | | | 19,60 km/t |
|
|
26 | 2094 | 43:10 | Daniel Støvlbæk Christensen | (M) 0-14 år | | Harlev IK | 19,46 km/t |
|
|
27 | 2095 | 43:10 | Anne Støvlbæk Christensen | - | | | 19,46 km/t |
|
|
28 | 2345 | 43:15 | William Foged Martinussen | (M) 0-14 år | | | 19,42 km/t |
|
|
29 | 2346 | 43:17 | Mads Foged Martinussen | - | | | 19,41 km/t |
|
|
30 | 2085 | 43:33 | Samuel Krogh Laursen | (M) 0-14 år | | | 19,28 km/t |
|
|
31 | 2266 | 43:35 | Brian Brøckner
HIL
| - | HIL | Harlev J | 19,27 km/t |
|
|
32 | 2273 | 43:35 | Freja Celine Brøckner
Team Elmstrøm
| (K) 0-14 år | Team Elmstrøm | Harlev J | 19,27 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Team Elmstrøm |
|
33 | 2269 | 44:20 | Simon Sletskov Fink Isaksen
De 3 Musketerer
| (M) 0-14 år | De 3 Musketerer | Harlev J | 18,95 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
De 3 Musketerer |
|
34 | 2292 | 44:25 | Magdalena Ogaza | - | | | 18,90 km/t |
|
|
35 | 2291 | 44:26 | Rygzard Ogaza | (M) 0-14 år | | | 18,90 km/t |
|
|
36 | 2122 | 45:24 | Karen Fisker | (K) 0-14 år | | Tåstrup | 18,50 km/t |
|
|
37 | 2119 | 45:24 | Laura Kramer | (K) 0-14 år | | | 18,50 km/t |
|
|
38 | 2120 | 45:27 | Gitte Kramer | - | | | 18,48 km/t |
|
|
39 | 2108 | 45:27 | Jette Værum
Harlev løb og motion
| - | Harlev løb og motion | Harlev | 18,48 km/t |
|
Klubb/Firma/Sponsor |
Harlev løb og motion |
|
40 | 2263 | 46:23 | Oscar Noa Boeriis | (M) 0-14 år | | Harlev J | 18,11 km/t |
|
|
41 | 2262 | 46:23 | Bo Røndbjerg | - | | Hedensted | 18,11 km/t |
|
|
42 | 2083 | 47:36 | Sander Starup | (M) 0-14 år | | Hasle | 17,64 km/t |
|
|
43 | 2084 | 47:37 | Niels Erik Starup | - | | Tranbjerg | 17,64 km/t |
|
|
44 | 2255 | 48:08 | Rasmus Bach Normann | - | | Harlev J | 17,45 km/t |
|
|
45 | 2106 | 50:58 | Flemming Ross | - | | Harlev J | 16,48 km/t |
|
|
46 | 2097 | 50:59 | Nikolaj Pape Ross | (M) 0-14 år | | Harlev J | 16,47 km/t |
|
|
47 | 2117 | 51:08 | Sol Strømbo Hansen | - | | | 16,43 km/t |
|
|
48 | 2101 | 52:20 | Dagmar Winther Krustrup
HIK
| (K) 0-14 år | HIK | Harlev J | 16,05 km/t |
|
|
49 | 2104 | 52:20 | Vigga Smedegaard Fisker | (K) 0-14 år | | Harlev J | 16,05 km/t |
|
|
50 | 2264 | 52:25 | Ebbe Schou | - | | Harlev J | 16,02 km/t |
|
|