Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Fjordagerløbet 2013
302 deltagere
Deltagere
Event
Deltagere
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Alle
5 KM
10 KM
10 KM - Fynsmesterskab
5 KM - Børn
10 KM - Børn
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle
0-11 år
12-13 år
14-15 år
16-17 år
18-19 år
20-22 år
23-29 år
30-34 år
35-39 år
40-44 år
45-49 år
50-54 år
55-59 år
60-64 år
65-69 år
70-74 år
75-79 år
80-84 år
85-89 år
90-94 år
95-99 år
Alle
0-11 år
12-13 år
14-15 år
16-17 år
18-19 år
20-22 år
23-29 år
30-34 år
35-39 år
40-44 år
45-49 år
50-54 år
55-59 år
60-64 år
65-69 år
70-74 år
75-79 år
80-84 år
85-89 år
90-94 år
95-99 år
Alle
0-11 år
12-13 år
14-15 år
16-17 år
18-19 år
20-22 år
23-29 år
30-34 år
35-39 år
40-44 år
45-49 år
50-54 år
55-59 år
60-64 år
65-69 år
70-74 år
75-79 år
80-84 år
85-89 år
90-94 år
95-99 år
Alle
0-11 år
12-13 år
14-15 år
16-17 år
18-19 år
20-22 år
23-29 år
30-34 år
35-39 år
40-44 år
45-49 år
50-54 år
55-59 år
60-64 år
65-69 år
70-74 år
75-79 år
80-84 år
85-89 år
90-94 år
95-99 år
Alle
0-11 år
12-13 år
14-15 år
16-17 år
18-19 år
20-22 år
23-29 år
30-34 år
35-39 år
40-44 år
45-49 år
50-54 år
55-59 år
60-64 år
65-69 år
70-74 år
75-79 år
80-84 år
85-89 år
90-94 år
95-99 år
Alle
0-11 år
12-13 år
14-15 år
16-17 år
18-19 år
20-22 år
23-29 år
30-34 år
35-39 år
40-44 år
45-49 år
50-54 år
55-59 år
60-64 år
65-69 år
70-74 år
75-79 år
80-84 år
85-89 år
90-94 år
95-99 år
Søg
Alle lande
Danmark
Sverige
Tyskland
Udvid søgning
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Sponsor
Land
By
Distance
4
Mia Beck Lichtenstein
OPI
OPI
DEN
Odense SV
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
OPI
10 KM - Fynsmesterskab
16
Michael Ahler
Munke Mose Motion
Munke Mose Motion
DEN
Odense
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Munke Mose Motion
10 KM - Fynsmesterskab
460
Michael Lauritsen
DEN
5 KM - Børn
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM - Børn
168
Michael Outzen
OTK
OTK
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
OTK
10 KM
456
Michael Rothmann
Munke Mose Motion
Munke Mose Motion
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Munke Mose Motion
5 KM
393
Michael Steenberg
OA/OGF
OA/OGF
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
OA/OGF
5 KM
378
Michell Odor
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
Langeskov
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
5 KM
379
Mikkel Olsen
DEN
Odense
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
173
Mikkel Struve Bertelsen
Rågelund Efterskole
Rågelund Efterskole
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Rågelund Efterskole
10 KM
172
Mikkel Ulf Madsen
Rågelund Efterskole
Rågelund Efterskole
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Rågelund Efterskole
10 KM
385
Miriam Saleh
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
5 KM
22
Mogens Andersen
Sanderum Motion
Sanderum Motion
DEN
Odense
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Sanderum Motion
10 KM - Fynsmesterskab
163
Mogens Fisker Hansen
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
6
Morten Bladt
Sanderum motion
Sanderum motion
DEN
Odense SV
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Sanderum motion
10 KM - Fynsmesterskab
21
Morten Jepsen
Munke Mose Motion
Munke Mose Motion
DEN
Odense C
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Munke Mose Motion
10 KM - Fynsmesterskab
140
Morten Nielsen
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
Odense
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
10 KM
104
Morten Petersen
De Klubløse Nyborg
De Klubløse Nyborg
DEN
Nyborg
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
De Klubløse Nyborg
10 KM
348
Nasim Soleliman
Fjordager IF
Fjordager IF
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordager IF
5 KM
342
Nicolai Jacobsen
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
433
Niels Nielsen
Sanderum Motion
Sanderum Motion
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Sanderum Motion
5 KM
37
Niels-Jørn Kirkebæk
Fjordager IF/Løbexperten
Fjordager IF/Løbexperten
DEN
Munkebo
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordager IF/Løbexperten
10 KM - Fynsmesterskab
164
Niklas Lind Yndgaard
Odense Atletik
Odense Atletik
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Odense Atletik
10 KM
415
Nina Keller
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
149
Nirooz Faizallah
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
10 KM
370
Nynne Poulsen Wowk
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
Odense
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
5 KM
129
Ole Bentsen Hansen
Korup Motion
Korup Motion
DEN
Odense NV
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Korup Motion
10 KM
18
Ole Frank Rasmussen
Nyborg
Nyborg
DEN
Nyborg
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Nyborg
10 KM - Fynsmesterskab
108
Ole Martinsen
Polisportiva Oltrarno
Polisportiva Oltrarno
DEN
Odense
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Polisportiva Oltrarno
10 KM
431
Per Hedelund
Løbexperten
Løbexperten
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Løbexperten
5 KM
130
Per Ragner
Korup Motion
Korup Motion
DEN
Odense NV
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Korup Motion
10 KM
13
Per Sloth
Fjordager IF
Fjordager IF
DEN
Odense Sø.
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordager IF
10 KM - Fynsmesterskab
461
Pernille Viinholt
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
5 KM
402
Peter Glans
Multiatleten
Multiatleten
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Multiatleten
5 KM
46
Peter Hansen
Fjordager IF
Fjordager IF
DEN
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordager IF
10 KM - Fynsmesterskab
430
Peter Juncker
Løbeexperten/OGF
Løbeexperten/OGF
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Løbeexperten/OGF
5 KM
383
Petrine Andersen
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
5 KM
131
Pia Brylle
Korup Motion
Korup Motion
DEN
Odense NV
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Korup Motion
10 KM
417
Poul Erik Hansen
HCA Odense
HCA Odense
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
HCA Odense
5 KM
391
Poul Henning Fløjborg
Fjordager IF
Fjordager IF
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordager IF
5 KM
442
Preben Nielsen
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
357
Rahma Bahij
Mulernes Legatskole
Mulernes Legatskole
DEN
Odense
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Mulernes Legatskole
5 KM
424
Rasmus Modberg
H.C.Anderledes
H.C.Anderledes
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
H.C.Anderledes
5 KM
457
Reidar Hansen
TPI
TPI
DEN
Odense C
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
TPI
5 KM
17
Ricki Olsen
Fjordager IF
Fjordager IF
DEN
Agedrup
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordager IF
10 KM - Fynsmesterskab
132
Rikke Larsen
Korup Motion
Korup Motion
DEN
Odense NV
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Korup Motion
10 KM
405
Ronja Vassaro
DEN
5 KM - Børn
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM - Børn
422
Ronni Hansen
Odense Atletik
Odense Atletik
DEN
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Odense Atletik
5 KM
325
Ronny Magnussen
Fjordager IF
Fjordager IF
DEN
Odense NØ
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Fjordager IF
5 KM
31
Sanne Junge Hansen
Langeskov Løb & Motion
Langeskov Løb & Motion
DEN
10 KM - Fynsmesterskab
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Langeskov Løb & Motion
10 KM - Fynsmesterskab
169
Sanne Saaby Hansen
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
Antal: 302
«
1
2
3
4
5
6
7
»