Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma | Land | Distance |
304 | Peter Kristensen
Aalborg Triklub
| (M) AG16-39 | Aalborg Triklub | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Aalborg Triklub | 1/4 Jernmand |
|
337 | Peter Munk
Vendsyssel Triatlon
| (M) AG45-49 | Vendsyssel Triatlon | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Vendsyssel Triatlon | 1/4 Jernmand |
|
212 | Peter Schaumburg Johannesen
Vendsyssel Triatlon
| (M) AG40-44 | Vendsyssel Triatlon | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Vendsyssel Triatlon | 1/4 Jernmand |
|
56 | Peter Søndergaard
Odder Triathlon Klub
| (M) AG40-44 | Odder Triathlon Klub | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Odder Triathlon Klub | 1/2 Jernmand |
|
294 | Peter Sørensen
RTS Træning
| (M) AG60-64 | RTS Træning | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
RTS Træning | 1/4 Jernmand |
|
132 | Peter Stiller
Hjørring Triatlon Klub
| (M) AG55-59 | Hjørring Triatlon Klub | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Hjørring Triatlon Klub | 1/4 Jernmand |
|
536 | Peter Wolthers
Graintec
| (M) AG60-64 | Graintec | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Graintec | 1/8 Jernmand |
|
263 | Philipp Mäser
Fredericia Triathlon Team
| (M) AG16-39 | Fredericia Triathlon Team | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Fredericia Triathlon Team | 1/4 Jernmand |
|
510 | Pia Ankerstjerne
MARTEC
| (K) AG55-59 | MARTEC | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
MARTEC | 1/8 Jernmand |
|
381 | Pia Graagaard
Holstebro Triathlon Klub
| (K) AG50-54 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | 1/4 Jernmand |
|
99 | Pia Høst Holmberg | (K) AG40-44 | | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 Jernmand |
|
450 | Pia Jørup | (K) AG55-59 | | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 Jernmand |
|
502 | Pia Linnemann
TRIM Arden
| (K) AG50-54 | TRIM Arden | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
TRIM Arden | 1/8 Jernmand |
|
240 | Poul Axelgaard
Goodvalley
| (M) AG65-69 | Goodvalley | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Goodvalley | 1/4 Jernmand |
|
67 | Poul Fyrst
Tri Club Denmark
| (M) AG45-49 | Tri Club Denmark | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Tri Club Denmark | 1/2 Jernmand |
|
298 | Preben Hougaard Nielsen
Holstebro Triathlon Klub
| (M) AG50-54 | Holstebro Triathlon Klub | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Holstebro Triathlon Klub | 1/4 Jernmand |
|
601 | Rahand Farhad | - | | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 Jernmand |
|
45 | Rasmus Axelgaard
Goodvalley
| (M) AG16-39 | Goodvalley | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Goodvalley | 1/2 Jernmand |
|
576 | Rasmus Frederiksen | (M) AG16-39 | | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 Jernmand |
|
35 | Rasmus Frederiksen
Team Frederiksen
| (M) AG16-39 | Team Frederiksen | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Frederiksen | 1/2 Jernmand |
|
415 | Rasmus Hansen
PlaygroundTri
| (M) AG16-39 | PlaygroundTri | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
PlaygroundTri | 1/4 Jernmand |
|
535 | Rasmus Kragh Nielsen | (M) AG16-39 | | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 Jernmand |
|
383 | Rasmus Rafn
Randers Freja Triathlon
| (M) AG16-39 | Randers Freja Triathlon | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Randers Freja Triathlon | 1/4 Jernmand |
|
225 | Rasmus Schmidt-petersen | (M) AG40-44 | | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 Jernmand |
|
627 | Rasmus Sletskov | - | | DEN | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
631 | Rasmus Theils Mølgaard | - | | DEN | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
57 | Rasmus Tolstrup Larsen
SR
| (M) AG16-39 | SR | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
SR | 1/2 Jernmand |
|
172 | Rasmus Trenskow | (M) AG45-49 | | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 Jernmand |
|
52 | Rasmus Udby Sørensen | (M) AG40-44 | | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/2 Jernmand |
|
293 | Rebecca Tolsmark Sørensen
RTS Træning
| (K) AG16-39 | RTS Træning | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
RTS Træning | 1/4 Jernmand |
|
287 | Regitta Lehmann
Fredericia Triathlon Team
| (K) AG16-39 | Fredericia Triathlon Team | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Fredericia Triathlon Team | 1/4 Jernmand |
|
48 | Rene Møller
Team Møller
| (M) AG40-44 | Team Møller | DEN | 1/2 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Møller | 1/2 Jernmand |
|
384 | René Tidemand Larsen | (M) AG16-39 | | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 Jernmand |
|
155 | Rico Hejlskov Mogensen
St. Binderup Orienteringsklub
| (M) AG16-39 | St. Binderup Orienteringsklub | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
St. Binderup Orienteringsklub | 1/4 Jernmand |
|
232 | Ronni Siegler
en pose løg
| (M) AG40-44 | en pose løg | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
en pose løg | 1/4 Jernmand |
|
175 | Rudi Skjødsholm | (M) AG45-49 | | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 Jernmand |
|
439 | Rune Kjældgaard
Fredericia Triathlon Team
| (M) AG40-44 | Fredericia Triathlon Team | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Fredericia Triathlon Team | 1/4 Jernmand |
|
524 | Ryan Wichmann Lyngesen | (M) AG40-44 | | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 Jernmand |
|
292 | Sabina Vistrup
Team Triathlon Herning
| (K) AG16-39 | Team Triathlon Herning | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Triathlon Herning | 1/4 Jernmand |
|
539 | Sanne Hedegaard | (K) AG50-54 | | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/8 Jernmand |
|
463 | Sara Janner Olesen
Aarhus 1900 Triathlon
| (K) AG16-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | 1/8 Jernmand |
|
414 | Sara Stisen | (K) AG16-39 | | UKE | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1/4 Jernmand |
|
635 | Sidsel Fogh
Team Madsen
| - | Team Madsen | DEN | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Madsen | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
622 | Silje Routhe | - | | DEN | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
644 | Sille Bærentsen | - | | DEN | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Børne Tri 8-12 år (100m x 8km x 5,2km) |
|
425 | Simon Jæger
Bytømreren
| (M) AG16-39 | Bytømreren | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Bytømreren | 1/4 Jernmand |
|
369 | Simon Jørn Hansen
Aalborg Triathlon Klub
| (M) AG16-39 | Aalborg Triathlon Klub | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Aalborg Triathlon Klub | 1/4 Jernmand |
|
568 | Simon Larsen
Aalborg Triathlon Klub
| (M) AG16-39 | Aalborg Triathlon Klub | DEN | 1/8 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Aalborg Triathlon Klub | 1/8 Jernmand |
|
428 | Simon Rud Sørensen
Aarhus 1900 Triathlon
| (M) AG16-39 | Aarhus 1900 Triathlon | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Aarhus 1900 Triathlon | 1/4 Jernmand |
|
193 | Sofie Frost Marinussen
Vendsyssel Triatlon
| (K) AG16-39 | Vendsyssel Triatlon | DEN | 1/4 Jernmand |
|
Klub/Firma | Distance |
Vendsyssel Triatlon | 1/4 Jernmand |
|