Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
1 | Knud Hansen
Hammel ck
| Hammel ckHammel ck | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Hammel ck | 4 omgange - 90 km |
|
2 | Ole Cat Møller
P-Holdet
| P-HoldetP-Holdet | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
P-Holdet | 3 omgange - 67,5 km |
|
3 | Lars Søndergaard Jensen
Team Spartan
| Team SpartanTeam Spartan | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Team Spartan | 4 omgange - 90 km |
|
4 | Claus Nylander Hougaard
Racing89ers
| Racing89ersRacing89ers | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Racing89ers | 4 omgange - 90 km |
|
5 | David Stensgaard Møller
Hammel CK
| Hammel CKHammel CK | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Hammel CK | 4 omgange - 90 km |
|
6 | Michael Toft | | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
- | 4 omgange - 90 km |
|
7 | Freddy Hansen | | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
- | 2 omgange - 45km |
|
8 | Rita Faurskov
Team det går sgu nok
| Team det går sgu nokTeam det går sgu nok | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
Team det går sgu nok | 2 omgange - 45km |
|
9 | Flemming M. Christensen
P-Holdet
| P-HoldetP-Holdet | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
P-Holdet | 3 omgange - 67,5 km |
|
10 | Mogens Johansen | | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
- | 4 omgange - 90 km |
|
11 | Poul Erik Jensen
P- holdet. Bjerringbro
| P- holdet. BjerringbroP- holdet. Bjerringb. | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
P- holdet. Bjerringbro | 3 omgange - 67,5 km |
|
12 | Hans Jørgen Hellerup
Team Merida Astral Biking
| Team Merida Astral BikingTeam Merida Astral B. | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Team Merida Astral Biking | 4 omgange - 90 km |
|
13 | Michael Mikkelsen
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja TriathlonRanders Freja Triath. | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Randers Freja Triathlon | 4 omgange - 90 km |
|
14 | Nina Koustrup
Runners Silkeborg
| Runners SilkeborgRunners Silkeborg | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
Runners Silkeborg | 2 omgange - 45km |
|
15 | Rune LS Christensen
Team Totalgulve Aalborg
| Team Totalgulve AalborgTeam Totalgulve Aalb. | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Team Totalgulve Aalborg | 4 omgange - 90 km |
|
16 | René Neser Andersen
Romalt cykelmotion
| Romalt cykelmotionRomalt cykelmotion | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
Romalt cykelmotion | 3 omgange - 67,5 km |
|
17 | Erik Nielsen | | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 3 omgange - 67,5 km |
|
18 | Michael Jørgensen
Romalt Cykelmotion
| Romalt CykelmotionRomalt Cykelmotion | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
Romalt Cykelmotion | 3 omgange - 67,5 km |
|
19 | Jesper Stensgaard
Romalt Cykelmotion
| Romalt CykelmotionRomalt Cykelmotion | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
Romalt Cykelmotion | 3 omgange - 67,5 km |
|
20 | Flemming Jakobsen
Romalt Cykelmotion
| Romalt CykelmotionRomalt Cykelmotion | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
Romalt Cykelmotion | 3 omgange - 67,5 km |
|
21 | Daniel Vestergård Andersen
Alt om Cykling
| Alt om CyklingAlt om Cykling | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Alt om Cykling | 4 omgange - 90 km |
|
22 | Jann Ribergaard
Cykel Motion Viborg
| Cykel Motion ViborgCykel Motion Viborg | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Cykel Motion Viborg | 4 omgange - 90 km |
|
23 | Helle Krause
1964
| 19641964 | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
1964 | 2 omgange - 45km |
|
24 | Kurt Faurskov Nielsen
Team det går sgu nok
| Team det går sgu nokTeam det går sgu nok | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
Team det går sgu nok | 2 omgange - 45km |
|
25 | Vang Handskemager | | DEN | 1 omgang - 22,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 1 omgang - 22,5 km |
|
26 | Tonny Nielsen | | DEN | 1 omgang - 22,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 1 omgang - 22,5 km |
|
27 | Bente Nielsen | | DEN | 1 omgang - 22,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 1 omgang - 22,5 km |
|
28 | Rita Handskemager | | DEN | 1 omgang - 22,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 1 omgang - 22,5 km |
|
29 | Peter Lang | | DEN | 1 omgang - 22,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 1 omgang - 22,5 km |
|
30 | Villy Mortensen
bam
| bambam | DEN | 1 omgang - 22,5 km |
|
Klub | Distance |
bam | 1 omgang - 22,5 km |
|
31 | Poul Jacobsen
Cykel Motion Viborg (CMV)
| Cykel Motion Viborg (CMV)Cykel Motion Viborg . | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Cykel Motion Viborg (CMV) | 4 omgange - 90 km |
|
32 | Lars Hansen | | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 3 omgange - 67,5 km |
|
33 | Joshua Kehlet | | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
- | 4 omgange - 90 km |
|
34 | Rita Storm Rasmussen | | DEN | 1 omgang - 22,5 km |
|
Klub | Distance |
- | 1 omgang - 22,5 km |
|
35 | Claus Rasmussen
1965
| 19651965 | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
1965 | 4 omgange - 90 km |
|
36 | Magnus Kristensen | | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
- | 4 omgange - 90 km |
|
37 | Otto Salomonsson
Stark
| StarkStark | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
Stark | 2 omgange - 45km |
|
38 | Nikolaj Bregendahl
Team Merida Astral Biking
| Team Merida Astral BikingTeam Merida Astral B. | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
Team Merida Astral Biking | 3 omgange - 67,5 km |
|
39 | Christian Jensen | | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
- | 2 omgange - 45km |
|
40 | Jacob Piil
Spentrup IF
| Spentrup IFSpentrup IF | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Spentrup IF | 4 omgange - 90 km |
|
41 | Jan Baltzersen
Team Merida Astral Biking
| Team Merida Astral BikingTeam Merida Astral B. | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
Team Merida Astral Biking | 2 omgange - 45km |
|
42 | Henrik Jacobsen
Team Totalgulve Aalborg
| Team Totalgulve AalborgTeam Totalgulve Aalb. | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Team Totalgulve Aalborg | 4 omgange - 90 km |
|
43 | Jan Meldgaard | | DEN | 2 omgange - 45km |
|
Klub | Distance |
- | 2 omgange - 45km |
|
44 | Kristian Kallesøe Bruun
Randers PI FJ Biler
| Randers PI FJ BilerRanders PI FJ Biler | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Randers PI FJ Biler | 4 omgange - 90 km |
|
45 | Allan Søndergaard
Giv 24 timer til Syge Børn
| Giv 24 timer til Syge BørnGiv 24 timer til Syg. | DEN | 3 omgange - 67,5 km |
|
Klub | Distance |
Giv 24 timer til Syge Børn | 3 omgange - 67,5 km |
|
46 | Henrik Brok
AACRM
| AACRMAACRM | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
AACRM | 4 omgange - 90 km |
|
47 | Magnus Damsgaard
Spentrup cykelmotion
| Spentrup cykelmotionSpentrup cykelmotion | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Spentrup cykelmotion | 4 omgange - 90 km |
|
48 | Kasper Lund-Hansen | | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
- | 4 omgange - 90 km |
|
49 | Jesper Ørbæk
Stofa A/S
| Stofa A/SStofa A/S | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
Stofa A/S | 4 omgange - 90 km |
|
50 | Morten Holk | | DEN | 4 omgange - 90 km |
|
Klub | Distance |
- | 4 omgange - 90 km |
|