Startnr. | Deltager | Land | Heats | Distance |
---|---|---|---|---|
1663 | Tina Toft Kristensen | Heat 26 (12:05) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2688 | Tina Weller Nielsen | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3102 | Tina Wulff | Heat 52 (15:05) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
676 | Tina-Louise Mortensen | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2043 | Tine Alexandra Riget | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
2546 | Tine Bengtsson | Heat 43 (14:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2271-1 | Tine Eismark | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
1501 | Tine Kold Olesen | Heat 24 (11:55) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1077 | Tine Lehwald | - | 2.000 meter individuelt | |
2031 | tine lund larsen | Heat 32 (12:35) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3085 | Tine Mønnike | Heat 52 (15:05) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
2647 | Tine Nielsen | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2873 | Tine Nikali | Heat 48 (14:45) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3129 | Tine Pedersen | Heat 52 (15:05) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
627 | Tine Stampe | Heat 10 (10:45) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2815 | Tino Dainese | Heat 48 (14:45) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2273-4 | Tobias Ballesgaard | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2817 | Tobias Bodelsen | Heat 48 (14:45) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
3840 | Tobias Gammelvind | Heat 66 - (16:15) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
1695 | Tobias Kjølsen | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
2108 | Tobias Kühl | Heat 33 (12:40) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3712 | Tobias Nørkjær Holmgaard | Heat 63 (16:00) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
3218 | Tobias Rasmussen | Heat 54 (15:15) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1818 | Tobias Tombak | Heat 29 (12:20) - Max svømmetid: 50 min. | 2.000 meter individuelt | |
2906 | Tobias Wexøe Mikkelsen | Heat 49 (14:50) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2985 | Tøger Kyvsgaard | Heat 50 (14:55) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
2248-1 | Tom Bloch-Jørgensen | Heat 36 (13:20) - Stafet | 4x500 meter stafet | |
2749 | Tom Clausen | Heat 46 (14:35) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
736 | Tom Howes | Heat 11 (10:50) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
256 | Tom Richard Nielsen | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
235 | Tomas Ellegaard | Heat 4 (10:15) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2685 | Tommy Søgaard | Heat 45 (14:30) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
3139 | Tommy Ulse | Heat 53 (15:10) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1689 | Tommy Voigt Hansen | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
3913 | Ton Rouw | Heat 67 - (16:15) - Max svømmetid: 40 min. | 2.000 meter individuelt | |
4009 | Tone Laksafoss | Heat 68 - (16:20) - Max svømmetid: 35 min. | 2.000 meter individuelt | |
2858 | Tone Tarding | Heat 48 (14:45) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2940 | Tor Jalk | Heat 49 (14:50) - Max svømmetid: 65 min. | 2.000 meter individuelt | |
844 | Torben Buhl | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
49 | Torben Kaaber | Heat 1 (10:00) - Max svømmetid: 90 min. / Lan | 2.000 meter individuelt | |
1442 | Torben Klitfelt | Heat 23 (11:50) - Max svømmetid: 60 min. | 2.000 meter individuelt | |
1078 | Torben Maffait Hansen | - | 2.000 meter individuelt | |
561 | Torben Møhring Madsen | Heat 9 (10:40) - Max svømmetid: 75 min. | 2.000 meter individuelt | |
2411 | Torben Ottosen | Heat 41 (14:10) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
2590 | Torben Persson | Heat 44 (14:25) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
857 | Torben Stevold | Heat 13 (11:00) - Max svømmetid: 70 min. | 2.000 meter individuelt | |
2072 | Torben Thygesen | Heat 33 (12:40) - Max svømmetid: 45 min. | 2.000 meter individuelt | |
332 | Torbjörn Ottosson | Heat 5 (10:20) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt | |
1685 | Tore Stamp Kirkeby | Heat 27 (12:10) - Max svømmetid: 55 min. | 2.000 meter individuelt | |
455 | Torsten Bilenberg | Heat 7 (10:30) - Max svømmetid: 80 min. | 2.000 meter individuelt |