Startnr. | Deltager | Firma | Distance |
390-3 | Susan Drejer
Dræbersneglene
| Dræbersneglene | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Dræbersneglene | Kvindehold |
|
390-2 | Helene Buris Larsen
Dræbersneglene
| Dræbersneglene | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Dræbersneglene | Kvindehold |
|
390-1 | Stine Junge Due
Dræbersneglene
| Dræbersneglene | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Dræbersneglene | Kvindehold |
|
663-4 | Caroline Juhl
"Underhylerne"
| "Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
"Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
663-3 | Helle Dyhr
"Underhylerne"
| "Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
"Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
663-2 | Linn Helleland
"Underhylerne"
| "Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
"Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
663-1 | Klaus Rasmussen
"Underhylerne"
| "Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
"Underhylerne" | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
300-4 | Mikkel Løvengren
Team Flusspferd
| Team Flusspferd | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Team Flusspferd | Herrehold |
|
300-3 | Christian Sparre
Team Flusspferd
| Team Flusspferd | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Team Flusspferd | Herrehold |
|
300-2 | Dennis Nielsen
Team Flusspferd
| Team Flusspferd | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Team Flusspferd | Herrehold |
|
300-1 | Arthur Newstead
Team Flusspferd
| Team Flusspferd | Herrehold |
|
Firma | Distance |
Team Flusspferd | Herrehold |
|
553-4 | Mikael Svendsen
Team Skoleafdelingen
| Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
553-3 | Heine Jakobsen
Team Skoleafdelingen
| Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
553-2 | Sarah Wiuff
Team Skoleafdelingen
| Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
553-1 | Sanne Porse
Team Skoleafdelingen
| Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Firma | Distance |
Team Skoleafdelingen | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
662-4 | Linn Friberg Frederiksen
PBT
| PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
662-3 | Camilla Lundtoft
PBT
| PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
662-2 | Søren Bromand
PBT
| PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
662-1 | Mie Feifer
PBT
| PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
PBT | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
149-4 | S S
Gazelle holdet
| Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
149-3 | Lillian Svinth
Gazelle holdet
| Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
149-2 | Helle Kjær
Gazelle holdet
| Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
149-1 | Susanne Puggard
Gazelle holdet
| Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Gazelle holdet | Eniig-Walk |
|
148-4 | T T
Antilope holdet
| Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
148-3 | Henriette Appelt
Antilope holdet
| Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
148-2 | Conny Johansen
Antilope holdet
| Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
148-1 | Naja Sørensen
Antilope holdet
| Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Antilope holdet | Eniig-Walk |
|
389-4 | N N
Raketterne
| Raketterne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Raketterne | Kvindehold |
|
389-3 | Catrine Brøndum
Raketterne
| Raketterne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Raketterne | Kvindehold |
|
389-2 | Majbritt Engberg
Raketterne
| Raketterne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Raketterne | Kvindehold |
|
389-1 | Inger Gryet
Raketterne
| Raketterne | Kvindehold |
|
Firma | Distance |
Raketterne | Kvindehold |
|
661-4 | Søren G. Dalgård
Prolex Runners
| Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
661-3 | Christina Dalsgard Munch
Prolex Runners
| Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
661-2 | Chalotte Mai
Prolex Runners
| Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
661-1 | Katrine Gren Jensen
Prolex Runners
| Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Firma | Distance |
Prolex Runners | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
147-4 | Christina Levring
Prolex Walk & Talk 2
| Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
147-3 | Susanne Levring
Prolex Walk & Talk 2
| Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
147-2 | Nina Howson
Prolex Walk & Talk 2
| Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
147-1 | Kirsten Elling
Prolex Walk & Talk 2
| Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 2 | Eniig-Walk |
|
146-4 | Erik Nørregaard
Prolex Walk & Talk 1
| Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
146-3 | Stella Dalsgaard
Prolex Walk & Talk 1
| Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
146-2 | Birgit Trankjær Toft
Prolex Walk & Talk 1
| Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
146-1 | Annemarie Skodborggaard
Prolex Walk & Talk 1
| Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
Firma | Distance |
Prolex Walk & Talk 1 | Eniig-Walk |
|
468-4 | Michael Pold
Jyske Kantiner Silkeborg 2
| Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
468-3 | Charlotte Stensgaard
Jyske Kantiner Silkeborg 2
| Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
468-2 | Morten A. Sørensen
Jyske Kantiner Silkeborg 2
| Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
468-1 | Surachet Singsorn
Jyske Kantiner Silkeborg 2
| Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Jyske Kantiner Silkeborg 2 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
467-4 | Thomas Justesen
Jyske Kantiner Silkeborg 1
| Jyske Kantiner Silkeborg 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Jyske Kantiner Silkeborg 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
467-3 | Marie Høst
Jyske Kantiner Silkeborg 1
| Jyske Kantiner Silkeborg 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Jyske Kantiner Silkeborg 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
467-2 | Mads Henriksen Birk
Jyske Kantiner Silkeborg 1
| Jyske Kantiner Silkeborg 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Firma | Distance |
Jyske Kantiner Silkeborg 1 | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|