Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
421 | Betina Hansen
Rødekro Tri & Motion
| Rødekro Tri & Motion | Aabenraa | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rødekro Tri & Motion | 5 KM |
|
415 | Betina Marcimak
Rødekro IF
| Rødekro IF | | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rødekro IF | ½ maraton |
|
325 | Betina P. Thomsen
Haderslev
| Haderslev | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Haderslev | 5 KM |
|
3 | Bettina Bonnichsen | | Aabenraa | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
213 | Birgit Østerby
Haderslev Kommune
| Haderslev Kommune | Haderslev | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Haderslev Kommune | 10 KM |
|
239 | Birgitte Madsen
Christiansfeld Løbeklub
| Christiansfeld Løbeklub | | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Christiansfeld Løbeklub | 10 KM |
|
311 | Birgitte Schultz Pedersen
Haderslev
| Haderslev | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Haderslev | 5 KM |
|
312 | Birte Frederiksen
Haderslev
| Haderslev | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Haderslev | 5 KM |
|
127 | Birthe Johnsen | | Hammelev | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
169 | Birthe Mølgaard
Haderslev motion
| Haderslev motion | Haderslev | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Haderslev motion | 10 KM |
|
294 | Birthe Rasmussen
HSUF
| HSUF | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HSUF | 5 KM |
|
444 | Birthe Riis
Haderslev IF
| Haderslev IF | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Haderslev IF | 5 KM |
|
447 | Bitten Kjær | | Vojens | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
352 | Bjarne Jepsen
Idrætsforeningen flyvestation Skrydstrup
| Idrætsforeningen flyvestation S. | Vojens | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Idrætsforeningen flyvestation S. | ½ maraton |
|
490 | Bjarne Petersen
Opstrammeren
| Opstrammeren | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Opstrammeren | 5 KM |
|
380 | Bjarne Schmidt
Danfoss Marathon Klub
| Danfoss Marathon Klub | Augustenborg | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Danfoss Marathon Klub | ½ maraton |
|
221 | Bjørn Reimann | | Ribe | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM |
|
417 | Bodil Jørgensen | | | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | ½ maraton |
|
210 | Bodil Riber Rasmussen
Hammelev SUF
| Hammelev SUF | Hammelev | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hammelev SUF | 10 KM |
|
390 | Brian Ecklon | | Sønderborg | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | ½ maraton |
|
310 | Brian Schaadt-Hansen
AAIG Aabenraa
| AAIG Aabenraa | | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AAIG Aabenraa | 10 KM |
|
332 | Britta Hoffbeck
Opstrammeren
| Opstrammeren | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Opstrammeren | 5 KM |
|
43 | Camilla Gammelgaard Hvingel | | Haderslev | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
55 | Carina Skjold Qvist Christensen
Skjold og Qvist
| Skjold og Qvist | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skjold og Qvist | 5 KM |
|
299 | Carl Iversen
Hammelev Skole
| Hammelev Skole | | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hammelev Skole | 10 KM |
|
406 | Carl-Egon Jørgensen
Wisura Olieprodukter
| Wisura Olieprodukter | | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Wisura Olieprodukter | ½ maraton |
|
66 | Caroline Aebeloe
Hammelev Skole
| Hammelev Skole | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hammelev Skole | 5 KM |
|
134 | Caroline Finderup | | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
355 | Carsten Erlang | | Vojens | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | ½ maraton |
|
494 | Cecilie Frederiksen | | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
34 | Charlotte Fuchs | | Ladegård | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
54 | Charlotte Skjold Qvist Christensen
Skjold og Qvist
| Skjold og Qvist | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skjold og Qvist | 5 KM |
|
22 | Charlotte Thymann
Opstrammeren
| Opstrammeren | Haderslev | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Opstrammeren | 5 KM |
|
85 | Chris Roelsgaard Rasmussen
HSUF
| HSUF | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HSUF | 5 KM |
|
225 | Christel Tonnesen
Sydvestjyllands Efterskole
| Sydvestjyllands Efterskole | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydvestjyllands Efterskole | 5 KM |
|
71 | Christian Klindt
Hammelev Skole
| Hammelev Skole | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hammelev Skole | 5 KM |
|
388 | Christian Nors Andersen
Sønderjysk Landboforening
| Sønderjysk Landboforening | | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sønderjysk Landboforening | ½ maraton |
|
399 | Christian Rossen | | Skodborg | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | ½ maraton |
|
466 | Christina Schleidt
Vojens
| Vojens | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vojens | 5 KM |
|
429 | Clara Meyer
HTB / DRH
| HTB / DRH | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HTB / DRH | 5 KM |
|
161 | Claus Knudsen
HIF
| HIF | Haderslev | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HIF | 10 KM |
|
366 | Claus Østergaard
VG
| VG | Vojens | ½ maraton |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
VG | ½ maraton |
|
53 | Claus Skjold Qvist Christensen
Skjold og Qvist
| Skjold og Qvist | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skjold og Qvist | 5 KM |
|
337 | Dan Christensen | | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
476 | Daniel Rossen Iversen | | | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM |
|
228 | Daniel Skovdal
Sydvestjyllands Efterskole
| Sydvestjyllands Efterskole | | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydvestjyllands Efterskole | 10 KM |
|
331 | David Carter
Danfoss Motionsklub
| Danfoss Motionsklub | | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Danfoss Motionsklub | 10 KM |
|
261 | Dennis Beenfeldt
Dansani
| Dansani | | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Dansani | 10 KM |
|
448 | Dennis Markussen
Gram Equipment A/S
| Gram Equipment A/S | Hammelev | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gram Equipment A/S | 5 KM |
|
194 | Diana Finderup Jessen
OK HTF
| OK HTF | Christiansfeld | 10 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OK HTF | 10 KM |
|