Plac. | Startnr. | Bruttotid | Nettotid | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | By |
51 | 92 | 12:26 | 12:22 | Nikoline Søgaard
Vestre Skole, 6B
| K11-14 | Vestre Skole, 6B | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Vestre Skole, 6B |
|
52 | 2109 | 12:26 | 12:23 | Vitus Hessellund Ramsing
Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. 12A
| M0-7 | Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. . | DEN | Fredericia |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Fjordbakkeskolen, Skærbæk afd. . |
|
53 | 1126 | 12:30 | 12:30 | Mads Kammersgård
Kragelund løbeklub
| M8-10 | Kragelund løbeklub | DEN | Silkeborg |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Kragelund løbeklub |
|
54 | 1067 | 12:33 | 12:22 | Jannick Frost
Sct. Knuds skole
| M8-10 | Sct. Knuds skole | DEN | Fredericia |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Sct. Knuds skole |
|
55 | 1037 | 12:34 | 12:23 | dariush ayti | M8-10 | | DEN | Middelfart |
|
|
55 | 1000 | 12:34 | 12:29 | Casper Kuus Rasmussen
5.B Strib Skole
| M8-10 | 5.B Strib Skole | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
5.B Strib Skole |
|
57 | 48 | 12:39 | 12:37 | Frederik Baadsgaard Bruun | M11-14 | | DEN | Middelfart |
|
|
58 | 136 | 12:39 | 12:31 | Nynne Juelsgaard
Vesterdal Efterskole
| K11-14 | Vesterdal Efterskole | DEN | Asperup |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Vesterdal Efterskole |
|
59 | 4 | 12:40 | 12:35 | Asger Møller
Båring Skole, 5 kl.
| M11-14 | Båring Skole, 5 kl. | DEN | Båring |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Båring Skole, 5 kl. |
|
60 | 37 | 12:43 | 12:40 | Rosa Karstensen
6.a Strib Skole
| K11-14 | 6.a Strib Skole | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
6.a Strib Skole |
|
61 | 1172 | 12:45 | 12:41 | Simon Duus Skovbjerg
Strib Skole - 4.b
| M8-10 | Strib Skole - 4.b | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Strib Skole - 4.b |
|
62 | 89 | 12:47 | 12:43 | ida holme madsen | K11-14 | | DEN | Fredericia |
|
|
63 | 112 | 12:48 | 12:40 | Anders Davidsen | M11-14 | | DEN | |
|
|
64 | 137 | 12:49 | 12:47 | Signe Weigand | K11-14 | | DEN | Nørre Aaby |
|
|
65 | 1049 | 12:49 | 12:44 | Sebastian Agersnap-Henningsen
Aarupskolen 6.D
| M8-10 | Aarupskolen 6.D | DEN | Aarup |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Aarupskolen 6.D |
|
66 | 2126 | 12:49 | 12:32 | Viktor Karl Andersen
Strib skole 2.b
| M0-7 | Strib skole 2.b | DEN | Strib |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Strib skole 2.b |
|
67 | 2080 | 12:49 | 12:45 | Nikolaj Søgaard Rasmussen
Team Søgaard
| M0-7 | Team Søgaard | DEN | 7000 Fredericia |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Team Søgaard |
|
68 | 114 | 12:51 | 12:48 | Liv Munkgaard Lundorff | K11-14 | | DEN | Middelfart |
|
|
69 | 156 | 12:54 | 12:45 | Alexander Jørgensen | M11-14 | | DEN | |
|
|
70 | 160 | 12:56 | 12:53 | Bertram Illum | M11-14 | | DEN | Ejby |
|
|
71 | 1139 | 12:58 | 12:51 | Line Marie Skousen
Nr. Aaby Realskole 8Ø /Ok_Melfar
| K8-10 | Nr. Aaby Realskole 8Ø /Ok_Melfa. | DEN | Nr. Åby |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Nr. Aaby Realskole 8Ø /Ok_Melfa. |
|
72 | 1143 | 13:03 | 12:54 | Kasper Spodsberg
Hyllehøjskolen, Middelfart, 4B
| M8-10 | Hyllehøjskolen, Middelfart, 4B | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Hyllehøjskolen, Middelfart, 4B |
|
73 | 1034 | 13:04 | 12:37 | Anton Fredskild Høvighoff
Fænøsund Friskole 1kl
| M8-10 | Fænøsund Friskole 1kl | DEN | Brenderup Fyn |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Fænøsund Friskole 1kl |
|
74 | 2131 | 13:05 | 13:04 | Lasse Ussing
Erritsø Fællesskole AI2
| M0-7 | Erritsø Fællesskole AI2 | DEN | Fredericia |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Erritsø Fællesskole AI2 |
|
75 | 5 | 13:05 | 12:57 | August Bang Stougaard
Hyllehøjskolen Middelfart, 3.b
| M11-14 | Hyllehøjskolen Middelfart, 3.b | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Hyllehøjskolen Middelfart, 3.b |
|
76 | 161 | 13:05 | 13:00 | Silja Weigelt | K8-10 | | DEN | Asperup |
|
|
77 | 1213 | 13:05 | 13:02 | Niels-Ole Holm Vejrup | M8-10 | | DEN | Kolding |
|
|
78 | 52 | 13:06 | 13:01 | Lina Juelsgaard
Vesterdal Efterskole
| K11-14 | Vesterdal Efterskole | DEN | Asperup |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Vesterdal Efterskole |
|
79 | 1134 | 13:08 | 13:04 | Natasja Rosenberg Larsen
4B vestre skole
| K8-10 | 4B vestre skole | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
4B vestre skole |
|
80 | 45 | 13:09 | 13:01 | Julie Schmidt Larsen
lyngskole 4b
| K11-14 | lyngskole 4b | DEN | Fredericia |
|
Klub/Firma/Sponsor |
lyngskole 4b |
|
81 | 1013 | 13:13 | 13:05 | Simon Raundahl
Vestre skole 2b
| M8-10 | Vestre skole 2b | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Vestre skole 2b |
|
82 | 1138 | 13:14 | 13:10 | Silla Østerby Toft
Aarupskolen 5d
| K8-10 | Aarupskolen 5d | DEN | Aarup |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Aarupskolen 5d |
|
83 | 130 | 13:14 | 13:04 | Tobias Risum Kvistholm | M11-14 | | DEN | Nørre Aaby |
|
|
84 | 86 | 13:15 | 13:09 | Patrick Krøyer | M11-14 | | DEN | Fredericia |
|
|
85 | 1141 | 13:15 | 13:13 | Cathrine Hartvigsen
Nørre Aaby Realskole - 6.nord
| K8-10 | Nørre Aaby Realskole - 6.nord | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Nørre Aaby Realskole - 6.nord |
|
86 | 62 | 13:17 | 13:14 | Sofie Weigand | K11-14 | | DEN | Nørre Aaby |
|
|
87 | 15 | 13:18 | 13:09 | Jon Rolighed
8.N, Nr. Åby Realskole
| M11-14 | 8.N, Nr. Åby Realskole | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
8.N, Nr. Åby Realskole |
|
88 | 42 | 13:21 | 13:16 | Jacob Hansen
5. klasse sct. knuds skole
| M11-14 | 5. klasse sct. knuds skole | DEN | Fredericia |
|
Klub/Firma/Sponsor |
5. klasse sct. knuds skole |
|
89 | 1103 | 13:21 | 13:21 | Julie Isabella Toft
Nørre Aaby Realskole (6. nord)
| K8-10 | Nørre Aaby Realskole (6. nord) | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Nørre Aaby Realskole (6. nord) |
|
90 | 121 | 13:22 | 13:19 | Cecilie Ussing | K11-14 | | DEN | Fredericia |
|
|
91 | 1050 | 13:23 | 13:19 | Kasper Frølund Hansen
Strib skole
| M8-10 | Strib skole | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Strib skole |
|
92 | 163 | 13:23 | 13:19 | Kasper Madsen | M11-14 | | DEN | Fredericia |
|
|
93 | 27 | 13:24 | 13:19 | Laura Withen Bennike
5A, Lillebæltskolen
| K11-14 | 5A, Lillebæltskolen | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
5A, Lillebæltskolen |
|
94 | 102 | 13:26 | 13:19 | Maria Rosenberg Larsen | K11-14 | | DEN | Middelfart |
|
|
95 | 1054 | 13:27 | 13:16 | Lucas Roskvist
Strib Skole 3.c
| M8-10 | Strib Skole 3.c | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Strib Skole 3.c |
|
96 | 1096 | 13:27 | 13:22 | Gustav Engen
2. B Båring Skole
| M8-10 | 2. B Båring Skole | DEN | Asperup |
|
Klub/Firma/Sponsor |
2. B Båring Skole |
|
97 | 26 | 13:27 | 13:22 | Sarah Bader | K11-14 | | DEN | |
|
|
98 | 107 | 13:28 | 13:22 | Mette Møller
Brenderup Realskole, 7A
| K11-14 | Brenderup Realskole, 7A | DEN | Båring |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Brenderup Realskole, 7A |
|
99 | 93 | 13:28 | 13:27 | Mathilde Hallin
Fænøsund Friskole, 8. kl.
| K11-14 | Fænøsund Friskole, 8. kl. | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Fænøsund Friskole, 8. kl. |
|
100 | 1073 | 13:30 | 13:22 | frederik falkesgaard jørgensen
Fænøsund Friskole
| M8-10 | Fænøsund Friskole | DEN | Middelfart |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Fænøsund Friskole |
|