Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Reborn 2016
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Reborn - Airfield Strike (Værløse)
Reborn - Airfield Strike (Værløse) - THE DOUBLE
Reborn - The Escape (Horsens)
Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Bulgarien
Colombia
Danmark
England
Island
Norge
Storbritannien
Sverige
Tyskland
Ukendt land
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Deltager
Klub/Firma/Sponsor
Land
101
53
1:15:09
Michael Rasmussen
Team M&M
Team M&M
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team M&M
102
15
1:15:16
Brian Stagis Skovhus
Tosse 1,2,3 og 4
Tosse 1,2,3 og 4
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Tosse 1,2,3 og 4
103
252
1:15:32
Kevan Singleton
Boks i buret
Boks i buret
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Boks i buret
103
255
1:15:32
Sune Brixen
Boks i buret
Boks i buret
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Boks i buret
103
253
1:15:32
Kristian Janum
Boks i buret
Boks i buret
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Boks i buret
106
401
1:15:45
Mick Vincent Andersen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
107
324
1:16:24
Dines Hansen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
108
325
1:16:24
Maria Davidsen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
109
338
1:16:41
Patrick Ott
Siemens Wind Power
Siemens Wind Power
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Siemens Wind Power
110
337
1:16:44
Klaus Heffe
GER
Klub/Firma/Sponsor
-
111
261
1:16:53
Elena-Henriette Heyn
Atletica Tri Horsens
Atletica Tri Horsens
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Atletica Tri Horsens
112
262
1:16:54
Esben Krabbe
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
113
522
1:16:58
Natzja Deren
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
114
520
1:16:59
Martin Deren
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
115
114
1:17:07
Trine Philipsen
OCRcamp Schjøtt
OCRcamp Schjøtt
DEN
Klub/Firma/Sponsor
OCRcamp Schjøtt
116
54
1:17:08
Kasper Vinding
Team mud-boys
Team mud-boys
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team mud-boys
117
55
1:17:08
Nikolaj Jørgensen
Team mud-boys
Team mud-boys
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team mud-boys
118
58
1:17:15
Tania Sørensen
DOCRA
DOCRA
DEN
Klub/Firma/Sponsor
DOCRA
119
508
1:17:16
Simon Beck
trussetyvene
trussetyvene
DEN
Klub/Firma/Sponsor
trussetyvene
120
507
1:17:18
Casper Damsgaard
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
121
509
1:17:18
Simon Josefsen
trussetyvene
trussetyvene
DEN
Klub/Firma/Sponsor
trussetyvene
122
274
1:17:32
Ulrik Larsen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
123
88
1:17:38
Cecilia Lindström
ASIC mud runners
ASIC mud runners
DEN
Klub/Firma/Sponsor
ASIC mud runners
124
510
1:17:40
Bo Wensien
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
125
91
1:17:40
Marie Bank Nielsen
Team CCM
Team CCM
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team CCM
126
179
1:18:17
Charlotte Vendelbo
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
127
180
1:18:18
Katrine Larsen
Elastikbanden
Elastikbanden
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Elastikbanden
128
138
1:18:33
Lene Møller Christensen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
129
139
1:18:33
Michael Larsen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
130
137
1:18:34
Jonas Kielgast
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
131
4
1:18:35
Thomas Lorentzen
DOCRA
DOCRA
DEN
Klub/Firma/Sponsor
DOCRA
132
238
1:18:37
Martin Schnoor
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
133
239
1:18:37
Simon Dam
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
134
410
1:18:54
Pernille Jensen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
135
81
1:18:54
Lotte Hermann
Odense Triathlon Klub
Odense Triathlon Klub
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Odense Triathlon Klub
136
156
1:18:59
Kittie Carlson
PGTPlaygroundTri
PGTPlaygroundTri
DEN
Klub/Firma/Sponsor
PGTPlaygroundTri
137
211
1:19:01
Martin Andersen
Team CULT
Team CULT
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team CULT
138
200
1:19:12
Jens Dalgaard
Team CULT
Team CULT
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team CULT
139
209
1:19:14
Thue Halse Ladefoged
Team CULT
Team CULT
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team CULT
140
116
1:19:15
Kim Laugesen
OCRcamp Schjøtt
OCRcamp Schjøtt
DEN
Klub/Firma/Sponsor
OCRcamp Schjøtt
141
113
1:19:17
Nicolai Schjøtt
Team Skins Danmark
Team Skins Danmark
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team Skins Danmark
142
216
1:19:33
Niklas Storgaard
Team CULT
Team CULT
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Team CULT
143
296
1:19:39
Sabine Frandsen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
144
257
1:19:41
Brian Lillelund
Mud Puppies
Mud Puppies
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Mud Puppies
145
259
1:19:42
Thomas Møller
Mud Puppies
Mud Puppies
DEN
Klub/Firma/Sponsor
Mud Puppies
146
311
1:19:51
Signe Baltzersen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
147
312
1:19:52
Teddy Madsen
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
148
464
1:19:55
Niklas Von Wiingaard
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
149
451
1:19:55
Kristine Fredslund Jacobsen
True.North.Efterskole
True.North.Efterskole
DEN
Klub/Firma/Sponsor
True.North.Efterskole
150
480
1:20:09
Nicolai Neiiendam
DEN
Klub/Firma/Sponsor
-
«
1
2
3
4
5
...
9
»