Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Startgruppe | Distance |
1 | Hussain Hafedi
SpartanCross
| SpartanCross | DEN | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
SpartanCross | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
2 | Hans Ahlefeldt | | DEN | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
3 | Adam Nihrane
Esbjerg Atletik
| Esbjerg Atletik | DEN | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Esbjerg Atletik | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
4 | Thomas Lorentzen
DOCRA
| DOCRA | DEN | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DOCRA | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
5 | Nikoline Sarah Kurland
TEAM KRAFTVÆRK
| TEAM KRAFTVÆRK | DEN | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
TEAM KRAFTVÆRK | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
6 | Sophie Theresa Dehn | | DEN | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
7 | Camilla Kjøgx
fischer
| fischer | DEN | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
fischer | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
8 | Pernille Sydbøge
fischer
| fischer | DEN | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
fischer | Heat 0 - 10:55 - Elite kVINDER | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
9 | Mike Sørensen | | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
10 | Tommy Sørensen
Team Regnsky
| Team Regnsky | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Regnsky | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
11 | Christopher Barnekov
ActiveLife
| ActiveLife | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
ActiveLife | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
12 | Anders Horstmann
the danish viking familie
| the danish viking familie | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
the danish viking familie | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
13 | Vicki Horstmann
the danish viking familie
| the danish viking familie | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
the danish viking familie | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
14 | Dennis Nicolaj Hansen | | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
15 | Brian Stagis Skovhus
Tosse 1,2,3 og 4
| Tosse 1,2,3 og 4 | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tosse 1,2,3 og 4 | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
16 | Dennis Bækgaard Stotz | | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
17 | Jesper Egelund Knudsen
Tosse 1,2,3 og 4
| Tosse 1,2,3 og 4 | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tosse 1,2,3 og 4 | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
18 | Jesper K. Hansen
Tosse 1,2,3 og 4
| Tosse 1,2,3 og 4 | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tosse 1,2,3 og 4 | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
19 | Jesper Toft Møller Mikkelsen
Triathlon Horsens
| Triathlon Horsens | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Triathlon Horsens | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
20 | Xenia Borggaard
Xenia Borggaard
| Xenia Borggaard | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Xenia Borggaard | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
21 | Astrid Lerbech
Xenia Borggaard
| Xenia Borggaard | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Xenia Borggaard | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
22 | Pernilla Borggaard
Xenia Borggaard
| Xenia Borggaard | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Xenia Borggaard | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
23 | Morten Eskildsen
FundRacers
| FundRacers | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
FundRacers | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
24 | Chris Jørgensen
Egebjerg IF
| Egebjerg IF | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Egebjerg IF | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
25 | Casper Bo Jensen
Egebjerg IF
| Egebjerg IF | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Egebjerg IF | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
26 | Claus Ottow
MTH NAU
| MTH NAU | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
MTH NAU | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
27 | Heidi Thranum
MTH NAU
| MTH NAU | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
MTH NAU | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
28 | Mathias Kjøngerskov
NAU
| NAU | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
NAU | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
29 | Sanne Briting | | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
30 | Casper Trägårdh
Mig selv
| Mig selv | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Mig selv | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
31 | Brian Pedersen | | DEN | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 1 - 11:00 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
32 | Bjarne Hundahl Rasmussen
Tri Club Denmark
| Tri Club Denmark | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tri Club Denmark | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
33 | Steven Bussey
Skvatnakkerne
| Skvatnakkerne | ENG | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Skvatnakkerne | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
34 | Søren Brøgger
Skvatnakkerne
| Skvatnakkerne | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Skvatnakkerne | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
35 | Rolf Meier | | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
36 | Simon Jarl Jacobsen
Uni-Tankers
| Uni-Tankers | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Uni-Tankers | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
37 | Mona Carøe Jørgensen
Fredericia Løbeklub
| Fredericia Løbeklub | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Fredericia Løbeklub | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
38 | Bent Jensen
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
39 | Charlotte Dollerup Boel
Fredericia Løbeklub
| Fredericia Løbeklub | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Fredericia Løbeklub | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
40 | Pernille Skjøth
Girafferne
| Girafferne | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Girafferne | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
41 | Mathilde Mølby
Girafferne
| Girafferne | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Girafferne | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
42 | Ronnie Bladt | | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
43 | Kasper Hansen
girafferne
| girafferne | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
girafferne | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
44 | Martin Lindberg Kempf
GK EXTREME
| GK EXTREME | DEN | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
GK EXTREME | Heat 1 - 11:00 (The Double) | Reborn - The Escape (Horsens) - THE DOUBLE |
|
45 | Bo Axelgaard
SpartanCross
| SpartanCross | DEN | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
SpartanCross | Heat 0 - 10:50 - Elite Mænd | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
46 | Annette Poulsen | | DEN | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
47 | Jørn Poulsen | | DEN | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
48 | Camilla Brejnebjerg Jensen
Team Tøzerne
| Team Tøzerne | DEN | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Tøzerne | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
49 | Jeanette Madsen
Team Tøzerne
| Team Tøzerne | DEN | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Tøzerne | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
50 | Maria Fruergaard Nielsen
Team Tøzerne
| Team Tøzerne | DEN | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Tøzerne | Heat 2 - 11:10 | Reborn - The Escape (Horsens) |
|