Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
8015 | Åse Kristensen
stræberne
| stræberne | DEN | 5 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
stræberne | 5 km Walk |
|
5138 | Asger Brogaard
A/S N. P. Trucks
| A/S N. P. Trucks | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
A/S N. P. Trucks | 5 km |
|
1130 | Asger Daugaard Andreasen
rd-arkitekt
| rd-arkitekt | DEN | Børneløb 2, 0-2. klasse |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
rd-arkitekt | Børneløb 2, 0-2. klasse |
|
5098 | Asger Klinkby Søndergaard | | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
6050 | Asger Nikolajsen | | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
5190 | Asger Rosendal | | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
2083 | Aske Emil | | DEN | Juniorløb 3-5. klasse |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Juniorløb 3-5. klasse |
|
10208 | Asmus Frydkjær
Brøruphus Efterskole
| Brøruphus Efterskole | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Brøruphus Efterskole | 10 km |
|
5035 | Asmus Green
Personaleforeningen, Horsens Kommune
| Personaleforeningen, Horsens Ko. | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Personaleforeningen, Horsens Ko. | 5 km |
|
231 | Asmus Petersen | | DEN | Børneløb 1, førskolebørn |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 1, førskolebørn |
|
10181 | Asta Sylvester
Brøruphus Efterskole
| Brøruphus Efterskole | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Brøruphus Efterskole | 10 km |
|
1175 | Astrid Bentzen | | DEN | Børneløb 2, 0-2. klasse |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2, 0-2. klasse |
|
10262 | Astrid Emilie Vind
Flemming Efterskole
| Flemming Efterskole | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Flemming Efterskole | 10 km |
|
5299 | Astrid Husted Jakobsen
Elbæk Efterskole
| Elbæk Efterskole | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Elbæk Efterskole | 5 km |
|
170 | Astrid Kjær Jensen
Fit og Sund
| Fit og Sund | DEN | Børneløb 1, førskolebørn |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fit og Sund | Børneløb 1, førskolebørn |
|
5370 | Astrid Schmidt
Klub Folkebladet
| Klub Folkebladet | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Klub Folkebladet | 5 km |
|
21087 | Astrid Sølager
Brøruphus Efterskole
| Brøruphus Efterskole | DEN | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Brøruphus Efterskole | Halvmarathon |
|
30097 | Astrid Sørensen
Klosterkirken
| Klosterkirken | DEN | 5 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Klosterkirken | 5 km Walk |
|
163 | Astrid Væring
Aage Østergaard
| Aage Østergaard | DEN | Børneløb 1, førskolebørn |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aage Østergaard | Børneløb 1, førskolebørn |
|
21117 | Astrid Vitting Ottosen
Elbæk Efterskole
| Elbæk Efterskole | DEN | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Elbæk Efterskole | Halvmarathon |
|
10313 | August Ejby Teilberg
Elbæk Efterskole
| Elbæk Efterskole | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Elbæk Efterskole | 5 km |
|
5951 | August-Emil Gade Lybker
Nykredit
| Nykredit | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nykredit | 5 km |
|
220 | Augusta Bak | | DEN | Børneløb 1, førskolebørn |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 1, førskolebørn |
|
2052 | Augusta Juul Jensen
Palsgaard A/S
| Palsgaard A/S | DEN | Juniorløb 3-5. klasse |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Palsgaard A/S | Juniorløb 3-5. klasse |
|
106 | Axel Friis Nielsen | | DEN | Børneløb 1, førskolebørn |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 1, førskolebørn |
|
6172 | Baher Almassiou
Sprogcenter Midt
| Sprogcenter Midt | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sprogcenter Midt | 5 km |
|
6035 | Barbro Viskum Madsen
HLLH
| HLLH | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HLLH | 5 km |
|
30020 | Bastian Andersen
EA DANIA
| EA DANIA | DEN | 5 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
EA DANIA | 5 km Walk |
|
6095 | Bastian Beyerholm
Metso
| Metso | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Metso | 5 km |
|
189 | Bastian Østergaard Nielsen
Kamstrup A/S
| Kamstrup A/S | DEN | Børneløb 1, førskolebørn |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kamstrup A/S | Børneløb 1, førskolebørn |
|
10408 | Begzad Bijedic
Aage Østergaard
| Aage Østergaard | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aage Østergaard | 10 km |
|
30003 | Belinda Jauert
Butterfly
| Butterfly | DEN | 5 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Butterfly | 5 km Walk |
|
5162 | Benedicte Bang
Amcor Horsens
| Amcor Horsens | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Amcor Horsens | 5 km |
|
10552 | Bengt Krogh
ØIF - LØB
| ØIF - LØB | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
ØIF - LØB | 10 km |
|
21153 | Benjamin Andersen
Rema 1000
| Rema 1000 | DEN | Halvmarathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Rema 1000 | Halvmarathon |
|
6096 | Benjamin Beyerholm
Metso
| Metso | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Metso | 5 km |
|
1150 | Benjamin Blicher
Schur Pack Denmark A/S
| Schur Pack Denmark A/S | DEN | Børneløb 2, 0-2. klasse |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Schur Pack Denmark A/S | Børneløb 2, 0-2. klasse |
|
10532 | Benjamin Buhl
Nim IF
| Nim IF | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nim IF | 10 km |
|
178 | Benjamin Mellson Vind | | DEN | Børneløb 1, førskolebørn |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 1, førskolebørn |
|
10199 | Benny Christensen
Brøruphus Efterskole
| Brøruphus Efterskole | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Brøruphus Efterskole | 10 km |
|
5920 | Benny Scharling | | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
5978 | Bent Andersen
BHE
| BHE | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
BHE | 5 km |
|
6046 | Bent Ibsen | | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km |
|
10391 | Bent Nielsen
Bankagerskolen
| Bankagerskolen | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bankagerskolen | 10 km |
|
5107 | Bent Weinreich Sørensen
Learnmark Horsens
| Learnmark Horsens | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Learnmark Horsens | 5 km |
|
8141 | Bente Bjærre
Hatting A/S
| Hatting A/S | DEN | 5 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hatting A/S | 5 km Walk |
|
10114 | Bente Bruun
Egebjerg Løbeklub
| Egebjerg Løbeklub | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Egebjerg Løbeklub | 5 km |
|
6048 | Bente Gade Nielsen
Atletica
| Atletica | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Atletica | 5 km |
|
5075 | Bente Steffensen
Egebjerg Løbeklub
| Egebjerg Løbeklub | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Egebjerg Løbeklub | 5 km |
|
8062 | Bente Stenkjær Carstensen
Bygholm Landbrugsskole
| Bygholm Landbrugsskole | DEN | 5 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bygholm Landbrugsskole | 5 km Walk |
|