Startnr. | Deltager | Chipkode | Klub/Firma | Land | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Anne Marie Ejsing | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Ashwin Michael Clive Crasto | | | IND | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Cian Cannon | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Guillermo Hernandez | | | MEX | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Inge Heilesen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Inger Raunstrup | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| jens nordmark | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Lancelot Woolley
Team Fibertex
| | Team Fibertex | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Team Fibertex | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Maj Ragner Laursen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Mathilde Sørensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Michael Johannesen
Aalborg Atletik og Motion
| | Aalborg Atletik og Motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Aalborg Atletik og Motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Niklas Larsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Rene Pfleger
FGR
| | FGR | GER | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| FGR | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Sara Møller
Team Tvilling
| | Team Tvilling | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Team Tvilling | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thomas Esmann
Frejlev Motion
| | Frejlev Motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Frejlev Motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Vernesa Čolaković | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|