Startnr. | Deltager | Kategori | Klub | Distance |
233 | Agnes Thorsen
Bornholms Cycle Club
| (K) U11 | Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
251 | Alfred Sommer Sorth
Bornholms Cycle Club
| U17 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
255 | Andreas Emil Hjorth Westh
Bornholms Cycle Club
| H19-39 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
231 | August Berghof
Bornholms Cycle Club
| (M) U11 | Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
241 | Bastian Müller
Bornholms Cycle Club
| (M) U13 | Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
256 | Benjamin Blirup Cilleborg
Bornholms Cycle Club
| H19-39 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
260 | Claus Steenberg
Bornholms Cycle Club
| H40 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
243 | Daniel Bondorff
Bornholms Cycle Club
| (M) U13 | Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
232 | Elliot Madsen
Bornholms Cycle Club
| (M) U11 | Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
244 | Georg Møller Paulsen
Bornholms Cycle Club
| (M) U15 | Bornholms Cycle Club | 4 omgange : U15 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 4 omgange : U15 |
|
248 | Henrik Kofoed Svendsen
Bornholms Cycle Club
| (M) Motion | Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
236 | Hjalte Müller
Bornholms Cycle Club
| (M) U11 | Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 2 omgange : U11 |
|
238 | Jacob Lund
Bornholms Cycle Club
| (M) U13 | Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
264 | Jacob Schiøtt
Bornholms Cycle Club
| H50 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
268 | Jannik Møller
Bornholms Cycle Club
| H60 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
246 | Jens Jørgen Munch
Bornholms Cycle Club
| (M) Motion | Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
259 | Jesper Lund
Bornholms Cycle Club
| H40 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
237 | Johan Saabye Appel
Bornholms Cycle Club
| (M) U13 | Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
266 | Johnny Bondorff
Bornholms Cycle Club
| H50 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
254 | Jonatan Stefansson
Bornholms Cycle Club
| U19 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
240 | Karl Svensson
Bornholms Cycle Club
| (M) U13 | Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
247 | KIm Kofoed
Bornholms Cycle Club
| (M) Motion | Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
242 | Kristian Malte Prüssing
Bornholms Cycle Club
| (M) U13 | Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
261 | Lasse Berghof
Bornholms Cycle Club
| H40 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
270 | Leif Madsen
Viking Atletik
| (M) Ej BM | Viking Atletik | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Viking Atletik | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
250 | Mathea Lilly K. Jørgensen
Bornholms Cycle Club
| Damer | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
239 | Matti Ager
Bornholms Cycle Club
| (M) U13 | Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 3 omgange : U13 |
|
258 | Niklas Dissing
Bornholms Cycle Club
| H19-39 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
271 | Orla Pedersen
Team B4K
| (M) Ej BM | Team B4K | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Team B4K | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
269 | Peer Olsen
Bornholms Cycle Club
| H60 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
263 | Peter Kaltoft
Bornholms Cycle Club
| H40 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
245 | Peter Lundbye
Bornholms Cycle Club
| (M) Motion | Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 5 omgange: Motion (ej tid) |
|
249 | Pia Egeberg
Bornholms Cycle Club
| Damer | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
257 | Rasmus Westh
Bornholms Cycle Club
| H19-39 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
267 | Tom Andersen
Bornholms Cycle Club
| H50 | Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|
Klub | Distance |
Bornholms Cycle Club | 8 omgange : U17, U19, H19-39 og H40, H50, H60, H70 og Damer |
|